Goniec.pl
Marcin Miller

Pawel Wodzynski/East News

Marcin Miller okultystą? Lider Boys nie wytrzymał, ustosunkował się do zadziwiającej teorii

6 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Marcin Miller pokazał wiadomość od fana, w której ten zapytał piosenkarza o jego związki z okultyzmem. Lider Boys postanowił odpowiedzieć mu w humorystyczny sposób.

Co ciekawe, to nie pierwszy raz, gdy Marcin Miller oskarżany jest przez internautów o okultyzm. Podejście piosenkarza do sprawy jednak wciąż się nie zmienia, co świadczy o dużym dystansie do siebie.

Agnieszka Mazurek

Prokuratura bada przyczyny śmierci Agnieszki Mazurek. Pojawiły się nowe informacje

CZYTAJ DALEJ

Marcin Miller - okultysta?

Marcin Miller to istna legenda disco polo. Obecny na scenie od późnych lat 80., wciąż cieszy niezliczoną rzeszę fanów, grając koncerty, w czasie których sale wypełniane są po brzegi.

Któż nie zna takich przebojów jak "Wolność", "Chłop z Mazur", czy "Jesteś szalona"? Taneczne i wpadające w ucho utwory, które piosenkarz wykreował wraz z grupą Boys, na stałe wpisały się w kanon polskiej muzyki rozrywkowej.

Choć Marcin Miller zauroczył swoją charyzmą miliony fanów, niektórzy z nich dopatrują się w jego działaniach magii i to nie tylko tej, bijącej od artysty w czasie jego scenicznych występów.

Piosenkarz postanowił podzielić się z obserwatorami na Instagramie listem od jednego z miłośników, który zapytał go o jego związki z okultyzmem. Gwiazdor postanowił odpowiedzieć mu w niezwykle zabawny sposób.

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski spędzili razem dzień. Nagrywali spot "Pytania na śniadanie"

CZYTAJ DALEJ

Marcin Miller ripostuje

- Czy to prawda, że pański zespół ma przekaz satanistyczny i promuje czarną mszę? ktoś mówił, że to okultystyczny boys - czytamy we wiadomości prywatnej do Marcina Millera, której screen udostępnił piosenkarz na swoim Instagramie.

W kolejnym okienku wokalista umieścił odpowiedź, którą wysłał do nadawcy kuriozalnego listu. Jak zwykle, z dużą dawką humoru i dystansem do siebie samego, lider Boys udzielił ciętej riposty, która z pewnością okaże się wymownym komentarzem do tego rodzaju insynuacji.

- Ogólnie jesteśmy z Marsa ale naszym domem jest księżyc po zagładzie Marsa jednak proszę się nie obawiać bowiem jesteśmy dobrze nastawieni do gatunku ludzkiego. Okultyzm to inna rasa obcej cywilizacji, której nie można ufać - odpowiedział Marcin Miller.

W sekcji komentarzy fani piosenkarza śmieją się do rozpuku. Z pewnością wielu z nich dobrze wie, że to nie pierwsze takie zarzuty w stronę Marcina Millera. Wcześniej, gest "ok", który piosenkarz wykonuje łącząc kciuk z palcem wskazującym był interpretowany przez niektórych jako "szóstka" odwołująca się do biblijnej liczby bestii z Apokalipsy wg św. Jana.

Tricolors/East News

Shazza skończyła 55 lat. Zobacz, jak przez lata zmieniała się królowa disco polo

Shazza skończyła 55 lat, a blasku i świeżości pozazdrościć by jej mogła niejedna debiutująca gwiazda. Królowa disco polo z wiekiem staje się coraz bardziej piękniejsza! Jak ona to robi?! Przekonajcie się na własne oczy, w naszej galerii.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Wiemy, gdzie zostanie pochowany Franciszek Pieczka. To miejsce bliskie sercu aktora

Czytaj więcej >
Instagram/Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz popełnił gafę

Gwiazdy

"Taniec z gwiazdami". Wpadka Krzysztofa Ibisza. Prezenter pomylił dwóch kultowych aktorów

Czytaj więcej >
Twitter/The Prince and Princess of Wales

Gwiazdy

Księżna Kate została podsłuchana podczas rozmowy. Żona Williama ma problemy ze zdrowiem

Czytaj więcej >
Instagram: @antek.krolikowski
Antek Królikowski wpędził kochankę w tarapaty

Gwiazdy

Antoni Królikowski znów w ogniu krytyki. Kochanka aktorka straciła pracę przez ich romans?

Czytaj więcej >
Materiały własne Iberion

Gwiazdy

Otoczenie rodziny królewskiej znów w żałobie. Zmarła ważna osoba dla królowej Elżbiety II

Czytaj więcej >
Lara Gessler pokazała swój brzuch dwa tygodnie po porodzie. Teraz zadba o swoje krocze

Gwiazdy

Lara Gessler pokazała swój brzuch dwa tygodnie po porodzie. Podzieliła się ważną informacją

Czytaj więcej >