Goniec.pl
Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach  i Ewa Drzyzga

Dzień Dobry TVN

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach udzielili wspólnego wywiadu. Opowiedzieli o prywatnym życiu

6 Marca 2021

Autor tekstu:

Oktawian Góral

Udostępnij:

Aleksandra Kwaśniewska, córka byłego prezydenta i jej partner Kuba Badach, bardzo dbają o swoją prywatność i stronią od opowiadania o swoim życiu w mediach. Tym razem jednak postanowili zrobić wyjątek dla Ewy Drzyzgi. Para w bardzo szczerym wywiadz

Córka byłego prezydenta, Aleksandra Kwaśniewskiego oraz lubiany wokalista są ze sobą od ponad 10 lat. Ich ślub w 20212 roku był ogromnym wydarzeniem, którym żyła cała Polska. Para, mimo że jest na medialnym świeczniku, wie jak zadbać o swoją prywatność i unikają występowania w telewizji czy w kolorowej prasie. Tym razem jednak zrobili wyjątek. W rozmowie z Ewą Drzyzgą para wyjaśniła jak wygląda podział obowiązków w ich domu, o tym, że w ostatnim czasie Ola miała powody do płaczu, a także o romansie Kuby Badacha.

Kwaśniewska i Badach w szczerym wywiadzie

Małżeństwo córki byłej pary prezydenckiej oraz muzyka cieszy się sporym zainteresowaniem Polaków. Para jednak regularnie odmawia udzielania wywiadów, a swój związek pielęgnują w zaciszu 4 ścian domostwa. Tym razem jednak postanowili uchylić nieco rąbka tajemnicy. Kwaśniewska i Badach stanęli twarzą w twarz z Ewą Drzyzgą. Bezkompromisowa dziennikarka miała okazję na antenie Dzień Dobry TVN zadać kilka pytań nie tylko o karierę, lecz także o życie prywatne.

Okazuje się, że para miała w ostatnim czasie  niemałe powody do radości. Muzyk nagrał polską wersję piosenki do disnejowskiej bajki Co w duszy gra. Animacja jest światowym hitem, produkcja zdobyła aż dwie statuetki Złotych Globów. Co ciekawe, słowa do polskiego utworu ułożyła dla swojego męża Aleksandra Kwaśniewska. Ola Kwaśniewska wyjawiła na antenie zaskakujące szczegóły powstania utworu.

Jak powiedziała Kwaśniewska w rozmowie z Drzyzgą, piosenka powstała pod wpływem rozłąki z mężem, która trwała aż 3 miesiące. - Akurat tak się złożyło, że Kuba był w Polsce, ja byłam za granicą i nie miałam jak wrócić (...). Piosenka powstała w ten sposób, że Kuba mi wysyłał muzykę, ja chodząc po górach, pisałam tekst i płakałam - wyznała Ola Kwaśniewska.

Ola Kwaśniewska: mamy podobne głowy

Jak wyznała córka byłej pary prezydenckiej, piosenkę napisała na podstawie swoich wyobrażeń o filmie. Nie widziała wcześniej pełnego obrazu, a jedynie mąż przedstawił jej skrót produkcji. Nie stanowiło to jednak dla Kwaśniewskiej problemu, ponieważ jak wyjaśniła, mają z mężem bardzo podobny sposób postrzegania świata i doskonale się dogadują.

- Jest mi łatwo wejść w głowę Kuby i Kubie wejść łatwo w moją głowę - powiedziała w rozmowie z Ewą Drzyzgą. Dowiedzieliśmy się także, jak wygląda ich codzienne życie. Para dzieli się obowiązkami w domu na zasadzie partnerstwa. Jak zdradziła Ola Kwaśniewska, ona gotuje posiłki, a Kuba sprząta w domu. Badach wtrącił, że naprawdę lubi tę czynność i sprzątanie sprawia mu przyjemność.

Kuba Badach i Ola Kwaśniewska zostali zapytani również, czy kiedyś można liczyć na wywiad z muzykiem, który przeprowadzi córka byłej pracy prezydenckiej, bowiem jak wskazała Ewa Drzyzga, Ola Kwaśniewska sama zawodowo uprawia dziennikarstwo. Kuba z przekąsem stwierdził, że nie wie czy w ogóle by się na to zgodził.

Wywiad w lekkiej i żartobliwej formie został zakończony pytaniem o romans Badacha z Beatą. Kuba zaśmiał się i odpowiedział, że nadal jest w tym związku i Ola o tym doskonale wie, a Beata, to jego... ukochane auto sportowe, którym od czasu do czasu na torze wyścigowym ćwiczy umiejętności rajdowej jazdy.

Artykuły polecane przez redakcję portalu Goniec.pl:

Źródło: Dzień Dobry TVN, Pomponik.pl

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >