Michał Wójcik kupił luksusowy apartament Żródło: Instagram/michalwojciklife

Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru Mru kupił luksusową posiadłość? Deweloper zaprzecza

26 Kwiecień 2021 Irmina JachIrmina Jach

Michał Wójcik jeszcze przed rokiem zamieszczał w sieci rozpaczliwe apele o wpłacanie pieniędzy na leczenie jego żony. Kabareciarz nie miał także funduszy na opłacanie alimentów. Wygląda na to, że od tego czasu jego sytuacja materialna znacznie się poprawiła. Właśnie zdecydował się na zakup luksusowego apartamentu nad morzem.

Michał Wójcik od wielu lat jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej sceny kabaretowej. Nie ma osoby, która nie widziałaby chociaż kilku skeczy grupy kabaretu Ani Mru Mru. Do historii przeszły już występy, podczas których wcielał się w rolę upiornego Tofika. Życie prywatne nie dawało celebrycie wielu powodów do śmiechu.

Michał Wójcik kupił luksusowy apartament

Michał Wójcik słynie z bujnego życia uczuciowego, którego owocami jest czwórka dzieci z czterema różnymi kobietami. Od kilku lat kabareciarz prowadzi medialną wojnę z byłą żoną Agnieszką Kałużą. Para nigdy nie doczekała się potomstwa, ale w 2015 roku sąd nakazał celebrycie płacenie wysokich alimentów na rzecz kobiety.

Członek kabaretu Ani Mru Mru ma problemy także z komornikami, którzy próbują zmusić go do spłaty długów. Jakiś czas temu zlicytowano jego mieszkanie. Kabareciarz tłumaczył, że przez problemy osobiste zaniedbał kontrolowanie finansów, co prawdopodobnie wykorzystali nieuczciwi współpracownicy.

W ubiegłym roku Michał Wójcik uruchomił zbiórkę na leczenie swojej obecnej partnerki Jani. Kobieta cierpiała na chorobę nowotworową, a koszty terapii sięgały 150 tysięcy złotych. Pieniądze miały zostać przeznaczone na pobyty w klinikach i sfinansowanie badań.

Koronawirus w szpitalu w Lipsku. Sprawę bada Rzecznik Praw PacjentaKoronawirus w szpitalu w Lipsku. Sprawę bada Rzecznik Praw PacjentaCzytaj dalej

- Jani jest matką, partnerką i kobietą starającą się radzić sobie w świecie biznesu. Niestety, spotkało ją coś niedobrego i teraz wszyscy staramy się jej pomóc, żeby jak najdłużej mogła być matką, partnerką (a może i żoną) i kobietą sukcesu... Na każdym polu. Ja też tylko pomagam - pisał wówczas kabareciarz.

Po tym, jak członek kabaretu Ani Mru Mru zalał się łzami w programie „Pytanie na Śniadanie”, fani niezwłocznie ruszyli na pomoc. W ciągu trzech dni udało im się zebrać niebagatelne pół miliona złotych. Michał Wójcik miał dodatkowo przyjmować kolejne zlecenia zawodowe, by pokryć koszt dalszych zobowiązań.

Wszystko wskazuje na to, że ciężkie chwile są już daleko za gwiazdorem. Na profilu firmy zarządzającej nieruchomościami na Facebooku pojawił się wpis, z którego wynika, że Michał Wójcik podpisał umowę na zakup mieszkania w luksusowym apartamentowcu w Międzyzdrojach.

- Mamy najlepsze inwestycje, ale przede wszystkim najlepszych Klientów. Cieszymy się, że Michał Wójcik zainteresował się najpiękniejszym apartamentowcem nad polskim morzem- napisali pracownicy firmy Baltic Luxury Residence.

W budynku nazwanym „perłą architektoniczną Pomorza Zachodniego” znajduje się 37 mieszkań, taras widokowy i recepcja. Obiekt jest całodobowo monitorowany, a od plaży dzieli go zaledwie 50 metrów. Metr kwadratowy na tym osiedlu kosztuje ponad 14 tysięcy złotych.

Sprostowanie: Michał Wąsik, CFO Asset Investment, wyjaśnił, że zdjęcie kabareciarza, które pojawiło się na stronie internetowej firmy, miało wyłącznie charakter reklamowy. Michał Wójcik miał pozować z umową dotyczącą współpracy, by zachęcić swoich fanów do inwestycji. Sam nie wszedł w posiadanie apartamentu.

Dom Michała Wójcika

Dom Michała Wójcika

Źródło zdjęć: Facebook/Baltic Luxury Residence

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł