Małgorzata Kożuchowska Żródło: TRICOLORS/East News

Kożuchowska jest starsza od męża o kilka lat. Wiemy kim jest i co robi

30 Kwiecień 2021 Monika MajkoMonika Majko

Małgorzata Kożuchowska i dziennikarz Bartłomiej Wróblewski pobrali się 30 sierpnia 2008 w Kościele Świętego Krzyża w Warszawie. W tym roku będą więc obchodzić 13. rocznicę ślubu. Nie wszyscy wiedzą jednak, że ukochany aktorki jest od niej sporo młodszy.

Aktorka i dziennikarz poznali się w Watykanie, gdzie oboje polecieli na uroczystości pogrzebowe Jana Pawła II. Małżeństwo wspólnie wychowuje syna, jednak Małgorzata Kożuchowska chroni prywatność swojej rodziny i rzadko pokazuje się publicznie z ukochanym i dzieckiem.

Małgorzata Kożuchowska ma młodszego męża

Była gwiazda serialu „M jak miłość” i „Rodzinki.pl” długo czekała na swoją wielką miłość. Gdy w 2005 roku Małgorzata Kożuchowska poznała Bartłomieja Wróblewskiego, aktorka miała już ponad 30 lat.

Para poznała się w Watykanie, a po raz pierwszy wspólnie pokazali się publicznie na rozdaniu Telekamer w 2006 roku. Bartłomiej Wróblewski jest dziennikarzem, który wcześniej zawodowo związany był, tak samo jak aktorka, z Telewizją Polską.

Ukochany Kożuchowskiej pracował m.in. w redakcjach „Wiadomości” i „Panoramy”, jednak obecnie prowadzi własną działalność. W jednym z wywiadów dziennikarz wyznał, że nie spodziewał się tak dużego zainteresowania mediów jego związkiem z Małgorzatą Kożuchowską.

Nagła wiadomość ws. chorego na nowotwór Tadeusza Cymańskiego. Trafił na stół operacyjnyNagła wiadomość ws. chorego na nowotwór Tadeusza Cymańskiego. Trafił na stół operacyjnyCzytaj dalej

- Nie przypuszczałem, że paparazzi będą warować pod domem, jeździć za mną po całym mieście, że obcy ludzie na wakacjach będą robić nam zdjęcia [...] - wyznał redakcji „Vivy!” mąż Kożuchowskiej.

Para długo znajdowała się na medialnym świeczniku, a dziennikarze z uporem szukali sensacji. Największe zaskoczenie wciąż jednak budzi wiek ukochanego Małgorzaty Kożuchowskiej. Mąż aktorki jest bowiem młodszy od niej o 9 lat.

Kożuchowska i Wróblewski pobrali się w 2008 roku, a w październiku 2014 roku na świat przyszedł ich syn, Jan Franciszek. Kilka dni temu Małgorzata Kożuchowska świętowała swoje 50. urodziny.

Aktorka długo czekała na miłość, jednak jest pewna, że trafiła na tego jedynego. Gwiazda chroni jednak prywatność swojej rodziny, dlatego rzadko pokazuje się publicznie z ukochanym. W mediach próżno szukać również zdjęć ich synka.

- Tworzenie domu to decyzja dwojga ludzi na całe życie. Lepiej poczekać, niż potem żałować. Nie chciałam zadowalać się namiastkami - wyznała Małgorzata Kożuchowska na łamach „Vivy!”.

Małgorzata Kożuchowska z mężem

Jan BIELECKI/East News

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Super Expres/Viva

Następny artykuł