Goniec.pl
Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski fot. KAPiF

Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski fot. KAPiF

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski znów w Izraelu? Opublikowali zdjęcie z romantycznej podróży

25 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wybrali się w romantyczną podróż na Bliski Wschód. To właśnie tam świętowali 50. urodziny prezentera TVP. W sieci pojawiło się wyjątkowe zdjęcie, które od razu znalazło się na ustach tysięcy fanów pary.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski tworzą szczęśliwy związek

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski tworzą jedną z najpopularniejszych par prowadzących w programie "Pytanie na śniadanie". Od jakiegoś czasu wiadomo, że są razem również prywatnie. W dniu 40. urodzin aktorki zakochani zdecydowali się ujawnić swój związek za pośrednictwem Instagrama. Przebywali wtedy wspólnie w Izraelu.

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek zaprezentowała dziwaczny taniec. Została wyśmiana

CZYTAJ DALEJ

Choć wiele osób już wcześniej podejrzewało prezenterów o romans, informacja o ich związku wzbudziła ogromne emocje. Zwłaszcza u byłej żony Macieja Kurzajewskiego, która przez wiele tygodni uprzykrzała parze życie uszczypliwymi komentarzami.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski znów w Izraelu?

Ostatnio swoje okrągłe, 50. urodziny obchodził Maciej Kurzajewski. Jego ukochana również postarała się, aby ten dzień był dla niego wyjątkowy. Celebryci wybrali się w kolejną podróż. - Witajcie na Bliskim Wschodzie - napisali.

Para podzieliła się zdjęciami z wycieczki na Instagramie. Na jednym z kadrów widzimy, jak Maciej bierze Katarzynę "na barana" a na ich twarzach malują się szerokie uśmiechy. W tle można zauważyć pustynne pustkowia. Choć zakochani nie zaznaczyli lokalizacji zdjęcia, wiele wskazuje na to, że ponownie wybrali się do Izraela.

Fani gratulowali Katarzynie i Maćkowi pięknej miłości. W komentarzach zauważyli, że wyglądają na bardzo szczęśliwych. - Naprawdę fajna z Was para - pisali.

Rozstania gwiazd 2022. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie byli jedyni. Czyj związek rozpadł się w mijającym roku?
(fot. KAPiF)

Rozstania gwiazd 2022. Nie tylko Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zdecydowali się na rozwód. Kto jeszcze?

Rozstania gwiazd to temat, który zawsze elektryzuje media i fanów. W 2022 roku najgłośniej bez wątpienia było o rozwodzie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, ale to nie jedyny związek, który rozpadł się w mijającym roku. Kto jeszcze zdecydował się na życie osobno? Rozstania gwiazd 2022 Koniec roku to doskonały moment na podsumowania. Choć rozstanie dla nikogo nie jest łatwe, nawet dla gwiazd, to jednak czasem jest jedynym rozwiązaniem. Kiedy myślimy o rozstaniach gwiazd 2022, to od razu przychodzi na myśl Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, ale zakończonych związków w tym roku było znacznie więcej. Zobaczcie, kto rozstał się w 2022 roku.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Weronika UszakiewiczAutor

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: weronika.uszakiewicz@goniec.pl

Podobne artykuły

Syn Andrzeja Chyry skradł show w TVN24. Widzowie myśleli, że się przesłyszeli

Gwiazdy

Syn Andrzeja Chyry skradł show w TVN24. Widzowie myśleli, że się przesłyszeli

Czytaj więcej >
Youtube/Trudno Być Katolikiem

Gwiazdy

Znany ksiądz porównał WOŚP do... hitlerowskich Niemiec. Czy nie jest mu wstyd?

Czytaj więcej >
Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na wakacjach. Fot. Instagram @magda_boczarska

Gwiazdy

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na bajecznych wakacjach. Widoki zapierają dech

Czytaj więcej >
Justyna Steczkowska żąda horrendalnych cen za koncert z piosenkami Ewy Demarczyk. Fot. kapif /  kadr z występu Ewy Dearczyk, TVP Kultura

Gwiazdy

Astronomiczne ceny za bilety na koncert Justyny Steczkowskiej. Artystka tłumaczy, co zwiera się w tej kwocie

Czytaj więcej >
Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

W "Dzień Dobry TVN" popłynęły łzy. Rozmówczyni nie mogła wytrzymać, odebrało jej mowę

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maciej Orłoś oburzony zachowaniem "Wiadomości" TVP wobec WOŚP. Grzmi o "rzetelności dziennikarskiej"

Czytaj więcej >