Goniec.pl
Fabienne

Pawel Wodzynski/East News

Fabienne Wiśniewska na wakacjach. Fani są zachwyceni jej wyglądem: "Cała Mandaryna"

21 Września 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Fabienne Wiśniewska - najstarsza córka Michała Wiśniewskiego, przebywa obecnie w Los Angeles. Na swoim Instagramie pokazała zdjęcia z wyjazdu do USA. Fani są zachwyceni, nie zabrakło też porównań do Mandaryny.

Czy córka Michała Wiśniewskiego zdecydowała się na karierę gwiazdy filmowej? Z Beverly Hills do Hollywood zaledwie rzut beretem!

dominika tajner michał wiśniewski

Dominika Tajner szczerze o nieudanym małżeństwie z Wiśniewskim. „Parę rzeczy mnie zaskoczyło”

CZYTAJ DALEJ

Fabienne Wiśniewska na wakacjach

Fabienne Wiśniewska to drugie dziecko pochodzące ze związku Michała Wiśniewskiego i Mandaryny. Córka celebrytów skończyła w tym roku 19 lat i całkiem niedawno zdawała maturę.

Xavier, Etiennette i Vivienne mają już na swoim koncie pierwsze muzyczne sukcesy. W przeciwieństwie do większości swojego rodzeństwa, nastolatka nie zdecydowała się jednak do tej pory wstępować na ścieżkę swoich rodziców.

Fabienne, zważywszy na bycie córką gwiazd, ma z pewnością świadomość, że nie uniknie zainteresowania mediów. Być może dlatego zdecydowała się na założenie publicznego profilu na Instagramie.

Nastolatka publikuje stosunkowo rzadko, ale każdy z jej postów cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Dzięki najnowszym zdjęciom dowiedzieliśmy się, że przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych.

Michał Wiśniewski jeszcze niedawno był bankrutem. Obliczono, ile zarobił w tym roku. Fortuna

Michał Wiśniewski jeszcze niedawno był bankrutem. Obliczono, ile zarobił w tym roku

CZYTAJ DALEJ

Wykapana mama?

Fabienne Wiśniewska zamieściła zdjęcia z Rodeo Drive - ulicy Beverly Hills, o której mówi się jako o "najdroższej" w Stanach Zjednoczonych. Wszystko za sprawą luksusowych sklepów, które mieszczą się tuż obok niej.

Za córką Michała Wiśniewskiego stęskniła się najprawdopodobniej znana z serialu "Na wspólnej" aktorka Julia Chatys. "Proszę wracać do Warszawy, dzieciaczku kochany!" żartowała w komentarzu pod fotografiami.

Internauci chwalą wakacyjny dobór stroju Fabienne i porównują ją do jej matki. "Cała Mandaryna" napisał jeden z fanów. Lekka na wspomnienie tancerka i piosenkarka również zareagowała na wpis swojej córki. Zamieściła pod nim trzy emotikonki serduszek.

ADAM NOCON/East News

Nie tylko "13 posterunek". Te sitcomy bawiły nas przez lata. Pamiętasz je wszystkie?

Sitcomy wywodzą się ze Stanów Zjednoczonych i są rodzajem serialu komediowego, w którym dominuje tzw. humor sytuacyjny. Specyficzna narracja jest nasycona zabawnie przedstawionymi zbiegami okoliczności, niespodziewanymi wpadkami i sytuacjami, z których twórcy tego gatunku czerpią inspirację do żartów. Doczekaliśmy się w latach 90. polskich sitcomów, które czasem były adaptacją zagranicznych produkcji, a niekiedy własnym pomysłem. Pierwszym polskim sitcomem był "13 posterunek", który zadebiutował w 1997 r. Które seriale równie bardzo podbiły serca rodaków? Zobacz nasze zestawienie najciekawszych polskich sitcomów.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Tagi:

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Tomasz Lis fot. Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Tomasz Lis ma za sobą poważną operację. Wiadomo, jak się czuje

Czytaj więcej >
Robert Janowski fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Robert Janowski żyje w strachu, a stalkerka śmieje mu się w twarz. "Mam ubaw po pachy"

Czytaj więcej >
Nie żyje

Gwiazdy

Cliff Emmich ze "Strażnika Teksasu" nie żyje. Aktor przegrał walkę z ciężką chorobą

Czytaj więcej >
Dominik Abus fot. YouTube @Hi_5

Gwiazdy

"Gogglebox. Przed telewizorem". Dominik Abus zatrzymany przez policję, doszło do ostrej sprzeczki

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Skiby dokonał coming outu. "Jestem biseksualny"

Czytaj więcej >
Lech Wałęsa fot. JOHN MACDOUGALL/AFP/East News

Gwiazdy

Sławomir Wałęsa "zgarnięty" przez policję. Funkcjonariusze zapukali do jego drzwi

Czytaj więcej >