Goniec.pl
Marta Manowska fot. Pawel Wodzynski/East News

Pawel Wodzynski/East News

Marta Manowska o pracy w TVP: "Są takie momenty, że brakuje mi słów"

3 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Marta Manowska jest jedną z największych gwiazd TVP. Okazuje się, że prezenterka często inicjuje kontakt z uczestnikami programów, które prowadzi. Kobieta wyznała również, jaka jest poza kamerami.

Marta Manowska o relacjach z uczestnikami programów TVP

Marta Manowska to postać, którą widzowie doskonale kojarzą z popularnych programów Telewizji Polskiej. Prezenterka znana jest jako osoba niezwykle empatyczna, co niejednokrotnie udowodniła na planie show.

"Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony". Afera w finale programu. Marta Manowska musiała podjąć reakcję

CZYTAJ DALEJ

Okazuje się, że gwiazda TVP często utrzymuje kontakt z uczestnikami programów i kontynuuje znajomości nawiązane podczas nagrywania odcinków. W rozmowie z Plejadą przyznała, że nie potrafi odciąć się od pewnych znajomości.

- Uważam, że to byłoby nieszczere, nieuczciwe i bezwzględne, gdybym po prostu wyjeżdżała ze zdjęć. Mnie czasem jest trudno wyjechać, bo po rozmowie tak osobistej czasem mi jest trudno przebrać się w dres, wejść do auta i powiedzieć: "znikam", a trochę na tym polega moja rola - przyznała Marta Manowska.

Prezenterka zdradziła również, że często to właśnie ona inicjuje kontakt z osobami poznanymi na planie programu, a następnie stara się go utrzymać. - Żeby moja psychika i moje wnętrze z tym współgrało, to ja ten kontakt prowokuje i utrzymuje - powiedziała.

Marta Manowska często powstrzymuje się od komentarza. W rozmowie z "Plejadą" zdradziła, skąd wynika takie zachowanie.

- Są takie momenty, że brakuje mi słów i milknę. To nie dlatego, że nie chcę oddać hołdu, tylko nie jestem gotowa na to, bo pewne informacje są dla mnie szokujące i bardzo bolesne. To jest tak jak w rodzinie, ja od razu potrafię powiedzieć, że jestem wdzięczna, dziękuje i cieszę się, że mogłam spotkać, czy poznać... to jest za wcześnie. Wszystko działa, jak w życiu, ta prawda uczuć i emocji, tylko dlatego jest taka, że jest tak też w życiu prywatnym, bo inaczej byłoby niemożliwe - zaznaczyła.

Podczas wywiadu 38-latka została zapytana, czy poza kamerami zachowuje się tak jak w pracy. Co odpowiedziała? - Na pewno jest jakaś mikro różnica, bo programu wymagają też różnych zachowań. Każdy program jest inny. [...] W "Sanatorium miłości" jestem wcieleniowo. Przeżywam z nimi te chwile, cieszę się, mam bardzo dużo grupowych sytuacji, mniej uczestniczę w tych randkowych - powiedziała. Lubicie Martę Manowską w roli prowadzącej?

Instagram/marta_paszkin

Owoce miłości programu "Rolnik szuka żony". Te pary doczekały się już swoich pociech

Nie tylko Marta Paszkin i Paweł Bodzianny doczekali się dzieci jako para powstała w programie "Rolnik szuka żony". Kto jeszcze może cieszyć się swoimi pociechami?

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Weronika UszakiewiczAutor

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: weronika.uszakiewicz@goniec.pl

Podobne artykuły

Magdalena Ogórek trafił na SOR, na razie nie pojawi się w TVP Info

Gwiazdy

Magdalena Ogórek trafiła do szpitala. Winne temu jest "nagłe wydarzenie"

Czytaj więcej >
Joanna Kurska ujawniła prawdę o związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego?

Gwiazdy

Joanna Kurska ujawniła prawdę o związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego? Ujawniła, kto podjął decyzję o ich wspólnej pracy

Czytaj więcej >
Sanatorium miłości 5.Streszczenie odcinka. Fot. Kadry z programu Sanatorium miłości odc. 5, prod. TVP, wyd. 29.01.2023, TVP VOD

Gwiazdy

"Sanatorium miłości 5". Ula i Zdzisław przyłapani na pocałunku. Zbigniew i Asia zaczęli od randki

Czytaj więcej >
Ida Nowakowska po wypadku w studio "Pytania na śniadanie", wiemy kiedy wraca do pracy

Gwiazdy

Ida Nowakowska po wypadku w studio "Pytania na śniadanie". Wiemy, kiedy wraca do pracy

Czytaj więcej >
Małgorzata Braunek miała  bogate życie miłosne. Fot. Kapif

Gwiazdy

Małgorzata Braunek miała bogate życie miłosne. Do pierwszego ślubu zmusiła ją matka

Czytaj więcej >
Renata Gabryjelska / KAPiF

Gwiazdy

Renata Gabryjelska była gwiazdą "Złotopolskich". Nagle zniknęła, po latach niespodziewanie wraca

Czytaj więcej >