Goniec.pl
Marcin Meller poprowadzi własny talk-show. Dziennikarz zdradził już szczegóły.
(fot. instagram.com/marcin_meller_arbuz/)

(fot. instagram.com/marcin_meller_arbuz/)

Marcin Meller z własnym talk-show. "Narzucam sobie jedno ograniczenie". Jakie?

2 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Karolina Kruszewska

Marcin Meller niedawno rozstał się ze stacją TVN, w której pracował od 13 lat i był gospodarzem "Drugiego śniadania mistrzów". Dziennikarz zaznaczył, że nie znika z mediów i teraz wiadomo, że będzie prowadził własny talk-show "Mellina".

Marcin Meller odszedł z TVN

Na początku listopada Marcin Meller zaskoczył wszystkich i poinformował, że rozstaje się z TVN-em, z którym był związany od 13 lat. Dziennikarz przyznał, że "nie daje już rady" i nie chce więcej tłumaczyć dzieciom, że w sobotę idzie do pracy. W swoim oświadczeniu zaznaczył, że ze stacją rozstaje się w zgodzie. "Cytując klasyka: wszystko przemija, nawet najdłuższa żmija. Po blisko czternastu latach zarwanych weekendów czas powiedzieć stop. Uwielbiam swój program, to były cudowne spotkania" - więcej na ten temat p rzeczytacie w artykule poniżej.

Marcin Meller odchodzi z TVN. Po 14 latach dziennikarz pożegnał się w nietypowy sposób

Marcin Meller odchodzi z TVN, ma nowe zajęcie. Przekazał fanom dobre wieści

CZYTAJ DALEJ

Marcin Meller z własnym talk-show "Mellina"

Jak się okazuje, Marcin Meller będzie prowadził własny talk-show w Radiu Eska Rock. - Lubię rozmawiać z ludźmi. W sumie tym zajmuję się całe życie. Do „Melliny” chcę ściągać gości, których jestem ciekaw i których chcę poprosić o trochę inne historie niż zwykle opowiadają, albo o takie, których jeszcze nie opowiedzieli - komentuje swój program dziennikarz.

Zaznaczył jednak, że w "Mellinie" będzie się wystrzegał jednego tematu. - Tak naprawdę narzucam sobie jedno ograniczenie: bez polityki. Jest jej wszędzie pełno, a „Mellina” ma być wytchnieniem od niej dla słuchaczy i dla mnie. A poza tym hej przygodo.

To rzeczywiście duża odmiana po 13 latach prowadzenia porannych rozmów z politykami właśnie. "Mellina" ma się pojawić na antenie Eska Rock na przełomie grudnia i stycznia.

ANDREJ ISAKOVIC/AFP/East News / screen z meczu reprezentacji Polski, Youtube

Ci piłkarze nie strzelili karnych dla Polski na mundialach. Wśród pechowców wielkie gwiazdy

Reprezentacja Polski w ciągu ostatnich dekad wyrobiła sobie na mundialu niezbyt chlubną renomę. Jeśli już kwalifikowaliśmy się na mistrzostwa świata, to pokazywaliśmy się z najgorszej strony. Antyfutbol, bojaźń i nieprzystosowanie do warunków atmosferycznych to synonimy meczów otwarcia, o wszystko i o honor. Największą zmorą polskich piłkarzy są jednak rzuty karne. Polska jest rekordzistką w tej kwestii - "jedenastek" nie wbiliśmy do bramki aż trzy razy z rzędu. Którzy napastnicy należą do ścisłego grona tych, których zawiódł snajperski zmysł?

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Karolina KruszewskaAutor

Szefowa działu "Rozrywka". Od 2010 roku jestem związana z Internetem. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w jednym z największych serwisów telewizyjnych i rozrywkowych, dzięki czemu doskonale znam świat mediów i show-biznesu.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: karolina.kruszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Ewa Gawryluk / KAPiF

Gwiazdy

Ewa Gawryluk opowiedziała o przemocy, której doświadczała na co dzień. Dramatyczne wyznanie

Czytaj więcej >
Romuald Lipko zmarl trzy lata temu. Jego żona wciąż nie pogodziła się z jego śmiercią. Fot. Kapif

Gwiazdy

Romuald Lipko zmarł 3 lata temu. Wdowa po muzyku wciąż stara się z tym pogodzić

Czytaj więcej >
Joanna ze Ślubu od pierwszego wejrzenia poinformowała o chorobie. Fot. Instagram @asia_lazar33 / kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, prod. TVN, wyd. 2020r, Player

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Joanna trafiła do szpitala, usłyszała diagnozę od lekarzy

Czytaj więcej >
"The Voice Senior". Uczczono przedwczesną śmierć jednego z uczestników. Fot. kadr z programu The Voice Senior, prod. TVP, wyd. 04.02.2023r., TVP VOD

Gwiazdy

Ostatni występ Adama Anusewicza w "The Voice Senior" przed śmiercią

Czytaj więcej >
Ralph Kamiński obiektem drwin w sieci. Fot. Kapif

Gwiazdy

Ralph Kamiński obiektem drwin w sieci. "To dramat"

Czytaj więcej >
"The Voice Senior". Burza po decyzji Piotra Cugowskiego. Fot. kadr z programu The Voice Senior, prod. TVP, wyd. 2023r., TVP VOD

Gwiazdy

Piotr Cugowski podpadł widzom "The Voice Senior". Wszystko przez jedną decyzję

Czytaj więcej >