Nie żyje Bogusław Tomczyk Żródło: pixabay.com Arcaion CC0

Nie żyje Bogusław Tomczyk

26 Kwiecień 2021 Klaudia BochenekKlaudia Bochenek

Przyjaciele przekazali przykre wieści. Nie żyje Bogusław Tomczyk - młody muzyk, perkusista oraz współzałożyciel zespołu Reda z Andrychowa. Był również niesamowicie zaangażowany w działania jednej z fundacji. Miał 30 lat.

Przyjaciele nie mogą uwierzyć w tak nagłą śmierć ich kompana. Nie podano, co mogło być przyczyną odejścia uwielbianego przez wielu Bogusława. Rodzinie składamy wyrazy współczucia.

Nie żyje Bogusław Tomczyk

- Z głębokim smutkiem zawiadamiamy o śmierci przyjaciela, współzałożyciela i perkusisty naszego zespołu. Boguś, dziękujemy za wiele wspólnych lat. Teraz grasz już po drugiej stronie... - napisano na facebookowym profilu zespołu muzycznego Reda.

Pod postem pojawiły się setki kondolencji oraz smutnych reakcji. Przyjaciele i znajomi wspominają Bogusława Tomczyka w samych superlatywach. Nic dziwnego, ponieważ zmarły mocno zaangażował się w działania jednej z fundacji.

- Kochani dziś do grona aniołów odszedł nasz przyjaciel, członek naszej Fundacyjnej rodziny Bogusław Tomczyk „GUCIO”. WIECZNY ODPOCZYNEK [*]. Wyrazy współczucia i szczere kondolencje dla rodziny składa cała Fundacja „Warto Żyć Dla Kogoś” oddział Tychy 9 Gwiazd Południa i Fundacja "Warto Żyć Dla Kogoś" oddział Łowicz - przekazała Fundacja „Warto Żyć Dla Kogoś” na Facebooku.

Konferencja szefa KPRM ws. szczepieńKonferencja szefa KPRM ws. szczepieńCzytaj dalej

Chociaż zespół był znany głównie z grania na weselach, to chętnie włączali się w akcje dla potrzebujących pomocy. Dzięki nagraniu kolędy oraz zachęcaniu mieszkańców do wpłat pieniężnych małemu Karolkowi udało się pojechać do Wiednia na operację nóżek.

W sieci pojawiło się wiele wspomnień związanych z Bogusławem Tomczykiem. Odzywają się osoby, które dzięki niemu miały niezapomniane wesela. Wiele wpisów oscyluje w temacie gór - kochał wędrówki i planował kolejne, których już niestety nie zdoła zrealizować.

- Podczas naszej wyprawy powtarzałeś mi, że tylko w górach możesz być naprawdę szczęśliwy i cieszysz się, że w końcu odnalazłam spokój ... Że w górach zostaje się na zawsze... Obiecałeś mi, że jeszcze tam wrócimy.... Wrócę na twoją górę... W nasze miejsce... - napisała jedna z jego znajomych.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Facebook

Następny artykuł