Goniec.pl
Krzysztof Krawczyk junior

Screen „Uwaga! TVN” uwaga.tvn.pl

Krzysztof Krawczyk Junior po pogrzebie wujka nie wrócił do domu. Boi się agresji i kłopotów

25 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Krzysztof Krawczyk junior zdecydował się pokazać swoje codzienne życie reporterom programu "Uwaga! TVN". Teraz syn słynnego piosenkarza znalazł się w dramatycznej sytuacji. Mężczyzna do tej pory mieszkał z wujem i jego rodziną, jednak po pogrzebie mężczyzny nie wrócił już do domu.

Syn Krzysztofa Krawczyka nie pracuje i utrzymuje się ze skromnej renty, ponieważ cierpi na padaczkę, która pojawiła się u niego po wypadku. Niedawno na jaw wyszło, że Krzysztof junior boi się wrócić do swojego mieszkania i od jakiegoś czasu pomieszkuje u znajomych.

Krzysztof Krawczyk junior boi się wrócić do domu

Krzysztof junior jest jedynym dzieckiem Krzysztofa Krawczyka, a jego mamą jest druga żona piosenkarza, Halina Żytkowiak Po rozstaniu rodziców junior zamieszkał z babcią, a po śmierci dziadków do mieszkania wprowadził się jego wuj z rodziną.

Syn słynnego piosenkarza zdecydował się pokazać swoje życie dziennikarzom programu „Uwaga! TVN”, a reportaż o nim wyemitowano już po nagłej śmierci gwiazdora. Relacje Krzysztofa Krawczyka z synem były trudne, choć przez lata starali się je naprawić. Junior wyznał jednak mediom, że ma przeszkodzie stała im trzecia żona artysty, Ewa Krawczyk.

- Bezpośrednio widziałem tatę ostatni raz półtora roku temu, a przez ostatnie miesiące kontaktu nie miałem w ogóle. On sam nie odbierał telefonu, zaś jego żona wprost mówiła, że nie mogę z nim rozmawiać - wyznał przed kamerą syn Krzysztofa Krawczyka.

47-latek od lat zmaga się z padaczką, która jest wynikiem dramatycznego wypadku samochodowego, który w latach 80. spowodował jego ojciec. Z powodu choroby syn Krawczyka miał trudności z normalnym funkcjonowaniem i znalazł się w trudnej sytuacji życiowej. Na ratunek ruszyli mu jednak przyjaciele, którzy zorganizowali na jego rzecz internetową zbiórkę funduszy.

- Pieniądze będą przeznaczone na bieżące potrzeby Krzysztofa Igora. Na ubrania, leki, żywność, bo przecież on nie ma nic. [...] Funkcjonuje, ale to wszystko nie wygląda dobrze - wyznał w rozmowie z „Faktem” Zbigniew Rabiński, współzałożyciel Stowarzyszenia Studio Integracji Krzysztofa Cwynara, które pomaga Krzysztofowi juniorowi.

Jak dodał mężczyzna, obecnie syn Krzysztofa Krawczyka nie ma nawet gdzie mieszkać. 47-latek już wcześniej niechętnie wracał do swojego mieszkania, które dzielił z wujem i jego rodziną, a po jego śmierci po prostu boi się wrócić do domu, w którym od dawna króluje alkohol.

Obecnie Krzysztof Krawczyk junior pomieszkuje u znajomych, a opiekujące się nim Stowarzyszenie stara się o to, by dostał on mieszkanie komunalne w Łodzi. Na portalu zrzutka.pl wciąż trwa również zbiórka pieniędzy dla syna piosenkarza.

Na koncie zbiórki zadeklarowano do tej pory wpłaty w wysokości 16 tysięcy złotych. Celem jest jednak zebranie 50 tysięcy, które mają zostać przekazane m.in. na wyposażenie przyszłego miejsca zamieszkania 47-latka. 

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Jastrząb Post

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >