Goniec.pl
Instagram/karolina_pisarek

Instagram/karolina_pisarek

Karolina Pisarek przeżywa bardzo trudny czas. Jej ukochany pies musiał przejść operację, ją też niedługo to czeka

28 Września 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Karolina Pisarek przeżywa wciąż spore problemy zdrowotne. Zdaje się, że wpływają one na jej dyspozycję w "Tańcu z gwiazdami", ale modelka nie ma zamiaru rezygnować z programu. Okazało się, że w ostatnim czasie przeżywała operację swojego pupila, a niedługo sama będzie musiała pójść pod nóż.

Obawiano się, czy w jej organizmie nie znajdzie się nowotwór. Odnaleziono torbiel, której usuwanie może zająć dużo czasu. Wiele krwi upłynie, nim Pisarek dojdzie do pełni zdrowia.

iwona pavlović

Iwona Pavlović nie miała litości dla Karoliny Pisarek. Z ust jurorki padły bardzo mocne słowa

CZYTAJ DALEJ

Karolina Pisarek przeżywa bardzo trudny czas. Jej ukochany pies musiał przejść operację, ją też niedługo to czeka

- Simba miał, niestety, zerwane więzadła. Coś tam genetycznie mu się wydarzyło z kolanem, wiec musieliśmy mu zrobić operację i wstawić implant, co jest ciężką operacją, jeśli chodzi o psa. I rzeczywiście przez pierwsze dni nie było kolorowo - informowała Karolina Pisarek w rozmowie z Pomponikiem.

Każdy zabieg, który przechodzi zwierzę, może być jego ostatnim. W takich sytuacjach pojawia się wiele trudności i obciążeń dla narządów wewnętrznych pupili, strach jest więc w pełni uzasadniony. Podobnie jak trudności, które pojawiają się już po odebraniu psa od weterynarza.

- To są takie rzeczy, którymi nie chcę się dzielić ze światem. To jest po prostu niewinne stworzonko, które cierpi. Mi i Rogerowi się serce krajało, jak patrzyliśmy na niego, bo on nie wiedział, co mu jest. Psu nie wytłumaczysz, a musieliśmy zrobić tę operację, bo on codziennie kulał - dodała.

Psina chodzi teraz z kołnierzem i ma bardzo ograniczony zakres ruchów - to młody pies i brak możliwości wybiegania się to dla niego męczarnia. Dla zdrowia trzeba jednak ponosić pewne ofiary.

Podobną ofiarę ponieść będzie musiała również Karolina Pisarek. Problemy, który udało się zdiagnozować w jej ciele, wskazują na torbiel przysadki mózgowej. To ona miała sprawiać okrutny ból, który nie pozwalał na funkcjonowanie.

Niedługo sama modelka będzie musiała przejść operację, ale nim to się stanie, zakończy najpierw udział w "Tańcu z gwiazdami", na którym wyraźnie jej zależy. Potem jej kontrakt będzie wolny i zapewne pójdzie pod nóż.

Teraz tylko trzymać kciuki, by zdrowie pozwoliło jej dotańcować do końca. Jak na razie jurorzy są bardzo sceptyczni wobec jej postępów, które według nich są niemal niewidoczne. Wszystko zależy od widzów.

Oto zdjęcia z 3. odcinka "Tańca z gwiazdami"
(fot. Polsat)

Pierwsze 40 punktów i hity Krzysztofa Krawczyka. Mamy zdjęcia z 3. odcinka "Tańca z gwiazdami"

W trzecim odcinku trzynastej edycji „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami” pary tańczyły do największych przebojów Krzysztofa Krawczyka. Z programu odpadli Maja Włoszczowska i Roman Osadichiy. Na widowni zasiedli żona piosenkarza Ewa Krawczyk i jego długoletni przyjaciel i menadżer Andrzej Kosmala. Pary wyszły na parkiet w rytm jednego z najbardziej lubianych hitów Krawczyka „Parostatek”. „Śpiewam przede wszystkim do tańca, śpiewam muzykę taneczną”, cytował piosenkarza Andrzej Kosmala.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl, Pomponik.pl

Tagi:

Anna DymarczykAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: anna.dymarczyk@goniec.pl

Podobne artykuły

Kim są córki Jurka Owsiaka? Fot. Kapif

Gwiazdy

WOŚP. Jurek Owsiak ma dwie córki. Jak wyglądają i czym się zajmują?

Czytaj więcej >
Bogusłąw Linda mógł grać u boku sławy. PRL go nie puściła. Fot. Kapif

Gwiazdy

Bogusław Linda u boku legendarnej aktorki. Do akcji wkroczyły służby

Czytaj więcej >
Waldemar Obłoza przyznał się do alkoholizmu. Żałuje swojego wyznania. Fot. Kapif

Gwiazdy

Gwiazdor "Na Wspólnej" walczył z chorobą alkoholową. Dramatyczne wyznanie

Czytaj więcej >
Piotr Kaszewiak, Prawnik, Mecenas, Sprawa dla Reportera, źródło: Facebook

Gwiazdy

Mecenas Kaszewiak ujawnił tajemnicę "Sprawy dla reportera". Widzowie nie mieli pojęcia

Czytaj więcej >
Dominika Gwit została oszukana. Fot. kapif

Gwiazdy

Dominika Gwit dopiero urodziła, a już mierzy się z poważnymi problemami. "Co to jest za trucizna?"

Czytaj więcej >
Marcin Prokop zatańczył jak góal w Dzień dobry TVN. Fot. Kapif

Gwiazdy

"Dzień dobry TVN". Marcina Prokopa poniosło. Tego nie było w scenariuszu

Czytaj więcej >