Golec bracia Żródło: TRICOLORS/East News

Maja Golec poszła w ślady ojca i wujka. Nastolatka zachwyca na TikToku

7 Kwiecień 2021 Monika KrupskaMonika Krupska

Córka Pawła Golca, Maja od kilku miesięcy prężnie działa na TikToku. Jak sama stwierdziła w opisie konto założyła dla zabawy, ale wiele wskazuje na to, że profil może okazać się jej przepustką do kariery. 18-latka właśnie pochwaliła się swoim talentem muzycznym! Czy dziewczyna pójdzie w ślady sławnego ojca i wujka?

Paweł Golec i Katarzyna Kułaczewska szczęśliwym małżeństwem są już od 20 lat. Para w tym czasie doczekała się dwójki pociech: 18-letniej Mai i 8-letniej Anny. Dziewczyny rosną jak na drożdżach, choć nieczęsto można spotkać je w mediach. Niedawno z ukrycia postanowiła wyjść Maja, zakładając sobie profil w popularnej aplikacji. Nastolatka udostępnia też filmiki na YouTubie.

Maja Golec pokazała długo skrywany talent

Okazuje się, że Maja Golec odziedziczyła talent muzyczny po swoim ojcu i wujku. Dziewczyna może pochwalić się wspaniałym głosem. Czy zapragnie dołączyć do zespołu uOrkiestra? Fani z pewnością chcieliby zobaczyć nastolatkę na scenie.

Na razie Maję można m.in. na YouTubie, gdzie wykonała cover Rihanny, czy wzięła udział w Hot16challenge2.

Nauczyciel oskarża ministra edukacji o niekompetencję i oderwanie od rzeczywistościNauczyciel oskarża ministra edukacji o niekompetencję i oderwanie od rzeczywistościCzytaj dalej

Internauci pod wrażeniem

Maja dopiero rozkręca swoją karierę muzyczną, ale internauci zachęcają ją do publikacji nowych utworów. Pod wideo na YouTubie można znaleźć same pozytywne komentarze.

- Mega

- Ślicznie

- 10/10 - piszą internauci.

Maja Golec tak jak inne sławne dzieci gwiazd ma ułatwiony start w branży muzycznej. Choć nic nie wskazuje na to, aby nastolatka próbowała wybić się na nazwisku ojca, z pewnością to otworzy jej wiele drzwi w show biznesie. Myślicie, że Maja skorzysta z okazji?

Zobacz wideo:

@majjcia_

???? ##fypシ ##singing ##alliseeisred ##iseered ##iseeredcover ##cover

♬ original sound - majjcia

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Pudelek

Następny artykuł