Goniec.pl
Krzysztof Krawczyk junior zaśpiewa w amfiteatrze

Screen z programu "Uwaga" prod. TVN

Krzysztof Krawczyk junior wystąpił w nowym odcinku "Uwagi". Opowiedział o konflikcie z Ewą Krawczyk

21 Września 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Syn Krzysztofa Krawczyka był gościem najnowszego odcinka "Uwagi". Na antenie TVN wyemitowano nagrania, które junior nagrał podczas wizyty swojej macochy oraz fragment rozprawy sądowej dotyczącej testamentu zmarłego wokalisty, w którym stronami byli Ewa Krawczyk i jej pasierb. Widzowie poznali kulisy medialnego konfliktu.

Widzowie programu "Uwaga" mogli poznać historię sporu pomiędzy Ewą Krawczyk i Krzysztofem Krawczykiem juniorem z perspektywy syna wokalisty. Podczas nagrywania programu mężczyznę wspierał Marian Lichtman z zespołu Trubadurzy.

Nie żyje

Nie żyje Piotr Kurowski, zawodnik MMA

CZYTAJ DALEJ

Krzysztof Krawczyk junior zmienił mieszkanie

- Ja spełniam testament Krzysztofa Krawczyka, żeby mu się w życiu nic nie stało. Ja to robię z opóźnieniem. Jak Krzysztof żył, to mi nie wypadało nawet, a jak się zgłaszałem, to dostawałem brzydkie SMS-y od pana menedżera Krzysztofa. Potem był już mniej mile widziany, ale Krzysztof zawsze do mnie dzwonił. Powiedziałem sobie, że dopóki Krzysztof żyje, to nie jest to moim obowiązkiem, ale jak został sam i został tak potraktowany, to nie wytrzymałem - opowiadał były przyjaciel piosenkarza.

Sam bohater reportażu wyraził swoją wdzięczność fanom, którzy wspierają go w trudnej sytuacji. Krzysztof Krawczyk junior zdradził, że nie mieszka już w skandalicznych warunkach. Obecnie korzysta z życzliwości swojej znajomej.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

- [Sytuacja] mieszkaniowa w pewnym sensie tak, [zmieniła się]. W pewnym sensie jestem bezdomny. […] Teraz tam [w poprzednim domu] nie mieszkam, mam nawet niemówiony zakaz, by tam wchodzić samemu. […] Teraz mieszkam u Kasi w Zgierzu. To koleżanka, którą poznałem na zjeździe - wyznał syn piosenkarza.

Spór o majątek

Krzysztof Krawczyk junior wypowiedział się także na temat testamentu ojca. Przypominamy, że pierwszy z dokumentów został sporządzony w 2002 roku, drugi zaś - w 2020 roku. Nowsza wersja ostatniej woli piosenkarza nie uwzględnia jego syna.

- To nie jest testament, coś z tym w sądzie trzeba zrobić. [...] To nie jest testament. Tato mi mówił: wszystko będzie dla ciebie, pół na pół z Andrzejem - opowiadał mężczyzna.

Syn Krzysztofa Krawczyka zapewniał, że zawsze zależało mu na dobrych relacjach z ojcem. Nigdy nie obwiniał go za wypadek samochodowy, w wyniku którego stał się osobą niepełnosprawną. Podkreślił również, że nie do końca wie, o co walczy.

- Na dziś możemy powiedzieć, że wszystko zależy od dokumentów medycznych, które sąd zażyczył sobie od szpitali, w których leczony był Krzysztof Krawczyk w ostatnich latach. Z tej dokumentacji medycznej będzie wynikał bezpośrednio stan zdrowia Krzysztofa Krawczyka także we wrześniu ubiegłego roku, kiedy ten testament został sporządzony. Wtedy sąd będzie w stanie ocenić, czy Krzysztof Krawczyk wiedział, co robi - podsumował dziennikarz "Uwagi". Prawda wyjdzie więc na jaw podczas postępowania sądowego.

Jesteś mądrzejszy od 5-klasisty? 10 pytań z podstawówki, na których wyłoży się większość dorosłych

Pytanie 1 z 10

Który przypadek odpowiada na pytania "komu? czemu?"

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: "Uwaga" TVN

Irmina JachAutor

Jestem absolwentką filologii polskiej. Przez ostatnie lata pracowałam jako specjalista ds. marketingu. W wolnym czasie czytam książki. Najchętniej sięgam po literaturę faktu. Interesuję się także tematyką kryminalną i polskim himalaizmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: irmina.jach@goniec.pl

Podobne artykuły

Pawel Wodzynski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Gwiazdy

TVN usuwa cały wywiad z Bożeną Dykiel o depresji

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News - zdjęcie ilustracyjne

Gwiazdy

Kolega Krzysztofa Krawczyka ujawnił kilka nieznanych faktów o artyście

Czytaj więcej >
Piotr Woźniak-Starak

Gwiazdy

Widok grobu Piotra Woźniak-Staraka na chwilę przed Wszystkimi Świętymi

Czytaj więcej >
Finał „Tańca z gwiazdami”

Gwiazdy

Co Piotr Mróz zrobi z pieniędzmi za wygraną w "Tańcu z gwiazdami"?

Czytaj więcej >
Doda i Kajra

Gwiazdy

Zakulisowe zdjęcie Kajry i Dody z "TzG" obiegło właśnie sieć

Czytaj więcej >
Krzysztof Kiersznowski

Gwiazdy

Specjalny odcinek "Barw szczęścia". Upamiętnienie zmarłych aktorów

Czytaj więcej >