Goniec.pl
[II-51]

TRICOLORS/East News

Marzena Rogalska zaplanowała już swoją przyszłość? Jej kolejną pracą może być TVN

10 Marca 2021

Autor tekstu:

Kamil Matuszak

Marzena Rogalska odeszła kilka tygodni temu z TVP. Była bardzo rozczarowana sytuacją, w której znalazła się Telewizja Polska i postanowiła zakończyć współpracę z publicznym nadawcą. Teraz pojawiają się plotki o jej kolejnym kroku w karierze.

Nagłe odejście Marzeny Rogalskiej z TVP było niemałym zaskoczeniem. Wszystko wskazuje jednak na to, że dziennikarka dość szybko rozpocznie kolejny etap w swojej karierze. Tym razem w szeregach stacji, która była do niedawna jej konkurencją.

Marzena Rogalska ma plan na przyszłość

Marzena Rogalska pracowała w porannym programie TVP2 "Pytanie na śniadanie" aż 12 lat. Zrezygnowała ze swojej posady i zakończyła przygodę z telewizją publiczną dość nagle. W mediach społecznościowych napisała o rozstaniu: - Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu „Zacznij od nowa” okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa.

Prezenterka do serca wzięła sobie te słowa, ponieważ już wkrótce może rozpocząć wszystko od nowa. Ma bowiem wyraźne plany na swoje dalsze życie oraz pracę zawodową. Wszystko wskazuje na to, że Marzenie Rogalskiej marzy się transfer do TVN.

Ta telewizja również posiada program śniadaniowy, w którego prowadzenie celuje prawdopodobnie była prezenterka TVP. Nie wiadomo, czy Rogalska rozmawiała już oficjalnie z przedstawicielami TVN w sprawie jej zatrudnienia, ale wydaje się to całkiem prawdopodobne.

Prezenterka pojawi się w TVN-ie?

Rogalska zaczęła we wpisach w sieci podkreślać swoją znajomość z jedną z twarzy TVN, czyli Ewą Drzyzgą, która od kilku miesięcy prowadzi poranne pasmo "Dzień Dobry TVN". Była prezenterka TVP zapewne w tym właśnie programie widzi miejsce dla siebie.

Marzena Rogalska napisała na Facebooku bardzo istotne słowa w kontekście swojej przeprowadzki do TVN. W jednym z postów użyła słów, które w jej stronę skierować miała sama Drzyzga: - Wyrzuć z serca wszystkie troski, żale, lęk, ból, wszystko, co robi w nim tłok i ciemność. Zrób miejsce na światło i prawdziwe spotkanie - usłyszałam od Ewy Drzyzgi i dzielę się z wami.

Na tym nie koniec. Była gwiazda śniadaniówki TVP odpowiedziała na komentarz jednej z fanek, która pytała o telewizyjny powrót Marzeny Rogalskiej: - Rozweselę serducho w jakiejś innej telewizji - zapewniła.

Rogalska zdradziła kulisy odejścia z TVP

Marzena Rogalska kilka dni temu przerwała milczenie i opowiedziała, jak wyglądało jej odejście z TVP i co w ogóle skłoniło ją do podjęcia takiej decyzji. Wspominała w swojej wypowiedzi dzień, w którym utwierdziła się w przekonaniu, że to dobra decyzja.

W rozmowie z Beatą Sadowską mówiła także, że kilkukrotnie wspominała Tomaszowi Kammelowi, że ich współpraca może się niebawem zakończyć. Już wtedy była pewna, że życie bez TVP też istnieje. Nikt chyba nie spodziewał się jednak, że zmiany nadejdą tak szybko.

Artykuły polecane przez redakcję portalu Goniec.pl:

Tagi:

Kamil MatuszakAutor

Studiował filologię polską, bo chciał opanować język i literaturę, by stać się rzetelnym dziennikarzem. Po wszystkim trafił do… agencji marketingowych, w których odpowiedzialny był za media społecznościowe. Po kilku latach rozpoczął pisanie i wydawanie portalu z wiadomościami. Zakochany w filmach i serialach, w wolnych chwilach rozbudowuje kolekcję winyli, poszukując ulubionych albumów.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Barbara Kurdej-Szatan fot. Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan usłyszała wyrok w sprawie znieważenia Straży Granicznej. Co postanowił sąd?

Czytaj więcej >
Karol Strasburger ma już dość i postanowił zabrać głos. Fot. TRICOLORS, Pawel Wodzynski/East News; Instagram/maciejkurzajewski, marcinhakiel

Gwiazdy

Karol Strasburger ma już dość afery "Kurzopków". Nie pozostawił na bohaterach sprawy suchej nitki

Czytaj więcej >
Książę Harry i Meghan Markle już wkrótce mają ujawnić całą prawdę. Fot. DANNY LAWSON/AFP/East News

Gwiazdy

Książę Harry oskarża rodzinę królewską. Będzie gruba afera, chodzi o Meghan

Czytaj więcej >
Henio z "Chłopaków do wzięcia" nareszcie się określił. Fot. Facebook/Chłopaki do wzięcia

Gwiazdy

"Chłopaki do wzięcia". Henio ujawnił, co naprawdę łączy go z Marysią. Postawił sprawę jasno

Czytaj więcej >
Materiały własne Iberion

Gwiazdy

Kirstie Alley nie żyje. Aktorka była gwiazdą hitowej serii komediowej "I kto to mówi"

Czytaj więcej >
Cezary Żak fot. Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Cezary Żak stanowczo o kontynuacji serialu "Ranczo". Będą nowe odcinki?

Czytaj więcej >