Goniec.pl
Instagram/katarzynacichopek

Instagram/katarzynacichopek

Opole 2022. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podczas prób do 59. KFPP

17 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Opole 2022. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski już w piątek wystąpią podczas koncertu w Opolu. Okazało się, że oboje są już na miejscu i każde z nich ma do wykonania inne zadanie. Pokazali materiały zza kulis.

Duet wystąpi wspólnie podczas folkowego wieczornego koncertu i będzie zapowiadał artystów wychodzących na scenę. Fani wciąż liczą na dreszczyk emocji związany z wydarzeniami wokół tej pary.

Maryla Rodowicz była w związku z Danielem Olbrychskim

Opole 2022. Maryla Rodowicz ma nowe zęby. Chce olśnić publiczność w Opolu

CZYTAJ DALEJ

Opole 2022. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podczas prób do 59. KFPP

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski poprowadzą część wieczornego koncertu skupioną na muzyce folkowej. Wiadomo już, w jakiej kreacji pokaże się na scenie Cichopek, a Kurzajewski też już spełnił część narzuconego sobie przez siebie zadania.

Prowadząca rozpoczęła dzień od wizyty na scenie, a potem postanowiła jeszcze spotkać się z pozostałymi pracownikami TVP znanymi jej ze studia na Woronicza.

Potem Katarzyna Cichopek udała się do makijażystki - paznokcie na wieczorną imprezę muszą prezentować się jak najbardziej okazale i, co ważne, pasować również do biżuterii jej marki, którą gwiazda postanowiła założyć na wydarzenie.

- Spełnienie marzenia, zapraszam na jutrzejszy koncert Folkowe Opole o 22:40 do TVP, który będę miała przyjemność poprowadzić razem z Maciejem Kurzajewskim. Do zobaczenia - pisała na Instagramie.

Maciej Kurzajewski rozpoczął dzień biegowo i udało mu się wykręcić na nowym terenie całkiem dobry wynik. W międzyczasie zdążył też pokazać się już niedaleko sceny i wspólnie z Katarzyną Cichopek zapowiedział swój udział jako prowadzący koncertu.

Duet spotkał się również z innymi dziennikarzami i pracownikami TVP, którzy współpracują wspólnie przy koncercie w Opolu. Wydarzenie odbędzie się już niebawem, bo w piątek o godzinie 20:15.

katarzyna cichopek 1
katarzyna cichopek opole 2
katarzyna cichopek opole 3
katarzyna cichopek 4 opole
(fot. Paweł Wodzyński/East News)

Opole 2022 Premiery. Oto 10 artystów, którzy wystąpią na scenie podczas 59. KFPP

W dniach od 17 do 20 czerwca 2022 Telewizja Polska będzie transmitować 59. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Przed widzami cztery dni wyśmienitej zabawy, jubileusze, ulubieni artyści, dobrze znane i nowe przeboje. Drugi dzień festiwalu to 2 koncerty konkursowe oraz wspaniały jubileusz. Muzyczną ucztę rozpocznie koncert „Premiery”, w którym uczestnicy rywalizują o Nagrodę im. Karola Musioła, przyznawaną przez widzów w głosowaniu SMS - owym oraz o Nagrodę Jury. Swoje wyróżnienia dla kompozytora i autora tekstów przyzna też Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. W części konkursowej koncertu zaprezentuje się 10 wykonawców zakwalifikowanych przez Radę Artystyczną 59. KFPP. Koncert urozmaicą występy: Krystiana Ochmana zeszłorocznego laureata, zdobywcy Nagrody im. Karola Musioła oraz Natalii Zastępy zdobywczyni Nagrody Jury w zeszłorocznym koncercie „Premiery”, a poprowadzą go Agnieszka Oszczyk i Tomasz Kammel.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Anna DymarczykAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: anna.dymarczyk@goniec.pl

Podobne artykuły

Znany aktor przeżył chwile grozy podczas wypadku. Fot. rawpixel

Gwiazdy

Arnold Schwarzenegger przeżył chwile grozy. Uczestniczył w niebezpiecznym wypadku

Czytaj więcej >
Grammy 2023. Nominacje i wyniki. Fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Gwiazdy

Grammy 2023. Wiemy, kto zdobył statuetki najważniejszej gali nagród branży muzycznej

Czytaj więcej >
Iberion

Gwiazdy

Skandal w TVP. Dziennikarka jest podejrzana o celowe oszukiwanie rozmówcy

Czytaj więcej >
Gwiazdor telenoweli skazany za nieumyślne spowodowanie śmierci. Fot. Pinterest

Gwiazdy

Pablo Lyle - aktor znany z telenoweli, skazany. Miał nieumyślnie doprowadzić do śmierci

Czytaj więcej >
Iberion materiały własne

Gwiazdy

Charles Kimbrough nie żyje. Aktor miał 86 lat

Czytaj więcej >
Ewa Gawryluk / KAPiF

Gwiazdy

Ewa Gawryluk opowiedziała o przemocy, której doświadczała na co dzień. Dramatyczne wyznanie

Czytaj więcej >