Goniec.pl
[II-51]

Screen z programu "Taniec z gwiazdami" prod. Polsat

Kajra podziękowała Rafałowi Maserakowi za współpracę

25 Października 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Zakończył się finał "Tańca z Gwiazdami". Nie obyło się bez emocjonalnych słów po porażce w walce o Kryształową Kulę. Kajra nie ukrywała swoich emocji po ogłoszeniu werdyktu. Niewątpliwie miała nadzieję, że to ona zajmie pierwsze miejsce.

Widzowie śledzący zmagania gwiazd na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" poznali tegorocznego zwycięzcę tanecznego show (więcej na ten temat przeczytasz >tutaj<). W programie na żywo nie obyło się bez wzruszeń. Kajra podzieliła się zastanawiającym komentarzem.

niebieski tekst goniec.pl na białym tle

Nowe ustalenia ws. zbrodni miłoszyckiej. Są wyniki badań DNA

CZYTAJ DALEJ

Emocje na parkiecie finałowego odcinka "Tańca z Gwiazdami"

Płacz jest popularną reakcją gwiazd dowiadujących się, że widzowie oraz jurorzy nie docenili ich talentu prezentowanego na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Można było podejrzewać, że Kajra zaleje się łzami po przegranej z Piotrem Mrozem.

W poprzednim tygodniu informowaliśmy o emocjonalnej reakcji Oliwii Bieniuk, która odpadła z programu Polsatu w dniu swoich urodzin (więcej na ten temat przeczytasz >tutaj<). Córka Anny Przybylskiej natychmiast otrzymała od ojca Jarosława Bieniuka imponujący bukiet kwiatów.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Nieco inaczej sprawy potoczyły się w finałowym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Niemniej Kajra również się uraczyła widzów emocjonalnym przemówieniem. Nie zabrakło bezpośredniego zwrotu w kierunku tanecznego partnera Kajry, Rafała Maseraka.

Kajra obiecuje podziękować

Chociaż to Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz wygrali "Taniec z Gwiazdami" to widzowie mogli usłyszeć kilka słów od pary, która zajęła drugie miejsce. Spore zdziwienie wywołały słowa Kajry w kierunku tancerza Rafała Maseraka.

Żona Sławomira, który notabene oklaskiwał ją z widowni, stwierdziła, że podziękuje tancerzowi, który doprowadził ją do finału "kiedy będą sam na sam". Dodatkowo z ust Kajry padło stwierdzenie, że żałuje.

Niesamowity występ Michała Szpaka

Finał "Tańca z Gwiazdami" naszpikowany był atrakcjami. Nie były to jedynie tańce gwiazd, które dotarły do ostatniego odcinka tanecznego show Polsatu.

W pewnym momencie cały parkiet zasłonięty został przez czarną suknię Michała Szpaka. Artysta zachwycił widzów w studio, jak i przed telewizorami swoim emocjonalnym występem (więcej na ten temat przeczytasz >tutaj<).

Piotr Molecki/East News - zdjęcie ilustracyjne

Niewiarygodne sceny w "Tańcu z gwiazdami". Widzowie oniemieli, polały się łzy

25 października na antenie Polsatu emitowany jest finał "Tańca z Gwiazdami". W wieloletniej historii programu tanecznego nie obyło się bez serii wpadek. Przypominamy największe z nich.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Taniec z Gwiazdami

Tagi:

Agata JaroszewskaAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: agata.jaroszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Dominik Abus fot. YouTube @Hi_5

Gwiazdy

"Gogglebox. Przed telewizorem". Dominik Abus zatrzymany przez policję, doszło do ostrej sprzeczki

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Skiby dokonał coming outu. "Jestem biseksualny"

Czytaj więcej >
Lech Wałęsa fot. JOHN MACDOUGALL/AFP/East News

Gwiazdy

Sławomir Wałęsa "zgarnięty" przez policję. Funkcjonariusze zapukali do jego drzwi

Czytaj więcej >
Iwona Pavlović wspomina Beatę Tyszkiewicz. Fot. Tomasz Zukowski/East News

Gwiazdy

Iwona Pavlović szczerze o kłótniach z Beatą Tyszkiewicz. "Nie były reżyserowane"

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek z intrygującą fryzurą. Ta grzywka zaskoczyła wszystkich

Czytaj więcej >
Małgorzata Ohme udzieliła pewnej rady Paulinie Smaszcz. Fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Małgorzata Ohme nie zawahała się oceniając zachowanie Pauliny Smaszcz. Padły bardzo mocne słowa

Czytaj więcej >