Goniec.pl
Love Island Polska

Kadr ze spotu telewizyjnego zapowiadającego "Love Island Polska", prod. Polsat

Kontrowersyjny program wraca do ramówki Polsatu. Poznaliśmy datę premiery "Love Island"

27 Lutego 2021

Autor tekstu:

Kamil Matuszak

Udostępnij:

“Love Island. Wyspa miłości", czyli kontrowersyjne reality show telewizji Polsat wraca na antenę z 3. sezonem. Poznaliśmy datę premiery - program zadebiutuje 28 lutego.

Program “Love Island. Wyspa miłości” powraca na antenę Polsatu

Reality show, które przyciągnęło w ostatnim czasie najwięcej widzów przed telewizory, a jednocześnie wywołało ogromną dyskusję w sieci, czyli “Love Island. Wyspa miłości” powraca na antenę Polsatu z trzecim sezonem. Jego premiera zaplanowana jest na 28 lutego 2021 roku.

Premiera pilotażowego, dwugodzinnego odcinka nowego sezonu zaplanowana jest na niedzielę, 28 lutego, godz. 20:00.

Kolejne odcinki programu będą pojawiać się od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:00. Prowadzącą trzeci sezon programu nadal będzie Karolina Gilon, którą widzowie mogą kojarzyć z show “Top Model” telewizji TVN.

Zwycięzcami dwóch poprzednich edycji “Love Island. Wyspa miłości” byli kolejno: Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, a także Julia Nowakowska i Dominik Grot.

Czym jest program “Love Island. Wyspa miłości”?

Program “Love Island. Wyspa miłości” to randkowe reality show. Grupa atrakcyjnych i wysportowanych uczestników w wieku 18-35 lat, składająca się z pięciu kobiet oraz pięciu mężczyzn, zostaje zamknięta na sześć tygodni w willi.

Podczas programu poznają się i rozpoczynają podboje miłosne. Już pierwszego dnia łączą się w pary na podstawie początkowego wrażenia. Przez cały tydzień biorą udział w zadaniach, konkurencjach oraz imprezach, a na koniec każdego tygodnia decydują, czy chcą ze sobą zostać, czy może spróbować szczęścia z innym uczestnikiem lub uczestniczką.

Zasady programu “Love Island. Wyspa miłości” pozostają bez zmian

Każdego tygodnia w programie pojawiają się nowi uczestnicy. To ważne, ponieważ po każdych siedmiu dniach osoba, która pozostanie bez pary, opuszcza program.

Gry i zabawy są istotnym elementem programu - to one pozwalają lepiej poznać innych Islandersów, a także siebie nawzajem. Uczestnicy przez cały czas trwania programu pozbawieni są telefonów komórkowych, a także dostępu do internetu. W tym czasie obserwuje ich niemal pięćdziesiąt kamer.

Uczestnicy programu mogą wybrać miłość lub pieniądze

W finale o zwycięstwo w “Love Island. Wyspa miłości” rywalizują trzy pary, które zaskarbiły sobie największą sympatię widzów. Zwycięska para musi jednak zdecydować, co wybiera - miłość, czy pieniądze, a do zgarnięcia jest aż 100 tys. złotych.

Program wzbudził w poprzednich sezonach wiele kontrowersji przez zadania, które uczestnicy musieli wykonywać. “Love Island. Wyspa miłości” to reality show, w którym uczestnicy nie tylko poznają siebie i dopierają się w pary, ale wchodzą również w bardzo intymne relacje.

Artykuły polecane przez redakcję portalu Goniec.pl:

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >