Goniec.pl
Jan Pietrzak w ogniu krytyki po Opolu

Screen z transmisji TVP

Opole 2022. Internauci krytykują zachowanie Jana Pietrzaka i Jacka Kurskiego. "Brak słów"

19 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Opole 2022. Tegoroczny Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu należy do bardzo udanych. Od piątku na scenie pojawiają się rodzime gwiazdy, a publiczność bawi się doskonale. Nie zabrakło jednak również słów krytyki - internautom nie przypadły do gustu między innymi częste przebitki, na których zobaczyć można Jacka Kurskiego.

Jacek Kurski, zgodnie ze swoim zwyczajem, pojawił się pod sceną koncertu organizowanego przez TVP. Prezes stacji bawi się doskonale, słuchając występów polskich gwiazd. Tradycyjnie, w zabawie towarzyszy mu żona. Nie zabrakło również Danuty Holeckiej.

Viki Gabor

Opole 2022. Viki Gabor zaskoczyła oryginalną kreacją. Widzowie patrzyli tylko na nią

CZYTAJ DALEJ

Opole 2022. Festiwal w ogniu krytyki. Wszystko przez obecność Jacka Kurskiego i Jana Pietrzaka

Jacek Kurski nie należy do ulubieńców części internautów. Po tym, jak TVP kilka razy pokazała przebitki, na których zobaczyliśmy prezesa stacji, w sieci pojawiły się negatywne komentarze. - Nie da się oglądać Opola, jak Kurski i jego druga żona się bawią. I pani Holecka masakra - czytamy na Twitterze. - Ile jeszcze razy pokażą Jacka Kurskiego? Dopiero co Kammel mówił o samouwielbieniu - wtóruje autorowi wpisu inny internauta.

Widzom do gustu nie przypadł także występ Jana Pietrzaka, który w ostatnich latach jest niekwestionowanym ulubieńcem TVP. - Z playbacku śpiewa dziad Pietrzak. Ale ważne, ze Kurski się bawi Danutą. Brak słów - grzmią internauci.

- Włączyło mi się Opole 2022, a tam Jasiu Pietrzak fałszuje, aż uszy odpadają. Pasuje ten fałsz do Jasia - pisze kolejny widz, nawiązując zapewne do niegasnącej miłości, którą Jan Pietrzak darzy rząd Prawa i Sprawiedliwości.

Opole 2022. Widzowie zawiedzeni repertuarem

Opole 2022 nie zachwyciło niektórych internautów repertuarem. Mimo że na scenie pojawiły się młodziutka Viki Gabor i zjawiskowa Natasza Urbańska, w sieci nie brakuje zarzutów, że na scenie pojawiły się minione juz gwiazdy.

- Oni tych dzisiejszych wykonawców na Opolu to chyba z grobów powyciągali - narzeka użytkownik Twittera. Wpis pojawił się wkrótce po kontrowersyjnym występie Jana Pietrzaka, który prawdopodobnie posiłkował się playbackiem.

Duże emocje wzbudziły słowa, które padły podczas wyboru najważniejszego wydarzenia sportowego ostatnich dekad. Liderem widzów został legendarny "gest Kozakiewicza", który - zdaniem prowadzących - jest aktualny także w dzisiejszych czasach.

- Oczywiście Kurzajewski w Opolu musiał stwierdzić, że "gest Kozakiewicza" jest dziś jeszcze bardziej aktualny. Nie dawajmy się prymitywnie podpuszczać - czytamy na Twitterze. Zgadzacie się z krytyką festiwalu Opole 2022?

Opole 2022

TVP

Kto pojawił się na scenie podczas trzeciego dnia Opola 2022?
Jacek Kurnikowski, Mieszko Piętka/AKPA

Opole 2022 - trzeci dzień festiwalu. Podróż do przeszłości i wakacyjne hity. Oto gwiazdy na 59. KFPP

W niedzielę, 19.06.2022 podczas trzeciego dnia festiwalu w Opolu widzowie i publiczność dzięki koncertowi „Tych lat nie odda nikt – 70 lat Telewizji” mogli powspominać i pobawić się przy rytmach wakacyjnych hitów podczas koncertu „To już lato!” czyli wakacyjne, opolskie przeboje”. Podczas koncertu „Tych lat nie odda nikt – 70 lat Telewizji” wystąpiła plejada gwiazd polskiej sceny muzycznej: Maryla Rodowicz, Krzysztof Cugowski, Partita, Jan Pietrzak, Pectus, Viki Gabor, Feel, Felicjan Andrzejczak, Halina Mlynkova, Helena Vondrackova, Renata Zarębska, Anna Wyszkoni, Sound'n Grace, Rafał Brzozowski, Janusz Radek, Natasza Urbańska, Maciej Miecznikowski. Koncert poprowadzili Karolina Pajączkowska i Tomasz Kammel.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Irmina JachAutor

Redaktor naczelna portalu Goniec.pl. Jestem absolwentką filologii polskiej. Przez lata pracowałam jako specjalista ds. marketingu. W wolnym czasie czytam książki. Najchętniej sięgam po literaturę faktu. Interesuję się także tematyką kryminalną i polskim himalaizmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: irmina.jach@goniec.pl

Podobne artykuły

Beata Kozidrak TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Skazana za jazdę w stanie nietrzeźwości Beata Kozidrak żartuje z picia alkoholu

Czytaj więcej >
Fit Old Boy na torze "Ninja Warrior Polska". Jak 67-letni Wojciech Węcławowicz poradzi sobie w programie?

Gwiazdy

"Ninja Warrior Polska". Fit Old Boy na morderczym torze. Jak 67-latek poradzi sobie z przeszkodami?

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Krystyna Loska podjęła stanowczą decyzję i wyprowadziła się od córki. Grażyna Torbicka popełniła błąd?

Czytaj więcej >
Anna Wendzikowska oskarża TVN o mobbing. Głos w tej sprawie zabrała Karolina Korwin-Piotrowska

Gwiazdy

Anna Wendzikowska oskarża TVN o mobbing. Karolina Korwin-Piotrowska zabrała głos w tej sprawie

Czytaj więcej >
TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Gwiazdy

"Rolnicy. Podlasie". Andrzej z Plutycz zdradził przed kamerą ile zarobi na tegorocznych żniwach. Kwota zaskakuje

Czytaj więcej >
Instagram/seba.watroba

Gwiazdy

Sebastian Wątroba z "W11" zabiera głos po ataku Anny Wendzikowskiej na TVN. Sam od lat walczy ze stacją

Czytaj więcej >