Goniec.pl
Małorzata Gorol jest w ciąży. Foto: Pawel Wodzynski/East News

Pawel Wodzynski/East News

Małgorzata Gorol zaskoczyła wszystkich. Na premierze nowego filmu ujawniła, że jest w ciąży

30 Listopada 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Małgorzata Gorol wiadomość o swoim brzemiennym stanie ujawniła w dość nietypowy sposób. Aktorka, którą widzowie pamiętają z "Botoksu" i "Twarzy", pojawiła się na premierze nowego filmu ze swoim udziałem i od razu zdominowała "ściankę". Wszystko przez to, że przed fotoreporterami wiła się, eksponując ciążowe krągłości. Nikt wcześniej nie wiedział, że jest w ciąży.

Małgorzata Gorol na premierze ujawniła, że jest w ciąży

Małgorzata Gorol weszła w krąg ulubionych aktorek Małgorzaty Szumowskiej, która obsadziła ją w głośnym filmie pt. "Twarz" w 2018 roku. Rok wcześniej aktorka zagrała także dla Patryka Vegi w "Botoksie".

roksana rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Roksana z 8. edycji jest w ciąży. Kandydatka Stanisława Pytlarza pokazała ciążowy brzuszek

CZYTAJ DALEJ

Kilka lat ciężkiej pracy zaowocowało. Teraz do kin wchodzi jej kolejny film, ale tym razem została obsadzona już w roli głównej. "Śubuk" to opowieść na miarę dzisiejszych czasów. Małgorzata Gorol wciela się w postać Maryśki, która zachodzi w ciążę ze starszym od niej milicjantem pod koniec lat 80.

Scenarzyści zadbali o to, by nie było łatwo. Najpierw ojciec dziecka zmusza partnerkę do aborcji, jednak ona decyduje się urodzić, nawet po ich rozstaniu. Synka wychowuje samotnie z pomocą starszej siostry. Dziecko jest wycofane, a jedyne słowo, które wypowiada, to tytułowy "śubuk". Lekarze stwierdzają, ma autyzm, co budzi sensację wśród najbliższego otoczenia głównej bohaterki.

małgorzata gorol

Małgorrzata Gorol jest w ciąży. Foto: Pawel Wodzynski/East News

Okazuje się, że artystka jest w ciąży nie tylko w filmie, ale także w realnym życiu. Z pewnością losy jej życia prywatnego nie są tak dramatyczne, jak u scenarzystów. 36-latka zdominowała "ściankę" i skupiła całą uwagę fotoreporterów, a jej obecność na premierze zaskoczyła dlatego, że wcześniej nie informowała mediów, że jest w stanie błogosławionym.

Małgorzata Gorol cierpliwie pozowała do zdjęć i z dumą eksponowała nabyte krągłości. Sądząc po rozmiarach brzuszka, wkrótce może dojść do rozwiązania.

Dodorta Szelągowska przeprowadziła metamorfozę domu w Żukowie, w którym mieszka 47-letnia Wiola z nastoletnią córką.
(fot. materiały prasowe TVN)

"Totalne remonty Szelągowskiej" - Żuków. Wiola poświęciła się dla rodzeństwa, teraz chcą się jej odwdzięczyć

"Totalne remonty Szelągowskiej" - Żuków. Wiola zadbała o rodzeństwo W 5. odcinku programu "Totalne remonty Szelągowskiej" poznaliśmy 47-letnią Wiolę, która od najmłodszych lat dbała o rodzeństwo. A było o kogo dbać, ponieważ było ich dziewięcioro. Tata miał problemy z alkoholem, a mama nie była w stanie sama zapewnić wszystkim godnego bytu. Wiola zaczęła od prac sezonowych takich, jak zbieranie owoców. Później zaczęła wyjeżdżać za granicę, aby móc dołożyć się do domowego budżetu. Ciężka praca i oszczędności sprawiły, że kobieta mogła wybudować dom, w którym zamieszkała razem z siostrami. To właśnie najstarszej z rodzeństwa zawdzięczają dach nad głową, ukończenie studiów i założenie własnych rodzin. Teraz chcą się odwdzięczyć za to wszystko. Dorota Szelągowska odmieniła stary dom Wioli Siostry Wioli wezwały na pomoc Dorotę Szelągowską i jej ekipę, która ma odmienić dom 47-latki. Kobieta mieszka w nim z nastoletnią córką, jednak budynek wewnątrz jak i na zewnątrz staje się powoli ruiną. W łazience nie ma kafelków, co tylko potęguje wrażenie rozpadającego się domu. Zobaczcie, jaką metamorfozę przeszedł dom Wioli z Żukowa.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Mateusz Murański w trakcie wywiadu

Gwiazdy

Zapytaliśmy prokuraturę o śmierć Mateusza Murańskiego. Wymowny komentarz

Czytaj więcej >
Jacek Murański opowiedział o rodzinie i konflikcie z synem. Słowa chwytają za serce

Gwiazdy

Jacek Murański zabrał głos ws. konfliktu z Mateuszem Murańskim. Wzruszające słowa

Czytaj więcej >
Mateusz Murański, fot. Facebook/Mateusz Murański; KAPiF

Gwiazdy

Mateusz Murański nie żyje. Marcin Najman zabrał głos, nie krył emocji

Czytaj więcej >
Mateusz Murański nie żyje. Aktor i gwiazdor freak fightów został pożegnany przez ekipę "Lombard. Życie pod zastaw"

Gwiazdy

Mateusz Murański nie żyje. Ekipa "Lombard. Życie pod zastaw" żegna przyjaciela

Czytaj więcej >
"Twoja twarz brzmi znajomo" fot. Instagram @twojatwarzbrzmiznajomo

Gwiazdy

"Twoja twarz brzmi znajomo". Kolejne zmiany w programie. Widzowie będą pozytywnie zaskoczeni

Czytaj więcej >
Chłopaki do wzięcia, fot. Facebook/Chłopaki do wzięcia

Gwiazdy

"Chłopaki do wzięcia". Przykre informacje na temat Zbyszka i Patrycji. "Nie sprostał zadaniu"

Czytaj więcej >