Goniec.pl
Gwiazda MasterChefa zdradziła, ile zarabia. „Dużo więcej, niż wydaję”

TRICOLORS/East News

Anna Starmach z „MasterChefa" zdradziła, ile zarabia. „Dużo więcej, niż wydaję”

27 Maja 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Anna Starmach zdradziła, ile zarabia. Zarobki gwiazd TVN-u mogą przyprawić przeciętnego zjadacza chleba o zawrót głowy. Im bardziej popularny program, tym prowadzące go gwiazdy mogą liczyć na wyższe stawki. Jednym z najpopularniejszych formatów telewizji jest „MasterChef".

Prowadzący program Anna Starmach, Michel Moran i Magda Gessler to absolutny top - oczywiście znajduje to odzwierciedlenie w gażach.

Jurorka „MasterChefa” zdradziła ostatnio, jak wyglądają jej zarobki. Opowiedziała także o trudach łączenia pracy z wychowaniem dzieci.

nie żyje świeczka Iberion 2

Nie żyje Andy "Fletch" Fletcher, członek zespołu Depeche Mode. Zespół zaapelował do fanów

CZYTAJ DALEJ

Anna Starmach, ile zarabia? Gwiazda odpowiedziała na pytanie internauty

Anna Starmach od lat aktywnie działa w świecie polskiego show-biznesu. Celebrytka już od ponad dziesięciu lat występuje w roli jurora w programie „MasterChef". Gwiazda ocenia także kulinarne popisy najmłodszych kucharzy w Polsce w „MasterChef Junior". Oczywiście występy w programach TVN to niejedyne źródło jej dochodu.

Anna Starmach miała już okazję prowadzić własny program na TVN Style, w którym dzieliła się z widzami sprawdzonymi pomysłami na szybkie i tanie przepisy. Ponadto ma na koncie kilka książkowych publikacji i od jakiegoś czasu współpracuje ze znaną marką proszków do prania.

Anna Starmach na co dzień spełnia się również jako influencerka, relacjonując w sieci codzienne swoje życie prywatne. Oczywiście to daje jej dodatkową szansę na dorobienie do domowego budżetu za sprawą postów sponsorowanych.

W środę, 25 maja, celebrytka postanowiła zorganizować na swoim instagramowym profilu Q&A, w którym odpowiadała na zadawane przez użytkowników pytania. Jeden z obserwatorów postanowił zapytać celebrytkę wprost, ile zarabia.

W odpowiedzi Starmach nie ukrywała, że kwoty, które otrzymuje za swoją pracę, są wyjątkowo satysfakcjonujące. Mało tego, celebrytka otwarcie przyznała, iż zarabia znacznie więcej, niż jest w stanie wydać i dlatego też chętnie inwestuje majątek.

Anna Starmach, ile zarabia? Jeden z obserwujących zadał pytanie

Dużo. Dużo więcej, niż wydaję. Z natury jestem osobą oszczędną, zarobione pieniądze inwestuje. Jedyną moją słabością są podróże - zdradziła Starmach.

Podczas Q&A gwiazdę zapytano również o to, jak udaje jej się połączyć obowiązki zawodowe z wychowaniem dwójki dzieci - trzyletniej Jagny oraz rocznego Gustawa. Celebrytka zapewniła, że rodzina jest dla niej priorytetem i często zdarza jej się odrzucać propozycje zawodowe ze względu na ich dobro.

Dbam o równowagę. Z wielu propozycji rezygnuję, umiem powiedzieć NIE, czas dla rodziny jest cenniejszy od wszystkiego. Teraz dużo pracuję, potem długo będę z dziećmi na wakacjach. Jedziemy na Mazury - odpowiedziała Starmach.

Oczywiście praca w telewizji ma też swoje minusy, o czym gwiazda nie zapomniała wspomnieć. Specyfika pracy sprawia, że Anna Starmach nie może, np. wziąć L4 w przypadku złego samopoczucia czy choroby dzieci. Na szczęście celebrytka może liczyć na wsparcie najbliższych oraz pomoc niani.

Jednym z minusów tej pracy jest to, że nie mogę zadzwonić i powiedzieć: cześć, dziś mnie nie będzie, bo moje dzieci są chore. Pracowałam, gdy źle się czułam, i gdy Jagna miała gorączkę, pracowałam w ciąży i zaraz po urodzeniu każdego z dzieci. Ale mam super męża, super babcię i nianię - wyznała.

Gdyby Zbigniew Wodecki żył do dziś, 6 maja świętowałby swoje 72 urodziny. Niezwykły muzyk, który pozostawił po sobie ogromne dziedzictwo, spoczywa obecnie na cmentarzu Rakowickim w Krakowie. Sprawdziliśmy, jak wygląda jego grób. Kliknij "DALEJ", by zobaczyć więcej / fot. Tricolors/East News

72 lata temu urodził się Zbigniew Wodecki. Widok jego grobu wywołuje dziś łzy

Gdyby Zbigniew Wodecki żył do dziś, 6 maja świętowałby swoje 72 urodziny. Niezwykły muzyk, który pozostawił po sobie ogromne dziedzictwo, spoczywa obecnie na cmentarzu Rakowickim w Krakowie. Sprawdziliśmy, jak wygląda jego grób.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: pudelek.pl

Tagi:

Piotr SzczurowskiAutor

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Marta Kaczyńska

Gwiazdy

Marta Kaczyńska w dzieciństwie przeżyła koszmar. Wiemy, co się stało

Czytaj więcej >
Małgorzata Rozenek straciła pracę w TVN. Fot. Kapif

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek straciła pracę w programie TVN. Zaskakujące informacje

Czytaj więcej >
Maciej Mędrzycki z Milionerów nie żyje. Fot. kadr z programu Milionerzy, prod. TVN, wyd. 2022 r., Player

Gwiazdy

"Milionerzy". Uczestnik polskiej edycji zmarł w wieku 39 lat. W programie usłyszał pytanie o milion

Czytaj więcej >
"The Voice Senior" w okrojonym składzie. Kogo zabraknie w show? Fot. Kapif

Gwiazdy

Uczestnik "The Voice Senior" musiał zrezygnować. Rafał Brzozowski przekazał smutne wieści

Czytaj więcej >
Córka reprezentantka Francji była najpiękniejszą dziewczynką świata. Jak teraz wygląda? Fot. Facebook @thylaneblondeau

Gwiazdy

Thylane Blondeau uznano "najpiękniejszą dziewczynkę świata". Dziś ma 21 lat i zaskakuje wyglądem

Czytaj więcej >
świeca pixabay.com

Gwiazdy

Nie żyje George Ross Robertson. Był gwiazdą "Akademii Policyjnej"

Czytaj więcej >