Goniec.pl
monika-olejnik-ma-syna

East News TRICOLORS

Niewiele osób wie, że Monika Olejnik ma syna. Żałuje, że nie ma więcej dzieci

5 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Monika Olejnik zdobyła się na kilka osobistych wyznań na temat rodzicielstwa. Nie wszyscy wiedzą, że jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek wychowała syna, który dzisiaj ma już 31 lat. Reporterka przyznała po latach, że wolałaby mieć więcej dzieci. Nie ukrywała również, że przez intensywną pracę wiele ją ominęło, a Jerzym zajmowała się cała rodzina.

Wiele osób nie wie, że Monika Olejnik ma już dorosłego syna. 31-letni Jerzy urodził się, gdy dziennikarka była jeszcze w związku z satyrykiem Grzegorzem Wasowskim. Prowadząca program „Kropka nad i” musiała pogodzić macierzyństwo z karierą w mediach, co okazało się bardzo trudnym wyzwaniem.

lube

wypadek-zginelo-dziecko

Lubelskie: Rodzinna tragedia w Rudniku. Dwulatka wpadła do basenu, zmarła w szpitalu

CZYTAJ DALEJ

Choć dzisiaj Monika Olejnik może pochwalić się imponującym doświadczeniem i dorobkiem dziennikarskim, to zapłaciła za te osiągnięcia pewną cenę. Po latach przyznała, że nie zawsze mogła być obecna w życiu syna i umknęło jej wiele ważnych momentów, gdy zajmowała się karierą. Wyraziła też żal, że nie doczekała się więcej dzieci.

Monika Olejnik szczerze jak nigdy

Nie za często Monika Olejnik decyduje się mówić o swoim życiu prywatnym. Podczas kilku rozmów z mediami zdarzyło się jej jednak opowiedzieć o tym, jak zaczynała karierę i próbowała pogodzić ją z życiem rodzinnym. Warto przypomnieć, że już w latach 80. była cenioną dziennikarką, która pięła się na szczyt.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Pracując dla radiowej Trójki, musiała wiecznie być przy mikrofonie. Między jednym, a drugim materiałem reporterskim pojawiała się na kolegiach, podczas gdy jej synek Jerzy zostawał w przedszkolu. Dziennikarka mogła liczyć też na wsparcie rodziny. Chłopcem zajmował się jego tata oraz babcie.

Reporterka przyznała, że niektóre ważne momenty w życiu Jerzego przeszły niezauważone, ponieważ była pochłonięta pracą. Starała się jednak spędzać z nim tyle czasu, ile mogła. Zdarzało się, że zabierała go na kolegia do redakcji albo wymykała się na chwilę, by sprawdzić, co u niego.

Dziennikarka poruszyła jeszcze jedną ważną kwestię. Po dokonaniu małego podsumowania swojej pracy uznała, że dała się za bardzo wciągnąć na etapie wczesnej kariery. Intensywne życie zawodowe sprawiło, że nie zaszła w ciążę po raz drugi, czego przez długi czas żałowała.

Monika Olejnik o synu

Z wypowiedzi Moniki Olejnik wynika, że choć nie zawsze mogła zajmować się swoim synem, to ma z Jerzym świetny kontakt. Zdradziła też, że przez długi czas dodawał jej siły. Oboje często rozmawiają i potrafią się porozumieć. Dziennikarka rozstała się ostatecznie z jego ojcem.

Syn reporterki obecnie ma już własną rodzinę. Jego mama natomiast związała się z Tomaszem Ziółkowskim. Podczas swojej kariery otrzymała dziesiątki nominacji do prestiżowych nagród. W 2009 roku magazyn „Forbes” przyznał jej drugie miejsce w rankingu „Najbardziej wpływowych kobiet pracujących w mediach”.

Monika Olejnik w tym roku kończy już 65 lat. Urodziny gwiazdy dziennikarstwa przypadają już za kilka dni – 11 lipca. Wiele wskazuje na to, że dziennikarka jeszcze nie zamierza odchodzić na emeryturę.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Ryszard Terlecki potwierdził. PiS właśnie podjął decyzję ws. kandydata na RPO

  • Zakonnica nawołuje do Polaków. Siostra Michaela ostrzega przed "zwiększonym popędem"

  • Nie żyje Leszek Faliński, były perkusista zespołu "Dżem"

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Onet

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >