Goniec.pl
Magda Mołek

TRICOLORS/East News

Magda Mołek jednak nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"? Padły konkretne informacje

7 Lipca 2022

Autor tekstu:

Sandra Gozdur

Magda Mołek, znana twarz stacji TVN, według doniesień miała wystąpić w najnowszej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Takie plotki krążyły w mediach już od kilku dni. Jeden z portali dotarł także do rzekomych stawek, jakie dziennikarka wynegocjowała z Polsatem. Okazuje się jednak, że nie zobaczymy, jak Mołek wywija na parkiecie.

Magda Mołek to już showbizensowa wyjadaczka. Swoją przygodę z mediami rozpoczęła w TVP, ale to konkurencyjna stacja, do której niedługo później przeszła, przyniosła jej największą sławę. W 2004 roku rozpoczęła swoją medialną podróż z TVN-em, który okazał się być dla niej trampoliną do sukcesu. Przez lata pracy stała się niewątpliwie twarzą stacji i choć pożegnała się z nią dwa lata temu, nadal jest z nią utożsamiana. Teraz prowadzi swój kanał w serwisie YouTube i jak podkreślała wielokrotnie - jest szczęśliwa, że może rozmawiać z gości na swoich zasadach. Zapewniała także, że nie tęskni za pojawianiem się na ekranie.

Małgorzata Rozenek-Majdan w "Tańcu z gwiazdami" zarobi fortunę. Tyle dostanie za jeden odcinek

Małgorzata Rozenek-Majdan w "Tańcu z gwiazdami" zarobi fortunę. Tyle dostanie za jeden odcinek

CZYTAJ DALEJ

Magda Mołek powraca na szklany ekran?

Może nie wszyscy to pamiętają, ale pierwszą edycję legendarnego już programu "Taniec z gwiazdami" prowadziła właśnie Magda Mołek. Wtedy taneczne show można było oglądać w stacji TVN. Kilka dni temu serwis "Plejada" podał do wiadomości, że dziennikarka będzie jedną z uczestniczek najnowszej edycji programu. Źródłem informacji miała być osoba pracującą w Polsacie. Co więcej, w tłumaczeniach, które opublikował portal, miało pojawić się, że udział w tanecznym show ożywi jej karierę i i pomoże w "dotarciu do reklamodawców". W związku z tym miała zgodzić się na niską stawkę, bo jedynie 10 tysięcy złotych za odcinek. Magda Mołek znowu ma parcie na szkło? To pytanie zaczęli zadawać sobie fani dziennikarki. Nic bardziej mylnego. Kobieta jest bardzo konsekwentna w tym, co mówi. W końcu Marcin Meller przez lata namawiał ją do rozbieranej sesji do gazety "Playboy", ale za każdym razem nieskutecznie. Mołek powiedziała, że tego nie zrobi i nie zrobiła. Tak jest także teraz - nie brakuje jej występów na szklanym ekranie, więc nie pcha się tam na siłę.

"Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia" EA

Mateusz Gessler poprowadzi "Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia". Zaskakujące słowa Niny Terentiew

CZYTAJ DALEJ

"Taniec z gwiazdami" bez Magdy Mołek

W kwestiach zawodowych Mołek nie lubi tańczyć tak, jak jej każą, dlatego zdecydowała się pójść "na swoje". Okazuje się, że w tanecznym show również nie będzie tańczyć na zawołanie. Pomponikowi udało się zdobyć- jak zapewniają - potwierdzone w kilku źródłach informacje, że nie zobaczymy dziennikarki w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami".

"Magda Mołek nie wystąpi w 'Tańcu z gwiazdami" - przekazał informator Pomponikowi.

Z jednej strony byłoby to dość ciekawe, że Magda Mołek po tylu latach powróciłaby do "Tańca z gwiazdami" i tym razem stanęłaby po drugiej stronie. Z drugiej natomiast, to byłaby kolejna osoba znana ze stacji TVN, która przeszłaby do konkurencyjnego Polsatu. Zaczęło się od Edwarda Miszczaka, później była Małgorzata Rozenek-Majdan, a ostatnio Mateusz Gessler. Były także plotki o Magdzie Gessler. Kto wie, czy ta karuzela stanęła już w miejscu, czy jeszcze będzie się kręcić.

Nie tylko para jednopłciowa wzbudzała kontrowersje w "Tańcu z gwiazdami". Oto największe skandale w "Dancing with the stars".
(fot. TRICOLORS/EAST NEWS)

"Taniec z gwiazdami". Nie tylko para jednopłciowa. Oto największe kontrowersje z "Dancing with the stars"

Udział Jacka Jelonka w "Tańcu z gwiazdami", któremu po raz pierwszy w historii na parkiecie ma towarzyszyć mężczyzna wzbudził ogromne kontrowersje. Przez 13. edycji "Dancing with the stars" nie jest to jedyny uczestnik, który wzbudził takie emocje wśród widzów. Postanowiliśmy przypomnieć największe skandale i kontrowersje z "Tańca z gwiazdami". Pamiętaliście o nich wszystkich? Dodalibyście coś jeszcze?

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Plejada, Pomponik

Tagi:

Sandra GozdurAutor

Redaktorka portalu Goniec.pl. Absolwentka dziennikarstwa, z mediami związana od 2015 roku. Doświadczenie zdobyła w największym w Polsce wydawnictwie regionalnym. Uwielbia rozmawiać z ludźmi, dlatego najbliższą jej sercu formą tekstu są wywiady. Zafascynowana muzyką, ale nie ogranicza się do jednego gatunku. Miłośniczka rowerowych podróży. 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: sandra.gozdur@goniec.pl

Podobne artykuły

Filip Chajzer

Gwiazdy

Filip Chajzer w "Dzień Dobry TVN" zaliczył kolejną wpadkę, na pomoc wezwał Małgorzatę Ohme. "Wepchnij mi go tam"

Czytaj więcej >
Maryla Rodowicz przez lata ukrywała córkę. Teraz postanowiła o niej opowiedzieć

Gwiazdy

Maryla Rodowicz przez lata ukrywała córkę. Teraz postanowiła o niej opowiedzieć

Czytaj więcej >
"The Voice Senior". Alicja Majewska zwolniona z TVP? Wiadomo, co zaszło między jurorką a pracodawcą

Gwiazdy

"The Voice Senior". Alicja Majewska zwolniona z TVP? Wiadomo, co zaszło między jurorką a pracodawcą

Czytaj więcej >
"M jak miłość" czy "Kevin sam w domu". Co w tym roku wybiorą widzowie? Fot. YouTube/Movieclips; instagram.com/katarzynacichopek

Gwiazdy

Świąteczny odcinek "M jak miłość" przeniesiony. Kiedy i gdzie oglądać Boże Narodzenie u Mostowiaków?

Czytaj więcej >
Kabaret Moralnego Niepokoju

Gwiazdy

Kabaret Moralnego Niepokoju bezlitośnie kpi z Daniela Obajtka. Nowy skecz hitem sieci

Czytaj więcej >
Wojciech Bojanowski

Gwiazdy

Wojciech Bojanowski został okradziony. Dziennikarz TVN zwrócił się do złodzieja

Czytaj więcej >