Goniec.pl
Dariusz Opozda

instagram.com/asiaopozda; dariuszopozda

Ojciec Joanny Opozdy bronił swojego złota przed rodziną. Twierdzi, że dlatego użył broni

14 Stycznia 2022

(Ostatnia zmiana: 14 Stycznia 2022)

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Dariusz Opozda opowiedział w rozmowie z "Faktem" dlaczego zdecydował się na użycie broni podczas awantury z zeszłego weekendu. Twierdzi, że jego żona chciała odebrać mu walizkę ze złotem, która jest w jego posiadaniu.

Wydarzenia z Buska-Zdroju wstrząsnęły polskimi mediami. Nic dziwnego - w awanturze, w której padł strzał z broni, brały udział postaci z pierwszych stron gazet.

W PiS domagają się dymisji ministra zdrowia Adama Niedzielskiego

Adam Niedzielski ma problemy? Senator ujawnia nastroje w PiS

CZYTAJ DALEJ

Afera rodzinna

Wciąż nie milkną echa awantury, do której doszło w posiadłości należącej do rodziców Joanny Opozdy z Busku-Zdroju. Matka aktorki wraz z jej siostrą oraz mężem, Antonim Królikowskim, próbowali wejść do budynku, co uniemożliwił im Dariusz Opozda.

W pewnym momencie doszło do nieoczekiwanego. Ojciec aktorki oddał strzał z broni palnej w kierunku drzwi, przez które chcieli przejść przybyli. Jak relacjonował Królikowski, pocisk miał przelecieć tuż nad głową jego szwagierki.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideoNa miejscu stawiła się policja, która nie dokonała jednak aresztowania Dariusza Opozdy. Konsekwencje wyciągnięte zostały natomiast w stosunku do jego matki, obecnej na miejscu i stającej w obronie syna. Kobieta ma zostać wydalona z lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości.

O sytuacji z 8 stycznia chętnie opowiada sam biorący udział w zdarzeniu Dariusz Opozda. Na jego Instagramie zobaczyć możemy nagrania z zajścia, a w rozmowie z "Faktem" mężczyzna ujawnił o co, jego zdaniem, chodziło przybyłej do Buska-Zdroju rodzinie.

W obronie złota

- Strzeliłem. A czym się miałem bronić? Łyżką i widelcem? - mówi wprost o wystrzale z ubiegłego weekendu Dariusz Opozda.

Choć jego żona twierdzi, że zjawiła się w posiadłości, by odebrać resztę swoich rzeczy po wyprowadzce, sam zainteresowany uważa, że w budynku nie ma już nic, co należałoby do kobiety. Zdaniem Dariusza Opozdy cel jego małżonki był jeden - odebrać mu walizkę ze złotem, która jest w posiadaniu mężczyzny. Ojciec aktorki nie zamierza jednak rozstawać się ze swoim skarbem.

- Złoto to oszczędności mojego życia i osobisty majątek - stwierdził w rozmowie z "Faktem", prezentując dziennikarzom obfitą zawartość kuferka.

Joanna Opozda pokazała, w jakich warunkach mieszka. Fani nie mogą oderwać oczu

Slajd 1 z 7

Instagram/asiaopozda

Jak mieszka Joanna Opozda?

Mieszkanie Joanny Opozdy jest częstym tłem dla jej influencerskiej kariery. Fani zachwycają się jednak wnętrzami (i zewnętrzami) prezentowanymi przez gwiazdę. Jak wygląda jej mieszkanie? / fot. Instagram/asiaopozda

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: fakt.pl

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. byłem redaktorem portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Jestem też miłośnikiem kina - tego dobrego i tego złego również, dlatego stale współpracuje z magazynem "Netfilm". Do szaleństwa zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Kim jest mąż Danuty Holeckiej? Posiada ogromny majątek

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Awantura w nowym programie Polsatu "Farma". Walka o pieniądze już się rozpoczęła

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News

Gwiazdy

Barbara Krafftówna nie żyje. Musiała pochować dwóch tragicznie zmarłych mężów i syna

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Maciej Orłoś poszedł do galerii handlowej i nie mógł uwierzyć. "Głupie i skrajnie nieodpowiedzialne"

Czytaj więcej >
Pixabay/renateko

Gwiazdy

Wielki hit już dziś wieczorem w Polsacie. Warto się przygotować

Czytaj więcej >
Edyta Górniak

Gwiazdy

Edyta Górniak jest zaskoczona. Jej ukochany syn nie chce interesować się płcią przeciwną

Czytaj więcej >