Goniec.pl
Marzena Rogalska

TRICOLORS/East News

Marzena Rogalska zaplanowała już swoją przyszłość? Jej kolejną pracą może być TVN

10 Marca 2021

Autor tekstu:

Kamil Matuszak

Udostępnij:

Marzena Rogalska odeszła kilka tygodni temu z TVP. Była bardzo rozczarowana sytuacją, w której znalazła się Telewizja Polska i postanowiła zakończyć współpracę z publicznym nadawcą. Teraz pojawiają się plotki o jej kolejnym kroku w karierze.

Nagłe odejście Marzeny Rogalskiej z TVP było niemałym zaskoczeniem. Wszystko wskazuje jednak na to, że dziennikarka dość szybko rozpocznie kolejny etap w swojej karierze. Tym razem w szeregach stacji, która była do niedawna jej konkurencją.

Marzena Rogalska ma plan na przyszłość

Marzena Rogalska pracowała w porannym programie TVP2 "Pytanie na śniadanie" aż 12 lat. Zrezygnowała ze swojej posady i zakończyła przygodę z telewizją publiczną dość nagle. W mediach społecznościowych napisała o rozstaniu: - Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu „Zacznij od nowa” okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa.

Prezenterka do serca wzięła sobie te słowa, ponieważ już wkrótce może rozpocząć wszystko od nowa. Ma bowiem wyraźne plany na swoje dalsze życie oraz pracę zawodową. Wszystko wskazuje na to, że Marzenie Rogalskiej marzy się transfer do TVN.

Ta telewizja również posiada program śniadaniowy, w którego prowadzenie celuje prawdopodobnie była prezenterka TVP. Nie wiadomo, czy Rogalska rozmawiała już oficjalnie z przedstawicielami TVN w sprawie jej zatrudnienia, ale wydaje się to całkiem prawdopodobne.

Prezenterka pojawi się w TVN-ie?

Rogalska zaczęła we wpisach w sieci podkreślać swoją znajomość z jedną z twarzy TVN, czyli Ewą Drzyzgą, która od kilku miesięcy prowadzi poranne pasmo "Dzień Dobry TVN". Była prezenterka TVP zapewne w tym właśnie programie widzi miejsce dla siebie.

Marzena Rogalska napisała na Facebooku bardzo istotne słowa w kontekście swojej przeprowadzki do TVN. W jednym z postów użyła słów, które w jej stronę skierować miała sama Drzyzga: - Wyrzuć z serca wszystkie troski, żale, lęk, ból, wszystko, co robi w nim tłok i ciemność. Zrób miejsce na światło i prawdziwe spotkanie - usłyszałam od Ewy Drzyzgi i dzielę się z wami.

Na tym nie koniec. Była gwiazda śniadaniówki TVP odpowiedziała na komentarz jednej z fanek, która pytała o telewizyjny powrót Marzeny Rogalskiej: - Rozweselę serducho w jakiejś innej telewizji - zapewniła.

Rogalska zdradziła kulisy odejścia z TVP

Marzena Rogalska kilka dni temu przerwała milczenie i opowiedziała, jak wyglądało jej odejście z TVP i co w ogóle skłoniło ją do podjęcia takiej decyzji. Wspominała w swojej wypowiedzi dzień, w którym utwierdziła się w przekonaniu, że to dobra decyzja.

W rozmowie z Beatą Sadowską mówiła także, że kilkukrotnie wspominała Tomaszowi Kammelowi, że ich współpraca może się niebawem zakończyć. Już wtedy była pewna, że życie bez TVP też istnieje. Nikt chyba nie spodziewał się jednak, że zmiany nadejdą tak szybko.

Artykuły polecane przez redakcję portalu Goniec.pl:

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >