Goniec.pl
Magda Gessler, Edward Miszczak fot. KAPiF

Magda Gessler, Edward Miszczak fot. KAPiF

Magda Gessler szczerze o relacjach z Edwardem Miszczakiem: "Nigdy nie stałam w kolejce, by składać mu życzenia"

25 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Magda Gessler udzieliła ostatnio wywiadu, w którym otwarcie wyznała, co sądzi o odejściu Edwarda Miszczaka. Znana restauratorka zdradziła również, jakie relacje łączyły ją z byłym dyrektorem programowym TVN.

Magda Gessler o relacjach z Edwardem Miszczakiem

Magda Gessler od wielu lat jest jedną z największych gwiazd stacji TVN. Znaną restauratorkę można oglądać nie tylko w "Kuchennych rewolucjach" ale także w programach "MasterChef" i "MasterChef Junior".

Magda Gessler

Magda Gessler reklamuje drogie faworki na Instagramie. Fani: "Moja mama robi lepsze"

CZYTAJ DALEJ

Z informacji, które ujrzały ostatnio światło dzienne wynika, że najpopularniejszy reality show Magdy Gessler mógł nie dojść do skutku. Wszystko przez ówczesnego dyrektora programowego TVN Edwarda Miszczaka.

Szef TVN początkowo powątpiewał w sukces "Kuchennych rewolucji", które doczekały się dotychczas aż 24 sezonów. Magda Gessler udzieliła ostatnio wywiadu Wirtualnej Polsce. Podczas rozmowy zdradziła, co sądzi o odejściu Edwarda Miszczaka.

- Mam być szczera? Ja nie interesuję się w ogóle strukturami miejsca, w którym pracuję. Cieszę się, że ma poglądy takie, jakie ma, bo są to moje poglądy, ale mnie w zasadzie w TVN-ie nie ma, ja jestem na planie. Ja w ogóle nie wchodzę w strukturę organizacyjną tej stacji - wyznała.

Gwiazda TVN opowiedziała również o relacjach, które łączą ją z Edwardem Miszczakiem. Magda Gessler wyznała, że z ówczesnym dyrektorem stacji łączyły ją wyłącznie stosunki zawodowe.

- Ogólnie rzecz biorąc, wydaje mi się, że Edward miał do mnie ogromny dystans, również sympatię. A ja? Nigdy nie udało mi się zjeść z nim sam na sam kolacji. Ja nigdy nie stałam w kolejce w czasie jego urodzin, by składać mu życzenia. Owszem, wysyłałam mu tort, szanuję tego człowieka, uważam, że jest bardzo twórczy, natomiast ja nie lubię mieć kontaktów osobistych z ludźmi, którzy zarządzają taką dużą stacją, bo chciałabym być tzw. "Szwajcarią" - wyjaśniła.

Magda Gessler zdementowała również plotki o rzekomych planach na przejście do Polsatu. Restauratorka wyznała, że w TVN pracuje jej się bardzo dobrze.

/fot. TRICOLORS/East News

Magda Gessler ma wnętrza godne królowej. Wystrój nie z tej epoki, a kuchnia zupełnie z innej bajki

Magda Gessler to jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu, która nie raz zaskakiwała swoich fanów nietypowym wyglądem czy ekspresyjnym zachowaniem. Okazuje się, że kolorowa jak ptak gwiazda w swoim domu woli hołdować tradycji, choć mieszkanie również nie jest pozbawione barw. Do sieci trafiły zdjęcia wnętrza mieszkania słynnej restauratorki, która osiedliła się na stałe pod Warszawą. Choć gwiazda część swojego czasu spędza w Kanadzie, gdzie mieszka jej obecny partner, to uwielbia wracać do domu w Polsce. - To miejsce, w którym regeneruję energię, wspominam stare czasy, maluję. To miejsce koncentracji, szczególnie nocą, kiedy nikt mi nie przeszkadza. Mój dom jest tak kolorowy, jak ja - wyznała restauratorka.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Magda Gessler przeszła spektakularną metamorfozę. Fani nie mogą wyjść z zachwytu nad jej zdjęciem

  • Magda Gessler zadała potężny cios Edycie Górniak i Justynie Steczkowskiej. Wystarczyły trzy słowa

  • Magda Gessler chce małą fortunę za pięć pierogów. Niektórzy mogą poczuć się oszukani

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Weronika UszakiewiczAutor

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: weronika.uszakiewicz@goniec.pl

Podobne artykuły

Syn Andrzeja Chyry skradł show w TVN24. Widzowie myśleli, że się przesłyszeli

Gwiazdy

Syn Andrzeja Chyry skradł show w TVN24. Widzowie myśleli, że się przesłyszeli

Czytaj więcej >
Youtube/Trudno Być Katolikiem

Gwiazdy

Znany ksiądz porównał WOŚP do... hitlerowskich Niemiec. Czy nie jest mu wstyd?

Czytaj więcej >
Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na wakacjach. Fot. Instagram @magda_boczarska

Gwiazdy

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na bajecznych wakacjach. Widoki zapierają dech

Czytaj więcej >
Justyna Steczkowska żąda horrendalnych cen za koncert z piosenkami Ewy Demarczyk. Fot. kapif /  kadr z występu Ewy Dearczyk, TVP Kultura

Gwiazdy

Astronomiczne ceny za bilety na koncert Justyny Steczkowskiej. Artystka tłumaczy, co zwiera się w tej kwocie

Czytaj więcej >
Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

W "Dzień Dobry TVN" popłynęły łzy. Rozmówczyni nie mogła wytrzymać, odebrało jej mowę

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maciej Orłoś oburzony zachowaniem "Wiadomości" TVP wobec WOŚP. Grzmi o "rzetelności dziennikarskiej"

Czytaj więcej >