Goniec.pl
TVP

pixabay.com, autor: PhotoMIX-Company

Marek Sierocki na stałe zastąpi Artura Orzecha? Wielkie zmiany w TVP

19 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Patryk Przybyłowski

Udostępnij:

Artur Orzech na stałe rozstał się z Telewizją Polską. Według najnowszych doniesień "Szansa na Sukces" ma teraz na stałe pod opiekę Marka Sierockiego. Dziennikarze ujawnili, że w zapasie jest nagranych już kilka odcinków show.

Wszyscy fani „Szansy na Sukces” przeżyli w ubiegłym miesiącu nie lada zaskoczenie, kiedy dowiedzieli się, że w swoim ulubionym programie nie zobaczą już Artura Orzecha.

Rozstanie zasłużonego prezentera z TVP wzbudziło wiele kontrowersji przede wszystkim ze względu na okoliczności, w których nastąpiło. Artur Orzech twierdził, że to on podjął decyzję o zakończeniu współpracy ze względu na zbytnią ingerencję władz stacji w program.

Zupełnie inaczej wszystko przedstawił publiczny nadawca. W oficjalnym komunikacie poinformował, że prezenter rzekomo nie pojawił się na umówione nagrania oraz nie odpowiadał na żadne formy kontaktu.

- Ponieważ TVP wyemituje odcinek „Szansy na Sukces” z moim udziałem w najbliższą niedzielę, żeby nie robić ludziom wody z mózgów, pragnę poinformować, że ten odcinek został nagrany 26.01.2021. Gdyby to Telewizja Polska zerwała ze mną umowę, nie musiałbym płacić kar umownych za zerwanie jej przeze mnie. Szkoda czasu i słów. Amen - poinformował dotychczasowy prowadzący.

Kiedy było wiadomo, że Artur Orzech nie poprowadzi już kolejnych odcinków, w jego zastępstwie na antenie pojawił się Marek Sierocki. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, zmiana ma nie być wyłącznie tymczasowa.

Dziennikarz muzyczny miał już nawet nagrać kilka odcinków „Szansy na Sukces”. W kolejnych tygodniach poprowadzi epizody z gościnnym udziałem zespołów Sound’n’Grace i Boys oraz Jana Pietrzaka.

Do całej sytuacji odniósł się również główny zainteresowany. Marek Sierocki podchodzi jednak do całego zamieszania z dystansem.

- Jestem osobą żyjącą poza nurtem mediów elektronicznych, nie gonię też za sławą czy popularnością. To, że prowadzę teraz "Szansę na sukces", traktuję jako swoją normalną dziennikarską pracę - powiedział dziennikarz muzyczny w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Kupił mięso w markecie. Zauważył niepożądaną substancję

  • Zabójca Andrzeja Zauchy znalazł pracę w TVP

  • Warszawa: policja poszukuje mężczyzny. Ranił kobietę nożem

źródło: wirtualnemedia.pl

Patryk PrzybyłowskiAutor

Jestem głównym wydawcą portalu Goniec.pl. Od trzech lat współpracuję z Grupą Mediową Iberion, a wcześniej byłem związany z Radiem Sfera. Prywatnie pasjonuję się muzyką i angielską piłką nożną.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Robert Makłowicz porównał Jarosława Kaczyńskiego do potrawy kuchni polskiej

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zenek Martyniuk zagra samego siebie w serialu "Lombard. Życie pod zastaw"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ola Kwaśniewska czuła się samotna. Kiepsko znosiła prezydenturę ojca

Czytaj więcej >
Teresa Lipowska

Gwiazdy

Teresa Lipowska tęskni za mężem. Duchowo zapewnia go, że niedługo do niego dołączy

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Marta Manowska popłakała się, czytając list do rolnika od jednej z kandydatek

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Siostrzenica premiera to gwiazda telewizji. Wcześniej zmieniła nazwisko, odpowiedziała na spekulacje

Czytaj więcej >