Goniec.pl
Zdjęcie Martyny Wojciechowskiej z dzieciństwa

Fot. Instagram.com @martyna.world

Martyna Wojciechowska na zdjęciu z dzieciństwa

13 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Patryk Korzec

Udostępnij:

Zdjęcie sprzed lat, na którym znajduje się Martyna Wojciechowska, trafiło do sieci. Jakiś czas temu podróżniczka opublikowała je na swoim koncie na Instagramie. Trudno uwierzyć, że ta mała dziewczynka wyrośnie na jedną z najbardziej lubianyc

Martyna Wojciechowska jakiś czas temu opublikowała na swoim koncie na Instagramie swoje zdjęcie z dzieciństwa. Jak głosi odręczny zapis pod fotografią, przedstawia ona dzień rozpoczęcia roku szkolnego w 1978 roku, godzinę 7:30.

Zgodnie z opisem, mała dziewczynka po raz pierwszy wychodziła wtedy z domu do przedszkola. Miała 4 lata i z pewnością zarówno ona, jak i bliscy, nawet nie domyślali się, że w przyszłości będzie jedną z najbardziej lubianych, polskich podróżniczek i celebrytek.

Zdjęcie z młodości Martyny Wojciechowskiej

Martyna Wojciechowska bardzo niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym i zwykle wszystkie szczegóły zostawia dla siebie. Pod zdjęciem z dzieciństwa zrobiła jednak wyjątek i podzieliła się ze swoimi fanami pewną anegdotą. Okazuje się, że podróżniczka była prawdziwą buntowniczką od najmłodszych lat - wkrótce po pójściu do przedszkola, została z niego „usunięta".

Niedługo później zostałam z niego… wyrzucona. A w zasadzie poproszono Rodziców, żeby mnie już nie przyprowadzali, bo się „nie asymiluję” [pis. org.] – przyznała gwiazda. 

W dalszej części Wojciechowska zasugerowała, że źle odnajdywała się w rygorystycznych zasadach, które dominowały w przedszkolu. Jak stwierdziła, nie potrafiła „robić wszystkiego na gwizdek" i spać, jeść czy bawić się wtedy, gdy życzyli sobie tego opiekunowie.

Jak widać moja niepokorna natura ujawniła się dość wcześnie – podsumowała wpis. 

Fotografie z dzieciństwa celebrytów i znanych ludzi cieszą się ogromną popularnością w internecie i podobnie jest również z wpisem Wojciechowskiej. Zasypała go lawina reakcji i pozytywnych komentarzy od fanów. Większość zawiera pozytywne słowa na temat urody małej dziewczynki, a także żarty z jej buntowniczego charakteru. 

Martyna Wojciechowska rozpoczyna nowy projekt na YouTube

Bez wątpienia Martyna Wojciechowska jest jedną z najbardziej niezależnych i silnych gwiazd polskiego show-biznesu, która zawsze stawia na swoim. Nie boi się wyzwań, co wielokrotnie udowadniała, a na dowód tych słów, już 14 kwietnia rusza z kolejnym, nowym projektem. 

Dziennikarka podróżnicza stworzyła własny kanał na YouTube, który nazwała „Dalej". Jej fani będą mogli znaleźć tam interesujące wywiady z osobami, które swoimi działaniami inspirują innych. Kolejne materiały, zaczynając od jutra, pojawiać się mają co dwa tygodnie.

Pierwszą wyjątkową osobą, z którą w swoim programie porozmawia Martyna Wojciechowska, ma być Elżbieta Dzikowska. Autorka kanału sama w mediach społecznościowych nazywa ją swoją „podróżniczą mamą", można się więc domyślać, że rozmowa ta będzie wyjątkowo inspirowała do podróży i rozwijania ciekawości świata.

Odkąd pamiętam inspirowała mnie, żeby patrzeć dalej, sięgać po więcej i żeby zawsze mieć w sobie tę wyjątkową ciekawość dziecka, której Jej nigdy nie brakuje [pis. org.] – napisała w zapowiedzi pierwszego odcinka Martyna Wojciechowska. 

Wpis, wraz ze zdjęciem dwóch podróżniczek, po raz kolejny zelektryzował fanów. Wszystko wskazuje na to, że nowy projekt Wojciechowskiej może okazać się ciekawą pozycją na rynku podróżniczych treści w polskim internecie. 

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Patryk Korzec

Zawodowo dziennikarz i copywriter, prywatnie podróżnik od lat zafascynowany zwiedzaniem świata autostopem oraz poznawaniem obcych kultur. Warsztat dziennikarski doskonalony m.in. w takich mediach jak Radio Sygnały, Nasze Miasto Opole, Muzyczny Horyzont, Pro Radio, Rock Radio w Grupie Radiowej Agory oraz Pikio.pl. Zamiłowanie do turystyki, połączone z pasją dziennikarską, zaowocowało zaangażowaniem w tworzenie portalu Turyści.pl. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Polsat/ WBF

Gwiazdy

Iza Małysz tańczy lepiej, gdy jej mąż siedzi na widowni. Adam Małysz przynosi jej szczęście?

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Artur Barciś zdementował plotki. Poszło o nadgorliwy katolicyzm

Czytaj więcej >
aktorka

Gwiazdy

Krystyna Kołodziejczyk zmarła dwa tygodnie po śmierci drugiego męża

Czytaj więcej >
Doda

Gwiazdy

Doda opublikowała nowe zdjęcie. Wspięła się na barierki schodów w metrze

Czytaj więcej >
Michał Milowicz

Gwiazdy

Michał Milowicz pogrążony w żałobie. Nie żyje jego tata

Czytaj więcej >
Kuba Wojewódzki

Gwiazdy

Dorota Szelągowska gościła u Kuby Wojewódzkiego. Powiedziała mu, co myśli o jego zachowaniu

Czytaj więcej >