Goniec.pl
Ewa Krawczyk

Piotr Molecki/East News

Ewa Krawczyk przyznała, że potrzebuje pomocy lekarzy

7 Września 2021

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Udostępnij:

Mijają kolejne miesiące od śmierci Krzysztofa Krawczyka, a jego bliscy nadal nie pogodzili się z tą wielką stratą. W najgorszym stanie jest zdecydowanie wdowa po artyście, która musi prosić o pomoc obcych ludzi, by uporać się z bólem po odejściu męża.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia br. Wiadomość o jego śmierci spadła na wszystkich jak grom z jasnego nieba. Choć od dawna mówiło się o jego problemach ze zdrowiem, nikt nie był przygotowany na to, że skończą się one tak dramatycznie. Odejście artysty było największym ciosem dla jego ukochanej żony, która do dziś zmaga się z żałobą.

Karolina Małysz

Małyszowie w prezencie ślubnym podarowali córce szczególny talon

CZYTAJ DALEJ

Ewa Krawczyk potrzebuje pomocy lekarzy

Ewa Krawczyk była zrozpaczona po śmierci męża. Cała Polska widziała rozdzierające serca sceny z pogrzebu piosenkarza, kiedy to cała we łzach przytulała trumnę z ciałem gwiazdora. Nic dziwnego, od ponad 35 lat stanowili nierozłączną parę, która razem pokonywała wszelkie przeciwności losu.

Pół roku po odejściu Krzysztofa Krawczyka, jego żona w końcu opowiedziała, jak znosi rozłąkę z mężem. Kobieta zdradziła, że cały czas opiekują się nią lekarze, którzy byli dla niej ratunkiem w tym trudnym czasie.

- Chyba nie muszę tego mówić, bo wszyscy się domyślają... Biorę tabletki, mam wsparcie lekarzy, bez tego, bez tej pomocy, bym sobie nie poradziła. Byliśmy z Krzysztofem przez tyle lat razem... - wyjawiła w rozmowie z "Super Expressem".

Ostatnio Ewę Krawczyk można było zobaczyć podczas koncertu ku pamięci jej męża w Opolu. Wyraźnie wzruszona obserwowała wśród publiczności, jak największe gwiazdy wykonują hity piosenkarza. Dzień wcześniej odsłoniła mural poświęcony wokaliście i pozowała do zdjęć.

Spory i walka o majątek

Z pewnością na kondycję psychiczną wdowy po Krzysztofie Krawczyku nie wpływają dobrze niesnaski pomiędzy nią i byłym menedżerem artysty a synem piosenkarza Krzysztofem Krawczykiem Juniorem. W tle jest także konflikt z byłym kolegą Krawczyka, Marianem Lichtmanem.

Walka o spadek i dobre imię męża jest dla Ewy Krawczyk bardzo ciężka. Kobieta stara się jednak nie poddawać i żyć dalej. Z pewnością może ona liczyć na wsparcie przyjaciół i fanów, którzy wciąż chętnie wracają do przebojów jej ukochanego.

Największe sekrety rodziny Małyszów. Numer 4 wprawia w osłupienie nawet największych fanów

Pytanie 1 z 6

W jakim programie obecnie występuje żona Adama Małysza?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Pomponik

Ada Rymaszewska

Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata. W przeszłości byłam redaktorem portalu Kontakt24, odbyłam także praktyki w portalu biznesowym b2-biznes.pl, dla którego pisałam artykuły oraz staż w telewizji informacyjnej TVN24, gdzie zajmowałam się nagrywaniem krótkich materiałów.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Michał Banaszek "Bezczel"

Czytaj więcej >
Krzysztof Krawczyk junior zaśpiewa w amfiteatrze

Gwiazdy

Krzysztof Krawczyk junior wystąpił w nowym odcinku "Uwagi". Opowiedział o konflikcie z Ewą Krawczyk

Czytaj więcej >
Nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Piotr Kurowski, zawodnik MMA

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Andrzej Piaseczny żartuje z wypowiedzi Jana Dudy. "Ponoć można się czymś ode mnie zarazić"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maryla Rodowicz wniosła apelację od wyroku rozwodowego. Chce walczyć o alimenty od męża

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Gwiazdy

Zmarła uczestniczka "Kuchennych rewolucji". Marzenna Koniuszy prowadziła bar w Gorzowie Wielkopolskim

Czytaj więcej >