Goniec.pl
Krystian Ochman

TRICOLORS/East News

Eurowizja 2022. Wojciech Glanc ocenił szanse Krystiana Ochmana. Nie szczędził ostrych słów

12 Maja 2022

Autor tekstu:

Monika Majko

12 maja br. odbędzie się drugi półfinał 66. Konkursu Piosenki Eurowizji, w którym o wejście do finału będzie walczył reprezentujący Polskę Krystian Ochman. Szanse Polaka w międzynarodowych zmaganiach ocenił znany jasnowidz i tarocista, Wojciech Glanc. Wizjoner nie ma dobrych informacji dla fanów 22-latka.

Krystian Ochman w półfinale zmierzy się z reprezentantami 17 innych państw, w tym m.in. Finlandii, Czech, Belgii, Szwecji i Izraela. Do finału Eurowizji 2022, który odbędzie się w nadchodzącą sobotę, 14 maja we włoskim mieście Turyn, zakwalifikuje się 10 najlepiej ocenionych artystów.

emerytura czternastka

Czternasta emerytura: Kluczowe wieści dla seniorów. Znamy termin wypłaty i wysokość

CZYTAJ DALEJ

Wojciech Glanc o występie Krystiana Ochmana na Eurowizji 2022: "Jest bez szans"

Serwis pomponik.pl zapytał znanego jasnowidza, tarocistę i hipnotyzera o szanse naszego reprezentanta na sukces w Turynie. Wojciech Glanc roztoczył przed fanami Krystiana Ochmana czarną wizję, bowiem wizjoner przewiduje, że podczas występu Polaka na eurowizyjnej scenie dojdzie do niefortunnego incydentu.

- Mam odczucie, że podczas koncertu dojdzie do jakiegoś dziwnego wypadku na scenie, nawali technika, stanie się to jakby celowo. Coś takiego się wydarzy, że uniemożliwi występ Krystiana Ochmana. Nie mam dobrych odczuć - wyznał w rozmowie z "Pomponikiem" Wojciech Glanc.

chman

Eurowizja 2022. Krystian Ochman zaśpiewał wspólnie z ukraińskimi muzykami. Jest nagranie

CZYTAJ DALEJ

Choć Polak od początku zaliczany jest do grona faworytów Eurowizji 2022, Wojciech Glanc nie wróży 22-latkowi sukcesu. Jasnowidz przyznał, że jego zdaniem polski artysta "jest bez szans" i raczej nie zrobi wielkiej kariery dzięki występowi na słynnym międzynarodowym konkursie piosenki.

- Posłuchałem jego piosenki i uważam, że... musi zmienić kompozytora, bo głos ma dobry, ma potencjał, wiele tam można wystrugać, ale koniecznie musi zmienić repertuar, jeśli chce istnieć na rynku dalej. Obawiam się jednej rzeczy: to sami Polacy zrobią mu psikusa i nie będą na niego głosować. Krystian Ochman jest bez szans, szybko zostanie zapomniany - wyraził swoją opinię Wojciech Glanc.

Zdaniem Wojciecha Glanca Eurowizję 2022 wygra "ktoś bardzo osobliwy"

Krystian Ochman wystartuje w 66. Konkursie Piosenki Eurowizji z utworem pt. "River". Wojciech Glanc podkreślił, że jego zdaniem w tym roku wygraną będzie się cieszył "ktoś bardzo osobliwy", a konkurs Eurowizji 2022 "zostanie przyćmiony tym, co dzieje się na świecie".

- Ten konkurs zresztą przypomina już "Mam talent", gdzie zwraca się uwagę głównie na wygląd. Co do Krystiana, nie mam dobrych odczuć. Po głowie chodzi mi przykre skojarzenie: Krystian Ochman zostanie bardzo szybko zapomniany i zniknie z rynku - dodał znany jasnowidz.

Rosja zaatakowała Ukrainę: Protest w Warszawie

W Warszawie wrze, ludzie wyszli na ulicę. Putin obrażany na każdy możliwy sposób

W Warszawie znów odbył się protest w związku z atakiem Rosji na Ukrainę. Demonstranci mieli ze sobą transparenty uderzające we Władimira Putina, który wprost nazwany został zbrodniarzem wojennym.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Pomponik

Tagi:

Monika MajkoAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: monika.majko@goniec.pl

Podobne artykuły

Pixabay.com Alehandra13

Gwiazdy

Dziś w tv znajdzie się coś dla każdego. Dwa wielkie przeboje dla dwóch pokoleń

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz, fot KAPiF

Gwiazdy

Robert Makłowicz pokazał dorosłych synów. Jeden z nich poszedł w ślady ojca

Czytaj więcej >
Jan Paweł II, fot. East News

Gwiazdy

Jan Paweł II skrytykowany przez byłego wokalistę Chumbawamby. Zaczepił kogoś jeszcze

Czytaj więcej >
Katarzyna Skrzynecka fot. KAPiF

Gwiazdy

Katarzyna Skrzynecka nagle przerwała wywiad. Zapytano ją o Edwarda Miszczaka

Czytaj więcej >
Znicz fot. pixabay

Gwiazdy

Nie żyje córka gwiazdora "Rodziny Soprano". Zmarła nagle w wieku 25 lat

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Krzysztof Jackowski ponownie ostrzega Polaków. Co jego zdaniem czeka nas w 2023 roku?

Czytaj więcej >