Goniec.pl
fot. Instagram @lara_gessler

fot. Instagram @lara_gessler

Lara Gessler na rozkosznych kadrach z nowo narodzonym synkiem. Jak zareagowała dwuletnia Nena?

17 Września 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Udostępnij:

Lara Gessler urodziła drugie dziecko! Chociaż nie tak dawno debiutowała na Instagramie jako matka córki, od tej pory minęły już dwa lata. W ciągu tego czasu córka popularnej restauratorki zaszła w drugą ciążę, a na świecie pojawił się kolejny członek rodziny Gesslerów. Świeżo upieczeni rodzice nadali mu imię Bernard. Lara Gessler postanowiła pochwalić się rozkosznymi fotosami z synkiem. Jak zareagowała na niego dwuletnia Nena?

Mały Bernard już w domu

Lara Gessler jest związana z Piotrem Szelągiem, a owocem ich miłości jest już nie tylko córka, ale i Bernard. Przyszedł na świat 12 września. Młoda mama już wyszła ze szpitala, a maleństwo zostało ciepło i życzliwie przywitane przez oczekującego w domu ojca.

Lara Gessler powitała na świecie dziecko. Imię, podobnie jak na warunki porodu, zaskakuje

Lara Gessler właśnie urodziła. Imię, podobnie jak warunki porodu, zaskakuje

CZYTAJ DALEJ

Właścicielka warszawskiej kawiarni „Słodki Słony” na bieżąco informowała fanów, co dzieje się z nowo narodzonym Bernardem. Jeszcze będąc w szpitalu, opublikowała zdjęcie, na którym kruszynka leży przy jej piersi, a w czoło całuje ją mąż. Na twarzy cukierniczki pojawił się wówczas uśmiech i nie dało się ukryć, że przepełnia ją szczęście.

lara gessler dziecko

fot. Instagram @lara_gessler

Kolejne zdjęcie, które również cieszy się dużą ilością klikniętych serduszek, Lara Gessler dodała już z komentarzem. Podziękowała w nim wszystkim za moc gratulacji i życzeń, jakie spłynęły do niej po narodzinach dzieciątka. Przyznała, że „mały jest cudowny i na razie bardzo cichutki”. Podkreśliła, że córka Nena zareagowała na niego „wspaniale”.

Lara Gessler na uroczych kadrach z synkiem. Co na to córeczka?

Córka Magdy Gessler podziękowała swojej położnej za „piękny poród”, nie zapomniała również o pozostałym personelu Szpitala Specjalistycznego im. św. Rodziny w Warszawie. Celebrytka na zdjęciu pozuje, siedząc na łóżku i wtulając się w synka.

Jego głowę częściowo zakrywa dłonią, by nic mu się nie stało. Wzrok, który kieruje w stronę obiektywu, zdaje się mówić: „Jestem dumna”. Ten wpis polubiła m.in. Ola Żebrowska, której ciążowe perypetie stały się na tyle popularne w sieci, że gwiazdy same zaczęły brać przykład z jej podejścia do pokazywania niedoskonałości ciała (np. Martyna Wojciechowska – szczegóły pod tym linkiem).

Babcia Magda Gessler już poznała wnuczka?

Czy Magda Gessler zobaczyła już swojego wnuka? Póki co i ona ograniczyła się jedynie do internetowej publikacji. Mówi w niej, że nie może się doczekać spotkania z nowym członkiem swojej rodziny. Nie da się ukryć, że babcia jest przepełniona ogromem pozytywnej energii i szczęściem, z którymi chce podzielić się z Bernardem.

– Bardzo wszystkim dziękuję, którzy mi gratulują wnuczka. Mam nadzieję, że wszystkim jutro ucieknę i będę z Bernardem i Larą, z Piotrem i Neną. Po prostu nie mogę się doczekać, żeby go powąchać – mówiła.

Całej rodzinie życzymy rychłego spotkania we własnym gronie, a dla młodej Gessler mamy radę. Może wziąć przykład z żony Michała Żebrowskiego i również założyć firmę, która będzie się zajmowała produktami dla dzieci. Wszak Lara nie powiedziała chyba jeszcze ostatniego słowa, jeśli chodzi o potomstwo, a i produkty mogą być zupełnie inne, by nie stanowić dla siebie konkurencji. Przysmaki Gesslerówny dla niemowląt? To byłoby coś!

"Nasz nowy dom". Niebywała metamorfoza domu. Przystosowano go do niepełnosprawnego 11-latka

"Nasz nowy dom". Niebywała metamorfoza domu. Przystosowano go do niepełnosprawnego 11-latka

W trzecim odcinku najnowszego sezonu remontowego programu Polsatu Katarzyna Dowbor uda się do Uniszek Zawadzkich w województwie mazowieckim. Tam spotka się z rodziną, która niedawno pochowała ukochanego męża i ojca.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Daniel z "Love Island" oszukał wszystkich? Uczestnik programu ma dziewczynę?
(fot. Polsat)

Gwiazdy

"Love Island". Daniel ma dziewczynę poza programem? Jego partnerka zabrała głos

Czytaj więcej >
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta Podbioł przeszła metamorfozę. Pochwaliła się efektami

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta Podbioł przeszła metamorfozę. Pochwaliła się efektami

Czytaj więcej >
Wikimedia Commons/John Pannell

Gwiazdy

Książę George pokłócił się z kolegami, ale wyszedł ze starcia obronną ręką. Wykorzystał swoje koneksje

Czytaj więcej >
Instagram/karolina_pisarek

Gwiazdy

Karolina Pisarek przeżywa bardzo trudny czas. Jej ukochany pies musiał przejść operację, ją też niedługo to czeka

Czytaj więcej >
Paweł Deląg, fot. instagram.com/paweldelag

Gwiazdy

Paweł Deląg został dziadkiem. Synowa aktora opublikowała zdjęcie ze spaceru z dzieckiem

Czytaj więcej >
Lech Wałęsa, fot. Jindřich Nosek (NoJin)/Wikimedia Commons

Gwiazdy

Lech Wałęsa przeszedł metamorfozę. Pochwalił się imponującym zarostem

Czytaj więcej >