Goniec.pl
Duda i Dowbor

wPolityce.pl/Maciej Dowbor na Instagramie

Maciej Dowbor zrobił sobie kabaret z Andrzeja Dudy. Nagranie istnym hitem

3 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Patryk Przybyłowski

Udostępnij:

"Jak masz być prezydentem, musisz być twardy" to słowa, które zostaną na długo w pamięci polskich internautów. Padły one z ust Andrzeja Dudy podczas wywiadu dla telewizji "WPolsce.pl". Teraz z wypowiedzi prezydenta zdecydował się zażartować Maciej Dowbor.

Prezydent udzielił w ubiegłym miesiącu prawdopodobnie najsłynniejszego swojego wywiadu. Wszystko za sprawą słów odnoszących się do "bycia twardzielem" podczas sprawowania najważniejszego urzędu w państwie.

- Jak masz być prezydentem, musisz być twardy. Nie możesz sobie pozwolić na to, że cię coś rozbije, jakaś sytuacja, zwłaszcza taka, która cię dotyczy osobiście. No nie, tu są naprawdę poważne sprawy, tu nie ma żartów. Tu może przyjdzie dzień, że trzeba będzie podjąć takie decyzje, że człowiek sobie nie wyobraża, że musiałby takie decyzje podjąć. Dotyczące, chociażby bezpieczeństwa Rzeczypospolitej - mówił prezydent, przybierając bardzo waleczną minę.

Andrzej Duda dodał również, że jeśli ktoś stawia swoje osobiste problemy ponad najważniejsze sprawy państwowe, to nie powinien sprawować tak odpowiedzialnej funkcji. Argumentował, że taka osoba po prostu nie nadaje się do piastowania odpowiedzialnej funkcji.

Maciej Dowbor sparodiował wystąpienie Andrzeja Dudy

Nagranie z prezydentem natychmiast obiegło sieć i stało się podstawą do wielu przeróbek i memów. Jedną z osób, które zdecydowały się zażartować z wystąpienia Andrzeja Dudy jest Maciej Dowbor.

[EMBED-243]

Znany i lubiany prezenter zamieścił właśnie na swoim Instagramie bardzo wymowne nagranie. Od samego początku widać, jak Dowbor prowadzi ze sobą wewnętrzną walkę celem podjęcia nadzwyczaj ważnej decyzji. W tle oczywiście towarzyszą mu wcześniej przytoczone słowa prezydenta.

Kiedy dochodzi do punktu kulminacyjnego Maciej Dowbor chwyta za telefon i wykręca numer. Okazuje się, że cała otucha, którą w mowie motywacyjnej pośrednio dodał mu prezydent, była potrzebna do zamówienia kebaba z ostrym sosem.

Internauci zdecydowanie i zgodnie stwierdzili, że przeróbka zdecydowanie przypadła im do gustu. Pod publikacją pojawiło się wiele pochlebnych komentarzy świadczących, że niektórzy nie mogli powstrzymać się ze śmiechu.

Warto również zaznaczyć, że Maciej Dowbor od razu przeprosił wszystkie osoby, które poczują się urażone jego publikacją. A jak wy oceniacie mini-kabaret w wykonaniu prezentera Polsatu?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Niebywałe sceny na pogrzebie. Gołąb usiadł na głowie syna zmarłej

  • Panna młoda zmarła podczas wesela. Pan młody poślubił jej młodszą siostrę

  • Nie żyje aktor Robert Hogan

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Maciej Dowbor na Instagramie

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >