Goniec.pl
Michał Żebrowski z żoną Aleksandrą.

WikimediaCommons/ValentinK1/CC3.0

Michał Żebrowski na niecodziennym zdjęciu. Żona pokazała go w intymnej sytuacji

10 Marca 2021

Autor tekstu:

Oktawian Góral

Udostępnij:

Żona Michała Żebrowskiego opublikowała w mediach społecznościowych niecodzienną fotografię. Widać na niej aktora, który nago bierze kąpiel z dzieckiem. Cenzura, jaką zastosowała kobieta, by zakryć intymne miejsca męża bawi internautów do łez

Michał Żebrowski jest bardzo znanym i cenionym aktorem. Polacy pokochali go za liczne role w telewizyjnych serialach i filmach. Na stałe związany jest z warszawskim teatrem 6. piętro, któremu dyrektoruje. Mężczyzna od 2009 roku jest mężem młodszej o 16 lat Aleksandry Adamczyk. Owocem ich związku są trzej synowie: Franciszek, Henryk i Feliks. Media społecznościowe obiegło niecodzienne zdjęcie. Widzimy na nim Żebrowskiego, który bierze kąpiel ze swoim dzieckiem. Internauci nie przestają żartować ze sposobu, w jaki jego żona ocenzurowała zdjęcie.

Michał Żebrowski w wannie

Michał Żebrowski wpisał się na dobre do kanonu polskich aktorów. Artysta jest niezwykle utalentowany. Na jego koncie znajdziemy wiele znamienitych ról w licznych filmach i serialach. Jego grono fanów oraz szacunek krytyków jest po dziś podziwiany przez wiele osób. Mężczyzna znany jest jako polski Wiedźmin, a wszystko za sprawą podłożenia głosu w polskojęzycznej wersji gry.

W życiu prywatnym, Michał Żebrowski związany jest od ponad 12 lat z Aleksandrą. Małżeństwo doczekało się trójki potomstwa. Relacje rodzinne Żebrowskich są często przedmiotem publikacji w mediach społecznościowych, które na swoje profile wrzucają małżonkowie. Dodatkowo Ola po urodzeniu trzeciego dziecka często dzieliła się z fanami zabawnymi historiami i anegdotami z życia prywatnego.

Poczucie humoru pary niezwykle podoba się internautom, którzy ochoczo komentują, to co Żebrowscy publikują w sieci. Najnowsze zdjęcie, jakie pojawiło się w mediach wywołało prawdziwą lawinę komentarzy. Widzimy na nim Michała Żebrowskiego, który bierze wspólną kąpiel ze swoim ukochanym synkiem. Internauci są rozbawieni sposobem, w jaki Aleksandra ocenzurowała miejsca intymne Michała.

Kąpiel z dzieckiem

Instagramowe konto Oli Żebrowskiej zalała fala komentarzy. A wszystko przez zdjęcie, jakie zamieściła żona Michała. Na fotografii widać, jak uwielbiany aktor rozkoszuje się pielęgnacją swojego kochanego dziecka. Sama Żebrowska wykazała się ogromnym poczuciem humory, w zabawny sposób „cenzurując” sutki swojego męża.

Jak zasugerowała w poście Żebrowska, z okazji dnia kobiet to Michał wziął 8 marca na siebie ciężar utrzymania domowego ogniska. Jest to oczywiście kolejny żart ze strony żony Michała Żebrowskiego. Jak para opowiadała w jednym z licznych wywiadów, małżeństwo podchodzi partnersko do kwestii opieki nad dzieckiem i wspólnie wykonują czynności związane z zapewnieniem bezpieczeństwa swoim pociechom.

Internauci podłapali humor Żebrowskich i wtórowali im, pisząc w komentarzach: - Miss tata, dużo zdrówka dla Was!, czy -  Dziecka tym nie wykarmi - wskazując, że jednak męskie piersi nie są w stanie zapewnić pokarmu latorośli.

Ola i Michał Żebrowscy mają do siebie naprawdę niesamowity dystans, który podziwiać może wiele osób. Para jest niezwykle wyluzowana, ale przy tym serdeczna i autentyczna. Niezwykłe poczucie humoru, zdrowe podejście do rzeczywistości i szczerość, jaką cechują się małżonkowie, sprawia, że zarówno Michał, jak i Ola mają naprawdę ogromne grono sympatyków.

Zobacz zdjęcie:

[EMBED-117]

Artykuły polecane przez redakcję portalu Goniec.pl:

Podobne artykuły

Grób Andrzeja Strzeleckiego

Gwiazdy

Zakończono remont grobu Andrzeja Strzeleckiego. Mamy zdjęcia

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Internauci skrytykowali zdjęcie Katarzyny Cichopek. Twierdzą, że promuje "patodeweloperkę"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Agnieszka Gozdyra boi się o swoje bezpieczeństwo. Otrzymała groźbę, sprawa zgłoszona policji

Czytaj więcej >
Jolanta Kwaśniewska

Gwiazdy

Jolanta Kwaśniewska jest zachwycona teściami swojej córki. „Dla nich wartości rodzinne są najważniejsze”

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Gwiazdy

Dziennikarze Wirtualnej Polski są rozczarowani restauracją po rewolucjach Magdy Gessler

Czytaj więcej >
Klan

Gwiazdy

Twórcy „Klanu” po 24 latach zmieniają czołówkę serialu. Widzowie nie usłyszą już Ryszarda Rynkowskiego

Czytaj więcej >