Goniec.pl
Anna Przybylska

EAST NEWS/AGENCJA SE

Mama Anny Przybylskiej przerwała milczenie. Po śmierci córki spotkała ją lawina hejtu

8 Września 2021

Autor tekstu:

Bartłomiej Cieślak

Udostępnij:

Krystyna Przybylska, mama zmarłej w 2014 roku Anny Przybylskiej, pojawiła się w programie "Dzień Dobry TVN". W rozmowie z Dorotą Wellman ujawniła wiele faktów, o których fani tragicznie zmarłej aktorki mogli nie mieć pojęcia.

Przypomnijmy, że Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. Aktorka przegrała walkę z guzem trzustki, którego nawet operacja nie była w stanie wyeliminować. W chwili śmierci zbliżała się do 36. urodzin. Osierociła trójkę dzieci - Oliwię, Szymona i Jana - które zostały pod opieką ojca, Jarosława Bieniuka.

adam niedzielski pomoc

TVP Info przerwało konferencję Adama Niedzielskiego. Wyemitowano przemówienie Jarosława Kaczyńskiego

CZYTAJ DALEJ

Krystyna Przybylska w "Dzień Dobry TVN" wróciła do tych trudnych chwil. Były one dla niej tym bardziej bolesne, że przed śmiercią córki musiała pożegnać męża, który również zmarł z powodu nowotworu.

- Ja się rzuciłam w pracę, akcje społeczne. Bałabym się być sama w domu ze swoimi myślami. Zdaje się, że to mnie napędza. Jest to naprawdę bardzo ważna rzecz. Nie pokazuję łez, bo już się przekonałam, że każdy się boi płaczących. Każdy się boi, że mogłabym o coś poprosić. Po prostu idę naprzód - przyznała Krystyna Przybylska.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Mama Anny robiła wszystko, by tylko zająć czymś myśli. Gdyby nie to, mogła nie dać sobie rady z tak wielką tragedią, która ją spotkała. I chociaż od śmierci jej córki minęło już prawie siedem lat, do tej pory nie potrafi pogodzić się z jej odejściem.

- Bardzo mi jej brakuje. Proszę wierzyć, że strasznie mi jej brakuje. Mam czasem takie wrażenie, jakby wyjechała i wróci - przyznała.

I choć przeżywała wtedy wyjątkowo trudne chwile, Krystyna Przybylska praktycznie ze łzami w oczach ujawniła, że wiele osób przez długi czas nie miało dla niej litości. Wylała się na nią fala hejtu za to, że, zdaniem obcych osób, próbuje zrobić karierę na śmierci znanej córki.

Kobieta nie była gotowa na taką reakcję ludzi i przyznała, że były momenty, kiedy chciała po prostu wyjść na balkon i skoczyć. Nie mogła zrozumieć, dlaczego ludzie tak się zachowują.

Na szczęści te najtrudniejsze chwile są już za nią. Teraz Krystyna Przybylska przyznała, że dużo uwagi poświęca wnukom, a w karierze medialnej Oliwii Bieniuk, która obecnie występuje w "Tańcu z gwiazdami", nie widzi nic złego. Wspiera ją we wszystkim i pomaga spełniać marzenia.

Na koniec mama Anny Przybylskiej przyznała również, że cała rodzina zgadza się na to, by powstał film dokumentalny o jej córce i ma wiele materiałów, które można wykorzystać podczas jego kręcenia. Fanom pozostaje więc czekać, aż kiedyś film ten stanie się rzeczywistością.

Najłatwiejsze siedem pytań z "Milionerów", na których polegli uczestnicy. Na piątym można się wyłożyć

Pytanie 1 z 7

Mistrzami jakiej broni są Atos, Portos i Aramis z książki Aleksandra Dumasa?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Fakt.pl

Bartłomiej CieślakAutor

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat redaktor, obecnie wydawca. Interesuję się literaturą, popkulturą i grami planszowymi.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: bartlomiej.cieslak@goniec.pl

Podobne artykuły

Film o Beacie Kozidrak jednak nie powstanie

Gwiazdy

Miał powstać film o Beacie Kozidrak. Nieoficjalnie: Studio wycofało się z produkcji

Czytaj więcej >
Roman Płatek

Gwiazdy

Nie żyje aktor Roman Płatek

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Nie żyje Paweł Nowisz

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Gwiazdy

Ceny w restauracji po "Kuchennych Rewolucjach" niezgodne z menu?

Czytaj więcej >
 Materiały prasowe

Gwiazdy

"Świat według Kiepskich" wraca na antenę. Hanna Klepacka zastąpi Zofię Czerwińską

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Zdanowicz odchodzi z TVN24

Czytaj więcej >