Goniec.pl
Agnieszka Woźniak-Starak

TRICOLORS/East News

Ujawniono, ile zarabia Agnieszka Woźniak-Starak. Gwiazda dysponuje niemałym majątkiem

30 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z największych gwiazd polskiej telewizji. Okazuje się, że za tym tytułem idą naprawdę niemałe zarobki. Ile zarabia dziennikarka TVN? Możecie się zdziwić.

Agnieszka Woźniak-Starak jest osobą, na którą wystarczy spojrzeć, by stwierdzić, że zapewne niemało zarabia. Zawsze elegancko ubrana, w dodatkach i ciuchach od najlepszych projektantów, często pojawiająca się na ważnych wydarzeniach z idealnym makijażem i fryzurą. Nie trzeba być detektywem, by się domyślać, że w domu Woźniak-Starak się powodzi.

Teresa Lipowska - EA

Teresa Lipowska szczerze o "M jak miłość". Co po latach o nim sądzi?

CZYTAJ DALEJ

Ile zarabia Agnieszka Woźniak-Starak?

Jako prowadząca licznych programów popularnej stacji TVN nie może narzekać na brak gotówki. Za poprowadzenie popularnego programu "Azja Express" gwiazda miała zainkasować zawrotną kwotę 600 tysięcy złotych.

Do tego dochodzą jeszcze zarobki z prowadzenia "Dzień Dobry TVN" czy własnej audycji w newonce radio, które nie są ujawnione, jednak z pewnością wynoszą one dziesięciokrotność średniej krajowej.

Oprócz tego nie należy zapominać, że jest popularna w social mediach i dodatkowo zgarnia niemałe sumki za kontrakty reklamowe. Za współpracę z marką lakierów do paznokci miała otrzymać 300 tysięcy złotych. Dodatkowo na jej Instagramie często pojawiają się posty sponsorowane.

Jeśli jednak dziennikarka zażyczy sobie kupić eleganckie skórzane kozaki czy wycieczkę na drugi koniec świata, zawsze może podreparować swój fundusz prowadzeniem imprez firmowych. Dzięki temu w jeden wieczór może zarobić tyle, ile większość Polaków zarabia miesięcznie - między 5 a 10 tysięcy złotych.

teresa lipowska m jak miłość

Teresa Lipowska jest już zmęczona M jak Miłość? Stwierdziła, że serial nie jest już taki sam

CZYTAJ DALEJ

Majątek po zmarłym mężu

Parę lat temu Agnieszka Woźniak-Starak pochowała tragicznie zmarłego męża. Piotr Woźniak-Starak był jednym z najbardziej uznanych polskich producentów filmowych, z bardzo dochodową firmą. Po jego tragicznej śmierci latem 2019 wdowa odziedziczyła cały jego majątek.

Głównym źródłem dochodu producenta była jego firma Watchout Studio. Roczne przychody firmy wynoszą prawie 30 milionów złotych, zaś zwrot z filmów wprowadzanych do kin oscyluje w granicy 75 milionów złotych. Całkowity spadek po zmarłym mężu wynosił zaś 6 miliardów złotych.

Warto podkreślić, że celebrytka może pochwalić się ekskluzywnymi prezentami, niedostępnymi dla zwykłych śmiertelników. Jednym z podarków ślubnych był apartament na nowojorskim Manhattanie, którego wartość wyceniana jest na 30 milionów złotych. Gdyby jednak dziennikarka chciała jeszcze pomieszkać w Polsce, może liczyć na willę w podwarszawskim Konstancinie.

Trzeba przyznać, że zapewne niewiele dziennikarek w Polsce może tak jak Agnieszka Woźniak-Starak liczyć swoje zarobki w milionach. Z pewnością nie taką przyszłość widzą przed sobą studenci dziennikarstwa, ale jak widać wszystko jest możliwe.

Polsat

"Chłopaki do wzięcia": tak po ślubie mieszkają Jaruś i jego żona. Uwili sobie przytulne "gniazdko"

Jak mieszkają Jaruś i Gosia z programu "Chłopaki do wzięcia"? Małżeństwo uchyliło rąbek tajemnicy i pokazali niektóre części swojego mieszkania na nagraniach do lubianej przez polskich widzów produkcji.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Super Express

Alicja Czepli Autor

Redaktorka portalu Goniec.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Wiemy, gdzie zostanie pochowany Franciszek Pieczka. To miejsce bliskie sercu aktora

Czytaj więcej >
Instagram/Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz popełnił gafę

Gwiazdy

"Taniec z gwiazdami". Wpadka Krzysztofa Ibisza. Prezenter pomylił dwóch kultowych aktorów

Czytaj więcej >
Twitter/The Prince and Princess of Wales

Gwiazdy

Księżna Kate została podsłuchana podczas rozmowy. Żona Williama ma problemy ze zdrowiem

Czytaj więcej >
Instagram: @antek.krolikowski
Antek Królikowski wpędził kochankę w tarapaty

Gwiazdy

Antoni Królikowski znów w ogniu krytyki. Kochanka aktorka straciła pracę przez ich romans?

Czytaj więcej >
Materiały własne Iberion

Gwiazdy

Otoczenie rodziny królewskiej znów w żałobie. Zmarła ważna osoba dla królowej Elżbiety II

Czytaj więcej >
Lara Gessler pokazała swój brzuch dwa tygodnie po porodzie. Teraz zadba o swoje krocze

Gwiazdy

Lara Gessler pokazała swój brzuch dwa tygodnie po porodzie. Podzieliła się ważną informacją

Czytaj więcej >