Katarzyna Papiernik Żródło: Fragment nagrania udostępnionego przez Tomasza Wolnego na Instagramie

„Już nigdy się tu nie spotkamy, nigdy nie zobaczymy”. Gwiazdy z TVP żegnają koleżankę z „Pytania na Śniadanie”

29 Kwiecień 2021 Patryk PrzybyłowskiPatryk Przybyłowski

Widzowie „Pytania na Śniadanie” mieli okazję zobaczyć niezwykle smutny materiał. Ekipa programu zdecydowała się na emocjonalne pożegnanie Katarzyny Papiernik.

Niestety, pandemia COVID-19 w Polsce cały czas zbiera śmiertelne żniwo. Jak dowiedzieli się widzowie TVP, jedną z ofiar śmiertelnych koronawirusa stała się niestety Katarzyna Papiernik.

53-latka przez ostatnie lata pracowała na planie „Pytania na Śniadanie”, gdzie odpowiadała za ubiór prezenterów. O jej śmierci już przed kilkoma dniami powiedział Tomasz Kammel.

Prezenter udostępnił wówczas zdjęcie ze szczepienia. Zdecydował się zadedykować ten prosty gest właśnie pamięci Katarzyny, która nie doczekała momentu, w którym mogłaby skutecznie ochronić się przez zakażeniem.

Swoją koleżankę zdecydowali się również pożegnać pozostali prezenterzy programu. Widzowie mogli zobaczyć specjalny materiał ze wspomnieniami dotyczącymi Katarzyny. Fragment tego materiału na swoim profilu instagramowmy umieścił Tomasz Wolny.

Prokuratura prowadzi śledztwo ws. ataków na syna Beaty Szydło. Przesłuchania nawet za granicąProkuratura prowadzi śledztwo ws. ataków na syna Beaty Szydło. Przesłuchania nawet za granicąCzytaj dalej

Prezenter podkreślił, że Katarzyna codziennie dawała im dodatkową chęć do działania. Roztaczała wokół siebie aurę ciepła, która była natchnieniem do każdego, kto zawitał do studia.

- Kiedy wpadasz do „Pytania na Śniadanie” o świcie, to niezależnie od pory roku zawsze jesteś zmarznięty i mocno przetrącony przez tę porę dnia, ale tu witała cię Kasia tym radosnym: "Dzień dobry kochany” i od razu robiło się ciepło, przytulanie, tak rodzinnie...- napisał prezenter TVP.

Urywek nagrania został okraszony przez Tomasza Wolnego bardzo osobistym wyznaniem. Dobitnie widać, jak wiele Katarzyna znaczyła dla wszystkich, nie tylko biorąc pod uwagę stosunki zawodowe.

- Widocznie w tej niebiańskiej garderobie, potrzebny był kolejny Anioł... I choć z całego serca w to wierzymy i o to się modlimy, to łącząc się w bólu z Jej wspaniałą Rodziną... Po ludzku serce pęka i bardzo, nasza Kasiu, będzie nam Ciebie brakować... - zakończył prezenter.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Instagram

Następny artykuł