Goniec.pl
Gienek i Andrzej

Gienek i Andrzej/ Facebook

Gienek z "Rolnicy. Podlasie" przed laty stracił malutką córeczkę

30 Marca 2021

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Mało kto wie, że Gienek z popularnego programu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie" przeżył w swoim życiu straszliwą tragedię. Chodzi o malutką córeczkę, która zmarła niedługo po porodzie. W czwartym odcinku rolnik ma opowiedzieć s

Program „Rolnicy. Podlasie” bije wszelkie rekordy popularności. Emitowany na stacji Fokus TV dokument okazał się wielkim hitem - drugi sezon przyciągnął przed ekrany telewizorów ponad milion widzów, dzięki czemu stacja stała się czwartą najchętniej oglądaną w całej Polsce.

Duża w tym zasługa godzin nadawania - program można oglądać w niedzielne wieczory o godzinie 20:00. Jeżeli przegapimy nowy odcinek, w dobie wszelkiego rodzaju platform VOD możemy też nadrobić zaległości na ipla.tv bądź w niedzielę o godzinie 11:20.

„Rolnicy. Podlasie” to dokumentalny serial pokazujący codzienne życie i prace rolników z województwa podlaskiego. Pokazują, wokół czego kręci się ich dzień - jak wygląda praca na roli, hodowla zwierząt czy uprawa roślin. Widzowie pokochali niezwykle charyzmatycznych bohaterów.

Eugeniusz Oponiuk jest z pewnością aktualnie jednym z najbardziej znanych polskich rolników, dla którego wiele osób decyduje się poświęcić krótką chwilę w niedzielne wieczory przed telewizorem. Mało kto wie, że w życiu spotkała go olbrzymia tragedia.

Gienek z „Rolnicy. Podlasie” przeżył trudne chwile

Aktualnie Eugeniusz Oponiuk ma 66 lat i dwóch synów: 38-letniego Andrzeja (również bohatera programu, który cieszy się niemałą popularnością), 28-letniego Jarka, który także ma za sobą momenty na ekranie za sprawą programu „Dżentelmeni i Wieśniacy”.

Gienek ma również córkę, która wyszła już za mąż i poświęca się dla własnej rodziny. 66-latek odznaczył się ciągle pogodnym nastawieniem, radością i wielką dumą z tego, co udało mu się osiągnąć. Do tej pory nie mówił publicznie o tym, co spotkało go kiedyś.

Jak się okazuje, przeżył on niezwykle traumatyczne wydarzenia, które zaważyły na jego dalszym losie i dają o sobie znać po dziś dzień. Z informacji przekazywanych w mediach można dowiedzieć się, że szerzej o tym opowie w nadchodzącym, czwartym odcinku programu.

[EMBED-242]

Jednak już w zapowiedzi nadchodzącej premiery uchylił on rąbka tajemnicy. Jak się okazuje - chodzi o jego córeczkę, Justynkę. Miała zaledwie pół roku, gdy zmarła. Do tej pory potrafi przyśnić się dręczonemu przez demony przeszłości rolnikowi.

- Przeważnie córeczka Justynka mi się śni. Była pierwsza, maleńka zmarła – opowiada Gienek w zapowiedzi czwartego odcinka. Jego premiera nastąpi w najbliższą, wielkanocną niedzielę o godzinie 20:00 na kanale Fokus TV.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Właśnie się dowiedzieliśmy. Nie żyje Anna Koźmińska

  • Minister Maląg wydała komunikat w sprawie 500 plus

  • Rząd rozda 30 mln zł. Pieniądze przeznaczono na wsparcie inicjatyw patriotycznych

Źródło: se.pl

Podobne artykuły

Jolanta Kwaśniewska

Gwiazdy

Jolanta Kwaśniewska jest zachwycona teściami swojej córki. „Dla nich wartości rodzinne są najważniejsze”

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Gwiazdy

Dziennikarze Wirtualnej Polski są rozczarowani restauracją po rewolucjach Magdy Gessler

Czytaj więcej >
Klan

Gwiazdy

Twórcy „Klanu” po 24 latach zmieniają czołówkę serialu. Widzowie nie usłyszą już Ryszarda Rynkowskiego

Czytaj więcej >
Magda Narożna

Gwiazdy

Magda Narożna zaprezentowała się w tiulowej sukience. Fani ją skrytykowali

Czytaj więcej >
Zenek Martyniuk

Gwiazdy

Syn Zenka Martyniuka spędził urodziny na morzu. Daniel tęskni za rodziną

Czytaj więcej >
Gino Renni

Gwiazdy

Nie żyje Gino Renni, gwiazdor „Zbuntowanego anioła”

Czytaj więcej >