Goniec.pl
Magda Gessler z synem Tadeuszem

Instagram.com magdagessler_official

Magda Gessler pokazała zdjęcie z malutkim Tadeuszem

23 Maja 2021

Autor tekstu:

Bartłomiej Cieślak

Udostępnij:

Magda Gessler tydzień temu pokazała na Instagramie zdjęcie, które wywołało wśród jej fanów wielkie emocje. Niewielu byłoby w stanie rozpoznać wielką gwiazdę na tej fotografii sprzed lat. Dalibyście radę ją poznać?

Zdjęcie, które Magda Gessler pokazała fanom, ma dla niej szczególne znaczenie. Jak sama napisała, był to jeden z najpiękniejszych momentów w jej życiu. 29-letnia Magda kąpała swojego syna Tadeusza w hotelowej umywalce, a w drzwiach z aparatem stał jej ówczesny mąż, Volkhart Müller.

Volkhart Müller był jednym z najlepszych prasowych fotografów w Europie. Gdy para brała ślub, spodziewali się już dziecka. Osiedlili się w Hiszpanii, ale zdjęcie zrobione zostało z hotelu w Lizbonie, w Portugalii. Ten zapewne wakacyjny wyjazd jak widać na zawsze został w pamięci słynnej polskiej restauratorki.

Młoda, szczęśliwa rodzina była pewna, że życie stoi przed nimi otworem. Gdy się poznali, Magda pracowała we francuskiej restauracji i dopiero stawiała pierwsze kroki w tym biznesie. Poznali się, gdy szukała fotografa, który zrobiłby zdjęcia jej obrazów.

W podziękowaniu zaprosiła go do tej restauracji. Już wtedy zostali parą i spędzili ze sobą kolejne siedem lat życia. To on jako pierwszy wspierał Magdę w jej kulinarnych przygodach. Niestety, Volkhart wkrótce dowiedział się, że ma raka, z którym ostatecznie przegrał. Wtedy zrozpaczona Magda postanowiła wraz z synkiem wrócić do Polski.

Zdjęcie zebrało aż ponad 31 tys. polubień i prawie 150 komentarzy. To bardzo dobry wynik na jej profilu, co pokazuje, że dla fanów takie zerknięcie w przeszłość życia gwiazdy jest nie lada gratką.

Na profilu na Instagramie Magda Gessler co kilka dni publikuje ostatnio zdjęcia ze swojej młodości. Mogliśmy zobaczyć ją w wieku zaledwie kilku lat, później w ślubnej kreacji obok Volkharta, gdy sesję ślubną zrobili dwa tygodnie po ceremonii, ponieważ... zapomnieli o niej.

Te i kilka innych fotografii są wynikiem pracy nad autobiografią restauratorki, która niedawno trafiła do sprzedaży. Z jednej strony zdjęcia te zostały odkopane podczas prac nad książką, z drugiej mają zapewne ją w pewien sposób reklamować.

Pewne jest jednak to, że fani Magdy Gessler są zachwyceni tego typu fotografiami. Gwiazda TVN miała niezwykle bogate życie, a dzięki tym zdjęciom wszyscy mogą zobaczyć ją w odsłonie, w jakiej nigdy jej nie widzieli.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Instagram.com magdagessler_official

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >