Goniec.pl
Internauci są oburzeni stylizacją Norbiego

TRICOLORS/East News

Norbi przyszedł na pogrzeb Krzysztofa Krawczyka w kurtce z czaszką

11 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

W minioną sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Ceremonię rozpoczęła msza w bazylice archikatedralnej św. Stanisława Kostki w Łodzi, na której pojawiło się wielu wielbicieli twórczości piosenkarza. W pewnym momencie wszyscy patrzyli

W nabożeństwie pogrzebowym Krzysztofa Krawczyka wzięło udział wiele znanych osobistości. W łódzkiej archikatedrze pojawili się między innymi: Robert Janowski, Daniel Olbrychski, Łukasz Zagrobelny, Marian Lichtman, Majka Jeżowska i Sławomir Kowalewski.

Internauci są oburzeni stylizacją Norbiego

Szczególną uwagę internautów, którzy śledzili relację z mszy, zwrócił Norbi, który pojawił się w świątyni wraz z żoną, Marzeną Chełmińską. Wiele osób dostrzegło, że prowadzący teleturniej „Koło Fortuny” zdecydował się na stylizację, która nie pasowała do podniosłego nastroju ceremonii.

Zarówno piosenkarz, jak i jego partnerka, mieli na sobie ubrania w żałobnym, czarnym kolorze. Partnerka celebryty wybrała na tę okazję ciemny płaszcz, rozszerzane spodnie w tym samym odcieniu, czarno-białą bluzkę, beżowe botki i czarną maseczkę ochronną. Oczy zasłoniła okularami przeciwsłonecznymi.

Ubiór Norbiego na pierwszy rzut oka również wydawał się stosowny. Muzyk założył czarną koszulę. Oficjalny element garderoby wzbogacił o podarte dżinsy, sportowe buty, czarny pasek, maseczkę oraz kurtkę. Choć fanom Krzysztofa Krawczyka nie do końca podobała się codzienna stylizacja, to okrycie wierzchnie wzbudziło prawdziwy szok.

Skórzana ramoneska, którą miał na sobie Norbi, pochodzi z kolekcji niemieckiego projektanta mody Philippa Pleina. Z pozoru klasyczne odzienie zostało ozdobione ogromnym nadrukiem w kształcie ludzkiej czaszki, zlokalizowanym na plecach piosenkarza.

Zniesmaczeni internauci dali wyraz swojemu oburzeniu na portalach społecznościowych. Fani twórczości Krzysztofa Krawczyka sugerują, że prowadzący „Koło Fortuny” pomylił cmentarz z dyskoteką. Nie zabrakło również komentarzy, że Norbiemu „wylazła słoma z butów”.

- W takiej sytuacji powinien ubrać się stosownie i wyrazić szacunek dla zmarłego - tym bardziej że pan Krawczyk zawsze na swoich koncertach ubrany był stosownie, czyli miał szacunek do swoich fanów - napisał jeden z fanów legendarnego wokalisty.

- To nie pierwszy pogrzeb, w którym żałobnicy swoim nieodpowiednim strojem lekceważą zmarłego. Odpowiedni strój oddaje szacunek dla zmarłego, ale jak widać Norbi ma gdzieś ten szacunek! [...] Niby taki ogarnięty, ale burak. Lepiej, żeby w takim stroju siedział w domu, a nie zasmucał zmarłego. Dał plamę i tyle - dodała zbulwersowana internautka.

Uważacie, że negatywne komentarze internautów są uzasadnione? Jesteście zdania, że Norbi przesadził, wybierając oryginalną kurtkę na pogrzeb Krzysztofa Krawczyka? A może jego kreacja była jak najbardziej na miejscu i nikt nie powinien mieć obiekcji?

Źródło zdjęcia: Screen z artykułu portalu Jastrząb Post pt. „Norbi nie popisał się strojem na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka. Niestosowny nadruk przysporzył mu krytyki” https://jastrzabpost.pl/moda/pogrzeb-krzysztofa-krawczyka-norbi-stylizacja\_1029870.html

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Irmina Jach

Jestem absolwentką filologii polskiej. Przez ostatnie lata pracowałam jako specjalista ds. marketingu. W wolnym czasie czytam książki. Najchętniej sięgam po literaturę faktu. Interesuję się także tematyką kryminalną i polskim himalaizmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Michał Banaszek "Bezczel"

Czytaj więcej >
Krzysztof Krawczyk junior zaśpiewa w amfiteatrze

Gwiazdy

Krzysztof Krawczyk junior wystąpił w nowym odcinku "Uwagi". Opowiedział o konflikcie z Ewą Krawczyk

Czytaj więcej >
Nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Piotr Kurowski, zawodnik MMA

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Andrzej Piaseczny żartuje z wypowiedzi Jana Dudy. "Ponoć można się czymś ode mnie zarazić"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maryla Rodowicz wniosła apelację od wyroku rozwodowego. Chce walczyć o alimenty od męża

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Gwiazdy

Zmarła uczestniczka "Kuchennych rewolucji". Marzenna Koniuszy prowadziła bar w Gorzowie Wielkopolskim

Czytaj więcej >