Goniec.pl
malysz-taniec-gwiazd

instagram.com/karolina_malysz

Karolina Małysz nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Nie jest zainteresowana sławą

22 Września 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Po odpadnięciu Izabeli Małysz z programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” pozostali członkowie rodziny zostali zapytani, czy chcieliby wystąpić w kolejnej edycji. Odpowiedzi Adama Małysza i Karoliny mogły zaskoczyć fanów. Były skoczek nie widzi siebie w takim show, ale jego córka dostrzega pewną szansę.

Po raz ostatni nazwisko Małysz pojawiało się tak często w mediach prawdopodobnie wówczas, gdy były skoczek narciarski walczył o kolejną Kryształową Kulę. Od niedawna to jednak żona i córka Adama Małysza przyciągają uwagę mediów. Orłowi z Wisły jednak to nie przeszkadza.

tk

Trybunał Konstytucyjny odroczył rozprawę w sprawie wyższości prawa unijnego nad krajowym

CZYTAJ DALEJ

Wielkie emocje wzbudził udział Izabeli Małysz w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Żona byłego skoczka nie cieszyła się jednak poparciem wśród wszystkich widzów. Niektórzy uważali nawet, że była zbyt faworyzowana przez jury. W tym tygodniu odpadła z popularnego show. Reporterka zapytała, czy są szanse, by w produkcji pojawili się inni członkowie jej rodziny.

Adam i Karolina Małyszowie w „Tańcu z gwiazdami”?

W rozmowie z mediami o ewentualny udział w show tanecznym zapytany został Adam Małysz. Reporterka portalu Jastrząb Post chciała dowiedzieć się, czy widzowie będą mogli zobaczyć legendę polskich skoków narciarskich w studiu wiosną 2022 roku. Były sportowiec nie pozostawił złudzeń.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Orzeł z Wisły przyznał, że nie widzi siebie w takiej konwencji. Nie ukrywał, że nie chciałby już być oceniany przez jury i udział w programie byłby niepotrzebnym stresem. Choć stwierdził, że taniec go interesuje, to nie chciałby się go uczyć na oczach tak dużej liczby widzów.

– Chciałbym się na pewno nauczyć tańczyć, ale na pewno nie przed kamerami. Ja wiem, że to jest potwornie stresujące i jest to pewnie jakieś wyzwanie. Nie wyobrażam sobie na starość, żebym miał gdzieś występować i znów być po raz kolejny oceniany. Mnie to przypomina skoki narciarskie. Nie zawsze zgadzasz się z ocenami jury, a musisz się z tym pogodzić – powiedział na łamach portalu Jastrząb Post.

Karolina Małysz nie wyklucza pewnych opcji

Nieco inne zdanie wyraziła Karolina Małysz. Córka skoczka przyznała, że mogłaby pojawić się w programie, jednak nie chciałaby być jedną z uczestniczek. Ujawniła, że perspektywa bycia ocenianym przez widzów nie pociąga jej za bardzo. Widziałaby się za to w roli atrakcji show.

– Myślę, że nie jestem przygotowana na to, żeby być gwiazdą. Ale bardzo lubię tańczyć i chętnie bym zatańczyła. Może nie jako gwiazda, ale w przerywnikach – oświadczyła.

Wypowiedź Karoliny może zaskakiwać, ponieważ córka Orła z Wisły wielokrotnie mówiła o tym, że nie przepada, gdy media się na niej skupiają. Szczególnie nie podoba jej się, gdy tabloidy piszą o tym, jak wygląda. Występując w show, nie mogłaby jednak uniknąć oceniania.

Jesteś mądrzejszy od 5-klasisty? 10 pytań z podstawówki, na których wyłoży się większość dorosłych

Pytanie 1 z 10

Który przypadek odpowiada na pytania "komu? czemu?"

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Jastrząb Post

Mateusz SidorekAutor

Interesuję się literaturą, kinem europejskim oraz arthouse’owym i kulturą francuską w każdym wydaniu. Tworzyłem treści m.in. dla i-D Poland, Noizz, K MAG oraz Hiro.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: mateusz.sidorek@goniec.pl

Podobne artykuły

Piotr Woźniak-Starak

Gwiazdy

Widok grobu Piotra Woźniak-Staraka na chwilę przed Wszystkimi Świętymi

Czytaj więcej >
Finał „Tańca z gwiazdami”

Gwiazdy

Co Piotr Mróz zrobi z pieniędzmi za wygraną w "Tańcu z gwiazdami"?

Czytaj więcej >
Doda i Kajra

Gwiazdy

Zakulisowe zdjęcie Kajry i Dody z "TzG" obiegło właśnie sieć

Czytaj więcej >
Krzysztof Kiersznowski

Gwiazdy

Specjalny odcinek "Barw szczęścia". Upamiętnienie zmarłych aktorów

Czytaj więcej >
Finał „Tańca z gwiazdami”

Gwiazdy

Andrzej Piaseczny zażartował w "Tańcu z gwiazdami"

Czytaj więcej >
Piotr Mróz

Gwiazdy

Live po finale "Tańca z gwiazdami". Widzowie zachwyceni zwycięzcami

Czytaj więcej >