Goniec.pl
Rolnik szuka żony TVP / Facebook

Rolnik szuka żony TVP / Facebook

Krzysztof Pachucki z "Rolnik szuka żony" nie żyje. Marta Manowska wzruszająco go pożegnała

6 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Udostępnij:

Krzysztof Pachucki, mieszkaniec wsi Krzywe, znany z występu w popularnym show TVP "Rolnik szuka żony", nie żyje. Informację w rozmowie z serwisem Plotek potwierdziła zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Olecku.

Jak poinformował serwis Plotek, fatalne informacje zostały już potwierdzone przez policję. Mężczyzna zmarł w wieku 56 lat.

TVP "Rolnik szuka żony"

Krzysztof Pachucki z „Rolnik szuka żony" nie żyje. Znajomy ujawnia, jak wyglądały jego ostatnie chwile

CZYTAJ DALEJ

Krzysztof Pachucki z "Rolnik szuka żony". Bohater show TVP nie żyje, właśnie przekazano przykre informacje

Mężczyzna miał popełnić samobójstwo i choć nie wiadomo, co skłoniło go do tak drastycznego kroku, pojawiły się informacje, że od jakiegoś czasu zmagał się z depresją.
Mężczyznę pożegnała producentka programu, Marta Manowska, a smutną wiadomość potwierdzili producenci "Rolnika".

Informacja o śmierci bohatera „Rolnik szuka żony” obiegła media w poniedziałek wczesnym popołudniem i początkowo nikt nie mógł w nią uwierzyć. Prawda okazała się jeszcze smutniejsza, gdy na jaw wyszło, że Krzysztof Pachucki odebrał sobie życie. Mężczyznę pożegnali producenci programu, zamieszczając na Instagramie stosowny wpis.

- Dziś doszła nas smutna wieść o śmierci Krzysztofa. W imieniu twórców programu "Rolnik szuka żony" chcieliśmy złożyć rodzinie nasze najszczersze kondolencje. Chwile spędzone z Krzysztofem, jego gościnność i ciepło pozostaną w naszej pamięci na zawsze. Będziemy tęsknić - czytamy w serwisie.

Uczestnika ósmej edycji "Rolnik szuka żony" za pośrednictwem mediów społecznościowych pożegnała również Marta Manowska, która zamieściła w sieci wzruszający wiersz. Jak donosi „Super Express”, odejście Krzysztofa wstrząsnęło również pozostałymi uczestnikami programu, którzy planują spotkać się i wspólnie uczcić jego pamięć minutą ciszy.

Pogrzeb Krzysztofa odbył się w minioną sobotę, 4 czerwca. Jak donosi „Super Express”, ceremonia odbyła się w kościele pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Świętajnie na Mazurach. Wśród żałobników znaleźli się jego najbliżsi, w tym żona Bogusia, którą poznał dzięki udziałowi w "Rolnik szuka żony" oraz trójka dzieci z poprzedniego małżeństwa. Na uroczystości nie zabrakło także znajomych i sąsiadów Krzysztofa.

Krzysztof Pachucki wystąpił w ostatniej, ósmej edycji "Rolnik szuka żony". Mężczyzna zaprosił pięć kandydatek do swojego gospodarstwa na Mazurach, gdzie zajmował się hodowlą bydła i drobiu oraz prowadził gospodarstwo agroturystyczne. To właśnie w programie TVP mężczyzna poznał Bogusię, do której zapałał uczuciem.

Para zaręczyła się już po zaledwie kilku miesiącach znajomości i wzięła ekspresowy ślub. Uroczystość zaślubin była ogromnym wydarzeniem, a na weselu pojawili się nie tylko uczestnicy show, ale nawet prowadząca program Marta Manowska. Para wydawała się bardzo szczęśliwa i planowała nawet powiększenie rodziny. Niestety do mediów dotarły wiadomości o śmierci rolnika. Krzysztof Pachucki odebrał sobie życie.

W wywiadach Krzysztof zapewniał o swojej wielkiej miłości i oświadczył nawet, że Bogusia jest kobietą, na którą czekał całe życie. Para snuła wspólne plany na zagraniczne wakacje, a po powrocie miała zacząć starać się o wspólne dziecko.

Niestety, nieoczekiwanie Krzysztof zniknął. Gdy odnaleziono go, już nie żył. Uczestnicy "Rolnik szuka żony" pogrążyli się w żałobie. Krzysztof Pachucki powiesił się w swoim gospodarstwie.
Reporterzy jastrzabpost.pl dotarli do osoby z otoczenia 56-latka, która potwierdziła, że od dawna zmagał się z bardzo ciężką depresją. Bogusia starała się być dla Krzysztofa wsparciem, ale to, co działo się z jej ukochanym, było dla niej ciężkim przeżyciem.

- Nie było tam różowo. Bogusia już wcześniej dawała sygnały, że bywa z nim trudno. Otoczyła go troską, miłością, kochała go całym sercem, ale na tę chorobę nie ma mocnych - ujawnia znajomy pary.

Mężczyznę pożegnali producenci programu, zamieszczając na Instagramie stosowny wpis. Uczestnika ósmej edycji "Rolnik szuka żony" za pośrednictwem mediów społecznościowych pożegnała również Marta Manowska, która zamieściła w sieci wzruszający wiersz.

Marta Manowska żegna Krzysztofa z "Rolnik szuka żony"

Marta Manowska żegna Krzysztofa z "Rolnik szuka żony"/Instagram: @martamanowska

Krzysztof z "Rolnik szuka żony"

Krzysztof Pachucki z „Rolnik szuka żony” odebrał sobie życie. Dlaczego? [GALERIA]

Krzysztof Pachucki, mieszkaniec wsi Krzywe, znany z występu w popularnym show TVP „Rolnik szuka żony”, nie żyje. Informację w rozmowie z serwisem Plotek potwierdziła zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Olecku. Mężczyzna zmarł w wieku 56 lat.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: pudelek.pl

Piotr SzczurowskiAutor

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

fot. Facebook/Ania Ziemba

Gwiazdy

„Sanatorium miłości”. Anna Ziemba z czwartej edycji pokazała zdjęcia z wczasów we Władysławowie. 62-latka zachwyca figurą

Czytaj więcej >
Irena Santor

Gwiazdy

Irena Santor zakończyła karierę sceniczną. Niedawno podzieliła się z fanami smutną refleksją na temat przemijania

Czytaj więcej >
Anna Bardowska

Gwiazdy

"Rolnik szuka żony". Anna Bardowska wyjawiła ile kosztowała budowa jej domu. Podzieliła się też smutną refleksją

Czytaj więcej >
mam talent

Gwiazdy

Sara James nie jest już jedyna. Kolejna młoda Polka zachwyciła świat w "Mam Talent"

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek dostała kolejną pracę. Już za kilka dni gwiazda TVP zadebiutuje w nowej roli

Czytaj więcej >
Margaret zawstydziła Filipa Chajzera w "Dzień Dobry TVN"
(fot. kadr z "Dzień Dobry TVN" wyd. z dn. 17.08.2022/player.pl)

Gwiazdy

Margaret zmieszała Filipa Chajzera. Skonsternowany prezenter próbował ratować sytuację w "Dzień Dobry TVN"

Czytaj więcej >