Goniec.pl
TRICOLORS/East News

TRICOLORS/East News

Katarzyna Cichopek w pierwszym wywiadzie od kilku miesięcy ujawniła, co łączy ją z Maciejem Kurzajewskim

26 Maja 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Udostępnij:

Katarzyna Cichopek udzieliła portalowi Plotek.pl krótkiego wywiadu, w którym powiedziała, jak radzi sobie z sytuacją wokół jej rozwodu z Marcinem Hakielem. Odpowiedziała również na pytanie o to, co łączy ją z Maciejem Kurzajewskim. Dla niektórych odpowiedź może być zaskakująca.

To pierwszy wywiad Cichopek dotyczący obecnej sytuacji dla mediów. Przez kilka miesięcy aktorka milczała i nie udzielała żadnych wypowiedzi do mediów, zastrzegając, że robi to dla dobra swoich dzieci.

Ray Liotta

Nie żyje Ray Liotta. Gwiazdor "Chłopców z ferajny" odszedł w wieku 67 lat

CZYTAJ DALEJ

Katarzyna Cichopek opowiedziała o swojej relacji z Maciejem Kurzajewskim

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wydają się być jednym z najbardziej gorących rzekomych romansów w tym roku. Według informacji podanych przez Marcina Hakiela, powodem rozstania z Cichopek miała być zdrada z jej strony. Jak dotąd nikt nie potwierdził, by Kurzajewski i jego partnerka z "Pytania na śniadanie" rzeczywiście byli parą - informacje o tym spływają głównie z anonimowych źródeł.

Tuż po tym, jak po raz pierwszy informacja ta pojawiła się w mediach, Maciej Kurzajewski został zapytany o swoją relację z koleżanką z programu. Odpowiedział wówczas, że łączy ich jedynie praca.

Wokół zaczęły tworzyć się jednak kolejne plotki i domysły - wspólne pójście na Wiktory, informacje o tym, że Kurzajewski wspierał Cichopek po ogłoszeniu rozwodu, bo sam musiał przez to przechodzić, aż do afery podsłuchowej ze słynnym duetem w roli głównej.

W tym czasie Katarzyna Cichopek nie udzielała żadnych wywiadów, a jedyne jej komentarze dotyczące sytuacji można było znaleźć na Instagramie - pojawiały się tam one jednak sporadycznie i przede wszystkim dotyczyły kwestii dobra jej dzieci.

Po raz pierwszy od kilku miesięcy Cichopek zdecydowała się jednak na rozmowę z mediami. W krótkim wywiadzie dla portalu Plotek.pl opowiedziała o tym, jak czuje się po rozwodzie. Napomknęła również o tym, co naprawdę łączy ją z Maciejem Kurzajewskim.

Odpowiedź gwiazdy dla niektórych mogła być zaskakująca. Stwierdziła, że między nimi nie doszło do żadnego romansu, a łączą ich tylko dobre relacje zawodowe.

- Nasze relacje są zawodowe. Maciek jest fantastycznym dziennikarzem. Cieszę się, że możemy wspólnie prowadzić "Pytanie na śniadanie" i kolejne projekty, które przed nami - opowiadała.

Duet już niedługo poprowadzi wspólnie koncert w Opolu, czyli największa muzyczną imprezę TVP. To dla tej pary wielka szansa na to, by skorzystać ze swojej popularności.

Instagram/maciejkurzajewski

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski dostaną kolejną szansę. Znów wystąpią razem

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski znów wystąpią razem na ekranie i to nie jako duet w "Pytaniu na śniadanie".

Zobacz galerię >


Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Anna DymarczykAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: anna.dymarczyk@goniec.pl

Podobne artykuły

Jarosław Bieniuk na premierze filmu "Ania"

Gwiazdy

"Ania". Jarosław Bieniuk szczerze o filmie i emocjach podczas premiery. "Czas leczy rany"

Czytaj więcej >
Tomasz Zukowski/East News

Gwiazdy

Anna Przybylska zachwyciła fanów na niepublikowanym do tej pory zdjęciu. Wielu ogarnęło wzruszenie

Czytaj więcej >
zrzut ekranu, Youtube @De'Longhi TV

Gwiazdy

Anna Dymna w przerażającej charakteryzacji. W nowym serialu zaszokuje widzów

Czytaj więcej >
MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News

Gwiazdy

Krzysztof Krawczyk Junior otrzymał niespodziewane wsparcie. Jego kariera muzyczna w końcu ruszy z kopyta?

Czytaj więcej >
Jurek Owsiak obchodzi dziś 69 urodziny. Kim jest założyciel WOŚP-u?

Gwiazdy

Jurek Owsiak obchodzi dziś urodziny. Kim jest założyciel WOŚP?

Czytaj więcej >
W "Love Island 6" zostało 5 par i według zapowiedzi szykują się zaręczyny. Która para zdecyduje się na ten krok? Wiki i Sebastian, Wero i Kuba, Roksana i Paweł, Angelina i Sasha czy Sara i Kamil?
(fot. instagram.com/loveislandwyspamiliosci)

Gwiazdy

"Love Island 6". Zaręczyny w programie. Kto oświadczy się na oczach milionów widzów? Internauci mają swoje typy

Czytaj więcej >