Goniec.pl
Krzysztof Krawczyk junior ma problemy finansowe. Zdradzono, ile płaci za mieszkanie

YouTube: Marian Lichtman

Dramatyczne sceny z udziałem Krzysztofa Krawczyka juniora. Syn legendy trafił na SOR

30 Listopada 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Krzysztof Krawczyk Junior nie ma łatwego życia. Nie dość, że ma trudną sytuację życiową i musi walczyć z macochą Ewą Krawczyk o majątek po zmarłym ojcu, to jeszcze zmagać się musi z poważnymi problemami zdrowotnymi. Te drugie właśnie dały o sobie znać, gdy syn legendarnego artysty podróżował jednym z łódzkich tramwajów. Konieczne okazało się wezwanie pogotowia.

Krzysztof Krawczyk Junior jest synem legendarnego artysty o tym samym imieniu, który odszedł w kwietniu 2021 roku. Od tamtej pory trwa batalia o spadek po muzyku, gdyż jego żona przekonuje, że nie uwzględnił on syna w testamencie. Pierworodny artysty twierdzi natomiast, że istniały dwie wersje testamentu, z czego druga powstała, gdy artysta nie był już w pełni władz umysłowych. Bliscy Krzysztofa Krawczyka przez ponad rok nie doszli do porozumienia i wciąż toczą spór sądowy o majątek po zmarłym.

Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk junior walczy w sądzie o prawo do spadku. Marian Lichtman ujawnił kulisy sprawy

CZYTAJ DALEJ

Niedawno wdowa po legendarnym trubadurze przyznała, że chciałaby naprawić relacje z pasierbem, ale osoby z jego otoczenia blokują ich kontakt.

- Nie ma relacji. Ja bym bardzo chciała, żeby te relacje były. Nawet na początku próbowałam walczyć o te relacje, ale jak weszła pani mecenas, doradcy dla niego wcale nie życzliwi, to się wszystko dla niego skończyło, ja już teraz nic nie mogę. Nawet jakbym chciała bardzo, to jestem ograniczona i niedopuszczana – zadeklarowała.

Krzysztof Krawczyk Junior trafił na SOR

W środę 30 listopada miała odbyć się rozprawa ws. sporu o majątek po zmarłym artyście. Choć wyrok jeszcze nie zapadł, to już teraz budzi on wielkie zainteresowanie mediów. Niestety nie wiadomo, czy syn Krzysztofa Krawczyka dotrze na salę sądową. Jak donosi "Super Express", doszło do niebezpiecznej sytuacji z udziałem pasierba Ewy Krawczyk w jednym z łódzkich tramwajów.

Jak informuje tabloid, 49-letni junior niespodziewanie w trakcie podróży upadł na podłogę. Pasażerowie od razu ruszyli mu z pomocą:

- Wezwano karetkę, Krzyś trafił na SOR, a potem przyszedł do Krzysztofa Cwynara i wszystko nam opowiedział. Byłem przy tym, więc mogę śmiało mówić. Junior jest przerażony całą sytuacją. Czuje się zaszczuty… - miał przekazać tabloidowi Zbyszek Rabiński, menedżer piosenkarza.

Nagłe i niespodziewane ataki padaczki są skutkiem zbyt silnych i negatywnych emocji, których 49-latkowi w ostatnim czasie z pewnością nie brakuje. Mężczyzna ponoć chciał nawet wyprowadzić się z wynajmowanego w centrum łodzi mieszkania, bo bał się, że ktoś go tam napadnie.

Jak się okazuje, w tym trudnym dla niego czasie syn Krzysztofa Krawczyka może liczyć nie tylko na wsparcie przyjaciół, ale też Polonii ze Stanów Zjednoczonych, która zatroskana jego losem postanowiła mu pomóc:

- Na adres Krzysztofa Cwynara przyszła dziś paczka dla juniora od jego matki chrzestnej, czekamy też na przesyłkę z USA od fanów przerażonych jego losem… Powiem to wszystko w sądzie - podsumował Zbyszek Rabiński w rozmowie z "Super Expressem".

Krzysztof Krawczyk to legenda polskiej muzyki rozrywkowej. Nieoczekiwane odejście piosenkarza 5 kwietnia ubiegłego roku, pozostawiło miliony fanów w rozpaczy. / fot. Tricolors/East News

Po roku sprawdzili, jak wygląda grób Krzysztofa Krawczyka. Łzy zalewają policzki, co za gest

Od śmierci Krzysztofa Krawczyka minęło już ponad rok, a fani wciąż pamiętają o wielkim artyście. Na grobie muzyka pojawiły się niezwykłe wyrazy sympatii od jego miłośników.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Super Express

Tagi:

Piotr SzczurowskiAutor

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Krzysztof Skiba rozlicza gwiazdy z chałtur. Marcin Prokop i Maciej Stuhr zdekonspirowani. Fot. Kapif

Gwiazdy

Krzysztof Skiba wyjawił tajemnicę Prokopa i Stuhra. Na pewno nie będą zadowoleni

Czytaj więcej >
Mama Ginekolog przyjmuje koleżanki poza kolejką na NFZ. Influencerka musiała gęsto się tłumaczyć

Gwiazdy

Mama Ginekolog przyjmuje koleżanki poza kolejką na NFZ. Zaczęła gęsto się tłumaczyć

Czytaj więcej >
Youtube/Michał Wiśniewski

Gwiazdy

Kulisy związku Michała Wiśniewskiego wyszły na jaw. Pola nie miała łatwo

Czytaj więcej >
Paweł Małaszyński pokazał zdjęcie syna. 19-letni Jeremiasz podbił serca internautów

Gwiazdy

Paweł Małaszyński pokazał 19-letniego syna. Przystojniejszy niż ojciec?

Czytaj więcej >
Facebook/Karina i Stefan Koch - rodzeństwo Koch

Gwiazdy

Karina z "Chłopaków do wzięcia" zawstydziła krytyków. Nagranie mówi wszystko

Czytaj więcej >
rodzina Wiktora Zborowskiego / KAPiF

Gwiazdy

Zofia Zbrowska martwi się o zdrowie. Przekazała przykre wieści

Czytaj więcej >