Goniec.pl
Marzenia Kipiel-Sztuka mierzy się z bardzo poważną chorobą. Powiedziała, jak się czuje

Kadr z serialu "Świat według Kiepskich"/Posat Box Go

Marzena Kipiel-Sztuka mierzy się z bardzo poważną chorobą. Gwiazda zdradziła jak się czuje

14 Października 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Marzena Kipiel-Sztuka zasłynęła rolą Halinki Kiepskiej w serialu "Świat według Kiepskich". Choć mogło się wydawać, że sukces serialu i wysoka gaża za rolę zagwarantują jej święty spokój, to jednak aktorka musi zmagać się z poważnymi problemami.

Marzenia Kipiel-Sztuka zdradziła, jak sobie radzi z chorobą

Jakiś czas temu aktorka zdradziła, że w okresie pandemii musiała nadszarpnąć domowe oszczędności, aby jakoś przetrwać, a teraz opowiedziała o swoich zmaganiach z poważną chorobą. Marzena Kipiel-Sztuka cierpi na depresję i na imprezie z okazji premiery książki poświęconej serialowi "Świat według Kiepskich" opowiedziała reporterowi Jastrząb Postu, jak się czuje.

Andrzej Grabowski

Andrzej Grabowski nie ma czasu dla najbliższych. Szczere wyznanie aktora zaskoczyło fanów

CZYTAJ DALEJ

Marzena Kipiel-Sztuka debiutowała na deskach teatru, choć jest absolwentka Technikum Budowlanego w Legnicy oraz magistrem... zarządzania zasobami ludzkimi. W wieku 34 lat zgłosiła się na casting do roli Haliny Kiepskiej w serialu "Świat według Kiepskich", który zapewnił jej ogromna popularność.

W ubiegłym roku niemal wszystkie redakcje plotkarskie rozpisywały się o chorobie aktorki, która zdecydowała się publicznie przyznać do tego, że cierpi na depresję.

- Mam depresję i dokucza mi samotność. Połowę dnia przesypiam, a z domu wychodzę głównie z psem na spacer. Przy okazji apeluję do wszystkich, którzy mają podobne problemy, żeby głośno o tym mówili i zgłaszali się po pomoc - oznajmiła wówczas aktorka.

Marzenia Kipiel-Sztuka opowiedziała o zmaganiach z depresją

W środę, 12 października, aktorka pojawiła się na uroczystej premierze książki poświęconej kultowemu sitcomowi Polsatu. W rozmowie z reporterką Jastrząb Postu opowiedziała o trapiącej ją chorobie. Aktorka zapewniła, że obecnie czuje się świetnie, jednak publiczne występy wciąż ją nieco tremują.

- Ja tak samo chodzę do toalety, mam gorsze dni, dzięki Kiepskim mogę iść do dobrego okulisty i kupić sobie dobre okulary, żeby zakryć zmarszczki i nie ruszać skalpela, ale lubmy się takimi, jakimi jesteśmy. Dzisiaj czuję się świetnie, ale jak zwykle mam tremę, jestem zakręcona, tutaj siedzi pani od make-upu i sprawdza, czy ja się jak zwykle nie pocę - zdradziła lubiana aktorka.

Marzena Kipiel-Sztuka zapewniła w trakcie rozmowy, że z depresją można żyć i można sobie poradzić, ale znaleźć w sobie siłę, aby poprosić o pomoc i nie kumulować w sobie negatywnych uczuć.

- Z tego, co czytałam i rozmawiałam, to jest to coś takiego jak reumatyzm. Po prostu nie dajmy się depresji, nie kumulujmy negatywnych uczuć, jeżeli to tylko jest możliwe, ale też prośmy o pomoc, bo nie zawsze jest to widoczne - powiedziała aktorka w rozmowie z reporterką Jastrząb Postu.

Piotr Molecki/East News

Zaskakujące sceny na pogrzebie Jerzego Urbana. Padło wiele prześmiesznych słów

We wtorek 11 października na warszawskich Powązkach pochowany został Jerzy Urban. Dziennikarz i były rzecznik rządu PRL zmarł w wieku 89 lat. Uroczystości ostatniego pożegnania towarzyszyły liczne kontrowersje, związane z miejscem pochówku i osobą samego zmarłego. Zapraszamy na fotorelację z wydarzenia.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Jastrząb Post

Tagi:

Piotr SzczurowskiAutor

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Pixabay.com Alehandra13

Gwiazdy

Dziś w tv znajdzie się coś dla każdego. Dwa wielkie przeboje dla dwóch pokoleń

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz, fot KAPiF

Gwiazdy

Robert Makłowicz pokazał dorosłych synów. Jeden z nich poszedł w ślady ojca

Czytaj więcej >
Jan Paweł II, fot. East News

Gwiazdy

Jan Paweł II skrytykowany przez byłego wokalistę Chumbawamby. Zaczepił kogoś jeszcze

Czytaj więcej >
Katarzyna Skrzynecka fot. KAPiF

Gwiazdy

Katarzyna Skrzynecka nagle przerwała wywiad. Zapytano ją o Edwarda Miszczaka

Czytaj więcej >
Znicz fot. pixabay

Gwiazdy

Nie żyje córka gwiazdora "Rodziny Soprano". Zmarła nagle w wieku 25 lat

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Krzysztof Jackowski ponownie ostrzega Polaków. Co jego zdaniem czeka nas w 2023 roku?

Czytaj więcej >