Goniec.pl
Karolina Malinowska skończyła 40 lat
(fot. instagram.com/karolinamalinowska_official/)

(fot. instagram.com/karolinamalinowska_official/)

Karolina Malinowska kończy 40 lat i świętuje je w uroczy sposób. "Jutro jak zawsze wstanę o 6.30 po bułki"

24 Listopada 2022

Autor tekstu:

Karolina Kruszewska

Karolina Malinowska kończy 40 lat. Modelka i aktorka, od wielu lat szczęśliwa żona Oliviera Janiaka, z którym ma troje dzieci. "Wiele się wydarzyło. Dojrzałam. Dorosłam. Może nawet zmądrzałam?" - napisała na swoim profilu z okazji urodzin.

Karolina Malinowska - kariera

Karolina Malinowska urodziła się 24 listopada 1982 roku w Łodzi, a swoją przygodę z modelingiem zaczęła wcześnie. Jako 15-latka zaczęła pracę dla jednej z agencji modelek i dzięki temu bardzo szybko trafiła do Paryża. Pojawiała się na największych wybiegach na świecie, pracowała dla najlepszych marek modowych, jej twarz zdobiła francuskiego "Vogue'a".W 2000 roku pojawiła się w telenoweli dokumentalnej "Modelki", która była realizowana przez Telewizję Polską. Trzy lata później zrezygnowała z kariery międzynarodowej. Regularnie współpracowała z TVN-em, sporadycznie z innymi stacjami.

Karolina Malinowska - życie prywatne

Karolina Malinowska od wielu lat związana jest z Olivierem Janiakiem, z którym wzięła ślub w 2003 roku po zaledwie trzech miesiącach znajomości. Para doczekała się trzech synów: Fryderyka ( 2009), Christiana (2011) i Juliana (2013).

Urszula Dudziak

Urszula Dudziak miała trzech mężów. Mówi otwarcie o swoich związkach, miłości i seksie

CZYTAJ DALEJ

Karolina Malinowska i Olivier Janiak poznali się na planie programu prezentera "Co za tydzień". - Doskonale pamiętam, bo wiedząc, z kim mam się spotkać na planie, przygotowuję się do każdej rozmowy. Wtedy był to pokaz mody Arkadiusa, który odbywał się w Łazienkach Królewskich. Jego gwiazdą była Karolina Malinowska – niespełna 20-letnia modelka, która odnosiła wielkie sukcesy w świecie - wspominał to spotkanie w rozmowie z Plejadą.

Mimo że dziennikarz próbował zagadać modelkę prywatnie to ta go zbyła. Miesiąc później znów mieli okazję się spotkać. - Miesiąc później spotkaliśmy się na rozdaniu nagród magazynu „Elle” i przegadaliśmy już prywatnie cały wieczór. A później jakoś tak się stało, że po trzech miesiącach znajomości wzięliśmy ślub - zdradził.

Karolina Malinowska - 40. urodziny

Karolina Malinowska kończy 40 lat. Z tej okazji na swoim profilu na Instagramie opublikowała piękne zdjęcie z uroczym opisem.

"40lat nie minęło jak jeden dzień. Wiele się wydarzyło. Dojrzałam. Dorosłam. Może nawet zmądrzałam? Powinno się czynić jakieś posumowania. Walnąć jakieś „złote myśli” jak Coehlo. Nic z tego nie będę robić. Podziękuję rodzicom za życie. Pójdę na kolację urodzinową z rodzinką. Zdmuchnę świeczki a jutro jak zawsze wstanę o 6.30 po bułki do frog shopu. I to jest najlepsze! Po prostu 40 ładniej na papierze wygląda niż 39. Tak sobie mówię".

Życzenia także złożyła jej wieloletnia przyjaciółka - Kamila Szczawińska. "Malina ma swoje 40 urodziny i w zasadzie mamy też 20-lecie naszego poznania! Za nami spektakularne sukcesy i ciężkie porażki, piękne sesje zdjęciowe i nieudane stylizacje (właśnie przeglądałam internet), 6 dzieci, spore stado zwierząt, wspólne wyjazdy, setki godzin na telefonie… Znamy się jak mało kto i nawet po milczeniu czujemy, że coś się dzieje!".

My dołączamy się do życzeń.Paweł Wilczak i Joanna Brodzik

Nie tylko Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Oto gwiazdy, które tworzyły parę w życiu i na ekranie

Wspólna praca i godziny spędzone na planie zdjęciowym potrafią bardzo zbliżyć - przekonało się o tym wiele gwiazd, których uczucie zrodziło się przed obiektywami kamer. Widzowie często nie zdają sobie sprawy, że na ekranach telewizorów obserwują ludzi, którzy prywatnie "czują do siebie miętę". Oto lista popularnych par, które przez lata mogliśmy podziwiać w serialach, filmach i programach rozrywkowych. Znaliście je wszystkie?

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • "Dzień Dobry TVN". Syn Tomasza Stockingera zniknie z ekranu. Poważne problemy zdrowotne

  • Klan. Tomasz Stockinger opowiedział o tragediach, które spotkały go przez 25 lat pracy w serialu

  • Wiktor Zborowski skomentował zachowanie Jerzego Stuhra. „Jestem przekonany, że jakieś konsekwencje poniesie”Tagi:

Karolina KruszewskaAutor

Szefowa działu "Rozrywka". Od 2010 roku jestem związana z Internetem. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w jednym z największych serwisów telewizyjnych i rozrywkowych, dzięki czemu doskonale znam świat mediów i show-biznesu.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: karolina.kruszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Maciej Orłoś mówi wprost o swoim powrocie do TVP. Dziennikarz zdradził, co musiałoby się wydarzyć

Gwiazdy

Maciej Orłoś mówi wprost o swoim powrocie do TVP. Dziennikarz zdradził, co musiałoby się wydarzyć

Czytaj więcej >
Ślub od pierwszego wejrzenia. marta mówi o nowym związku macieja. Foto: kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, TVN, 2022

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta ujawnia prawdę o nowej partnerce Maćka. "Była na naszym ślubie. On się o niej ciepło wypowiadał"

Czytaj więcej >
Maciej Orłoś ocenia TVP. Foto: kadr z wywiadu dla Świata Gwiazd, Youtube

Gwiazdy

Maciej Orłoś nie widzi w TVP zmian na lepsze. "Już dawno straciłem nadzieję"

Czytaj więcej >
Marina Łuczenko-Szczęsna usłyszała dramatyczną diagnozę - nowotwór. Właśnie przeszła operację

Gwiazdy

Marina Łuczenko nie chce być jak Lewandowska? Żona Wojciecha Szczęsnego podsumowała koleżankę

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wkrótce wezmą ślub? Bukmacherzy zdradzili przewidywaną datę

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli decyzję. Paulina Smaszcz nie będzie zadowolona

Czytaj więcej >
Marcin Meller poprowadzi własny talk-show. Dziennikarz zdradził już szczegóły.
(fot. instagram.com/marcin_meller_arbuz/)

Gwiazdy

Marcin Meller z własnym talk-show. "Narzucam sobie jedno ograniczenie". Jakie?

Czytaj więcej >