Goniec.pl
TRICOLORS/East News

TRICOLORS/East News

Nina Terentiew szczerze wypaliła, co myśli o Dodzie. Nie bała się użyć mocnych słów

26 Września 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Nina Terentiew i Doda mają szczególną relację. Znają się niemal od początku kariery wokalistki, a szczególną więź nawiązały po przenosinach carycy telewizji do Polsatu. Po latach Terentiew postanowiła skomentować zachowanie gwiazdy. Nie brakło krytycznych uwag.

Terentiew też doskonale potrafiła spojrzeć we wnętrze piosenkarki, która karierę zaczęła bardzo wcześnie, co również odbija się na jej wizerunku i zdrowiu psychicznym.

krzysztof krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk Junior znów głoduje. Jego sytuacja jest bardzo zła, nie stać go na życie

CZYTAJ DALEJ

Nina Terentiew opowiedziała, co naprawdę sądzi o Dodzie. Pojawiły się słowa krytyki

Nina Terentiew i Doda znają się od dobrych kilkunastu lat. Szefowa Polsatu obserwowała wzloty i upadki wokalistki, która karierę rozpoczęła w bardzo młodym wieku i szybko musiała zmagać się z trudnościami związanymi z popularnością.

- Doda ma wyjątkowe miejsce w moim sercu, bo jest szalona. Jest wrażliwą osobą i w gruncie rzeczy bardzo delikatną, więc zachowuje się zupełnie odwrotnie, by się bronić. To dziecko show-biznesu. Przecież ona zaczęła swoją pracę, jak miała 12 lat, a gdy miała 18, to już była w programie "Bar" - mówiła Terentiew w wywiadzie dla "Faktu".

Terentiew postanowiła skomentować dosadnie całą karierę Dody i choć przez większą część wywiadu skupiała się przede wszystkim na dobrych cechach, musiała też pokazać, skąd wzięły się pewne problemy w zachowaniu młodej wokalistki.

Gdyby nie popularność, która Doda zachłysnęła się w "Barze" i próba obrony przed światem zewnętrznym, być może jej wizerunek dziś byłby zupełnie inny. Czy gwiazda nie utknęła przypadkiem w swoim wizerunku, który przez lata musiała kuć?

- Ona ma świetny głos. To opinia Elżbiety Zapendowskiej, która wie, co mówi i której opinię poważam, i którą szanuję. Doda robi wszystko całym sercem - komentowała jej talent Nina Terentiew.

- Jest beznadziejna, a zaraz wspaniała, niczego nie udaje, niczego nie gra. Takie osoby są na wagę złota. Ona nie jest grzeczna i nie jest miła, bo ktoś by tego oczekiwał. Takich osób nie ma wiele. Bierze na klatę wszystko i miłość, nienawiść, zazdrość, przyjaźń - twierdziła.

Doda rzeczywiście nie waha się podejmować ryzykownych decyzji w telewizji i na scenie, a jej naturalność zaskarbiła jej wielu fanów. Terentiew nie ma wątpliwości, że to jedna z większych gwiazd w jej telewizji.

Pawel Wodzynski/East News

Justyna Steczkowska świętuje 50. urodziny. Tak przez lata zmieniała się "dziewczyna szamana"

Justyna Steczkowska to jedna z największych i najbardziej wyrazistych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jej utwory podbijają serca Polaków od wielu, wielu lat. Jednak to 2022 r. jest dla niej wyjątkowo ważny, bowiem artystka świętuje 2 sierpnia swój jubileusz. Choć trudno w to uwierzyć, Steczkowska obchodzi swoje 50. urodziny. Co ciekawe, połowę swojego życia poświęciła na karierę artystyczną. Na swoim koncie ma kilkanaście albumów studyjnych i najważniejsze nagrody w branży muzycznej, m.in. 6 Fryderyków. Swoją karierę muzyczną rozpoczynała w zespołach jazzowych i rockowych, a w 1994 roku pojawiła się w "Szansie na Sukces". Zaśpiewała wtedy piosenkę "Boskie Buenos" z repertuaru Maanam i zajęła pierwsze miejsce. Następnie wystąpiła w konkursie Debiuty, podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, zdobywając Grand Prix Festiwalu. "Dziewczyna szamana", mimo wieku, nie zamierza się zatrzymywać, cały czas nagrywa płyty i koncertuje. To w dodatku artystka, która przez lata nie tylko czaruje nas swoich głosem, ale również zaskakuje intrygującymi stylizacjami. A trzeba przyznać, że jej energii i figury mogłaby pozazdrościć niejedna nastolatka. Jak przez lata zmieniła się Justyna Steczkowska? Sprawdźcie to w naszej galerii poniżej.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • „Świat według Kiepskich”. Tak wyglądały ostatnie chwile Dariusza Gnatowskiego. "Bardzo trudna, żmudna akcja"

  • Ujawnił ostatnią wolę królowej Elżbiety II. Miała wyjątkową, trudną do spełnienia prośbę do Harry’ego

  • Disco polo wróciło do TVP, choć miało zniknąć. Wszystko za sprawą żony Jacka Kurskiego

Źródło: Goniec.pl, Fakt.pl

Tagi:

Anna DymarczykAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: anna.dymarczyk@goniec.pl

Podobne artykuły

TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Skiby dokonał coming outu. "Jestem biseksualny"

Czytaj więcej >
Lech Wałęsa fot. JOHN MACDOUGALL/AFP/East News

Gwiazdy

Sławomir Wałęsa "zgarnięty" przez policję. Funkcjonariusze zapukali do jego drzwi

Czytaj więcej >
Iwona Pavlović wspomina Beatę Tyszkiewicz. Fot. Tomasz Zukowski/East News

Gwiazdy

Iwona Pavlović szczerze o kłótniach z Beatą Tyszkiewicz. "Nie były reżyserowane"

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek z intrygującą fryzurą. Ta grzywka zaskoczyła wszystkich

Czytaj więcej >
Małgorzata Ohme udzieliła pewnej rady Paulinie Smaszcz. Fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Małgorzata Ohme nie zawahała się oceniając zachowanie Pauliny Smaszcz. Padły bardzo mocne słowa

Czytaj więcej >
Robert Janowski zmaga się z problemem psychofanki. Fot. Tomasz Zukowski/East News

Gwiazdy

Robert Janowski zmaga się z psychofanką. Kobieta zdołała odnaleźć nowy dom gwiazdora

Czytaj więcej >