Goniec.pl
fot. Instagram @marcinhakiel

fot. Instagram @marcinhakiel

Marcin Hakiel nie wytrzymał, pokazał nową partnerkę. Kim jest i gdzie mieszka "następczyni" Kasi Cichopek?

10 Września 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Marcin Hakiel należy do osób, które często zmieniają zdanie. Najpierw na łamach tabloidu ochoczo rozprawiał o swoich flirtach, potem zaś niespodziewanie zamilknął. Zadeklarował, że nie będzie pokazywał nowej partnerki. Minęły kolejne tygodnia, aż tu nagle na swoim Instagramie opublikował jednoznaczne fotografie. Widać na nich, jak zakochani (wspólnie z dziećmi) spędzają wolny czas. Kim jest i gdzie mieszka "następczyni" Kasi Cichopek?

Miłość bez happy endu

Cóż to była za miłość! Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek pierwszy raz spotkali się na sali treningowej, w związku z udziałem aktorki w „Tańcu z Gwiazdami”. Taneczny partner serialowej Kingi z „M jak Miłość” zawojował nie tylko parkiet, lecz także serce swojej nowej wybranki. Przed 17 lat ich miłość kwitła.

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel już nie kryje swojego uczucia? Niedzielę spędził z nową partnerką, tancerz promienieje ze szczęścia

CZYTAJ DALEJ

Czy udział w programie „Czar par” w charakterze ekspertów i wzoru przykładnego małżeństwa obejmował też wiedzę na temat kulturalnego i szybkiego rozwodu? Jeśli tak, to już nigdy nie zadrwimy z udziału rozwodników w tym programie.

Pokazali bowiem, ze w kilka miesięcy można nie tylko odbyć udane tournée po prasie brukowanej, ale także rozwieść się bez orzekania o winie (i to na pierwszej rozprawie!) i znaleźć nowych partnerów. Wprawdzie to ostatnie udało się to tylko Marcinowi Hakielowi, ale jego atrakcyjna była żona z pewnością także nie pozostanie długo sama.

Kim jest nowa partnerka Marcina Hakiela?

Kim jest kobieta, która ulecza poranione serce zawodowego tancerza? Zanim uchylimy rąbka tajemnicy, warto podkreśli, jak „długą” drogę musiała przejść. Na początku afery „Cichopków” Marcin Hakiel z niedowierzaniem i dumą opowiadał w „Super Expressie”, jak wiele propozycji matrymonialnych dostaje w wiadomościach na Instagramie.

Najpierw było po dwadzieścia. Kiedyś było po sto ileś. […] Po tym, co ja u siebie opublikowałem, pisze do mnie bardzo dużo kobiet. […] Z niektórymi porozmawiałem. Nawet gdzieś na jedną kawę się spotkaliśmy – opowiadał.

Czy wówczas mówił właśnie o kobiecie, którą odnalazł w gąszczu wiadomości od spragnionych uczucia kobiet? „Super Express” postanowił „zasięgnąć języka”. Ustalił, że kobieta mieszka we Wrocławiu, a tancerz jeździ do niej pociągiem.

Oczywiście, działa to w dwie strony i blondwłosa piękność odwiedza również stolicę. Obydwoje mają dzieci, więc trudno im znaleźć sporo dogodnych terminów. Małoletni, na szczęście, już zdążyli się zaprzyjaźnić.

– Marcin poważnie myśli o nowej partnerce. Widują się coraz częściej. Przeszkodą nie jest dla nich nawet odległość. Mimo natłoku obowiązków Marcin stara się jak najczęściej do niej jeździć. Dwa razy byli też na wspólnych wakacjach. Dzieci złapały wspólny język i dobrze się razem bawiły – czytamy w „SE”.

hakiel

fot. Instagram @marcinhakiel

hakiel

fot. Instagram @marcinhakiel

hakiel

fot. Instagram @marcinhakiel

Jak wynika z informacji zdobytych przez źródło dziennika, Marcin Hakiel niezwykle poważnie podszedł do rodzącej się relacji. Nie chce tracić czasu na przejazdy do stolicy Dolnego Śląska i coraz śmielej myśli o wspólnym zamieszkaniu.

Marcin niedawno oglądał domy na obrzeżach Warszawy – informuje „Super Express”.

Gratulujemy tempa. 39-latek chyba sam nie przypuszczał, jak w kilka miesięcy zmieni się jego życia. Gdy podczas długich podróży polskimi kolejami patrzy w okno, z pewnością skłania go do to tego typu refleksji. Mamy nadzieję, że skupia się na nowym związku, a nie tęsknocie za gwiazdą Telewizji Polskiej.

imago/ActionPictures/EAST NEWS

Nie tylko Anna Lewandowska i Marina Łuczenko. Kim są polskie WAGS - partnerki najsłynniejszych piłkarzy?

Nie tylko Anna Lewandowska i Marina Łuczenko. Wiele polskich WAGs również zasługuje na uwagę - często to dobrze wykształcone, świetnie radzące sobie w biznesie kobiety. Choć znane stały się przez swoich mężów, same budują teraz swój wizerunek.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Skiby dokonał coming outu. "Jestem biseksualny"

Czytaj więcej >
Lech Wałęsa fot. JOHN MACDOUGALL/AFP/East News

Gwiazdy

Sławomir Wałęsa "zgarnięty" przez policję. Funkcjonariusze zapukali do jego drzwi

Czytaj więcej >
Iwona Pavlović wspomina Beatę Tyszkiewicz. Fot. Tomasz Zukowski/East News

Gwiazdy

Iwona Pavlović szczerze o kłótniach z Beatą Tyszkiewicz. "Nie były reżyserowane"

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek z intrygującą fryzurą. Ta grzywka zaskoczyła wszystkich

Czytaj więcej >
Małgorzata Ohme udzieliła pewnej rady Paulinie Smaszcz. Fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Małgorzata Ohme nie zawahała się oceniając zachowanie Pauliny Smaszcz. Padły bardzo mocne słowa

Czytaj więcej >
Robert Janowski zmaga się z problemem psychofanki. Fot. Tomasz Zukowski/East News

Gwiazdy

Robert Janowski zmaga się z psychofanką. Kobieta zdołała odnaleźć nowy dom gwiazdora

Czytaj więcej >