Goniec.pl
Monika Chwajoł i Dagmara Kaźmierska

Instagram.com queen_of_life_77

Królowa życia pokazała zdjęcie z komunii. Skandaliczny ubiór, burza w komentarzach

10 Maja 2021

Autor tekstu:

Bartłomiej Cieślak

Udostępnij:

Monika Chwajoł nie występowała w "Królowych życia" długo, ale zdążyła zapisać się w pamięci widzów i zdobyć grono fanów. Na swoim Instagramie pokazała ostatnio zdjęcia kreacji, którą założyła na komunię świętą. Niestety, doczekała się wielu negatywnych komentarzy, na które sama zareagowała bardzo agresywnie. Doszło do kłótni.

Fani „Królowych życia” na pewno znają Monikę Chwajoł, która w popularnym programie występowała krótko, ale zdążyła narobić wokół siebie szumu. Celebrytka, która jest współwłaścicielką firmy transportowej, aspirującą piosenkarką disco polo, a także, jak sama siebie określała, „fashion designerką”, lubi, kiedy wokół niej coś się dzieje, a gdy nic się nie dzieje, to sama prowokuje kontrowersyjne sytuacje.

Nie inaczej było tym razem. Wczoraj na jej profilu na Instagramie pojawiły się zdjęcia kreacji, którą zdecydowała się założyć na komunię zorganizowaną w mieście Gdów nieopodal Krakowa.

W białej sukience z licznymi falbanami wyglądała zjawiskowo, a wzrok szczególnie przykuwały jej duże, wyeksponowane piersi. Problem polega właśnie na tym, że wielu internautów zwróciło uwagę na to, że tak wydekoltowana sukienka absolutnie nie przystoi podczas religijnej uroczystości, która na domiar złego organizowana jest dla dzieci.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Zdecydowana większość internautów była zachwycona wyglądem królowej życia, inni jednak jawnie atakowali celebrytkę za decyzję o założeniu tak wyzywającego stroju.

- Z cyckami na wierzchu na komunię?! Bez gustu, bez szacunku do dziecka komunijnego, bez zachowywania dress codu - skomentowała jedna z internautek.

Na odpowiedź nie musiała długo czekać. Monice Chwajoł ewidentnie nie spodobały się nieliczne negatywne komentarze i zamiast pozwolić im zaginąć w morzu pochlebstw, zdecydowała się odpisać. Niestety, zrobiła to w dosyć agresywnym tonie.

- Żegnam żałosną istotę. Żadna nędzna postać nie będzie mi mówiła, jak mam się ubierać bądź zachowywać. A bez gustu pewnie ty jesteś, skoro nawet nie masz zdjęcia. A cycki masz ty, ja mam piersi - odpowiedziała na zaczepkę internautki.

Na tym się jednak nie skończyło, bowiem celebrytka postanowiła odpisać jeszcze na komentarz innej osoby, której również nie przypadł do gustu jej ubiór.

- Niestety, w takich momentach "pseudogwiazdki" pokazują, jaki mają "cudny" charakterek. Uważam, że takie wystawianie biustu na światło dzienne jest bez cienia gustu i smaku. Ale o gustach się nie dyskutuje. Czasem niektórzy za wszelką cenę chcą być bardziej w centrum zainteresowania niż gwiazda dnia (dziecko komunijne lub panna młoda) - napisała internautka.

- Ty nawet taką pseudogwiazdką nie będziesz. I skoro cię mój biust drażni, to pewnie masz problem ze swoim - odpowiedziała Monika Chwajoł, której ewidentnie już puściły nerwy.

Waszym zdaniem celebrytka przesadziła z ubiorem i formą odpowiedzi na komentarze? Czy może jednak wszystko jest tak, jak być powinno?

  • Nie żyje były prezydent Gdańska

  • Aleksandrów Łódzki: dwie osoby nie żyją, dwie trafiły do szpitala po wypadku

  • Chińska rakieta spadła do Oceanu Indyjskiego

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >