Goniec.pl
dziennikarka-wpadka

twitter.com/dea_channel

Diletta Leotta zaliczyła wpadkę we włoskim programie rozrywkowym. Dziennikarka wywinęła kozła na wizji

30 Września 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Diletta Leotta to znana włoska dziennikarka. Kobieta wzięła udział w programie rozrywkowym, w którym za udzielenie niepoprawnej odpowiedzi zostaje się oblanym lepką mazią. Gwiazda nieoczekiwanie przewróciła się na oblanej nią posadzce.

Diletta Leotta i jej zadziwiająca kariera

Diletta Leotta miała niełatwą drogę na szczyt. Dziennikarka zyskała początkowo sławę dzięki niezwykłej urodzie. Przez długi czas musiała zmagać się z łatką seksbomby, która trafiła do mediów tylko dzięki swoim walorom zewnętrznym.

pytanie na śniadanie łukasz nowicki tomasz wolny

„Pytanie na śniadanie”. Potężna wpadka na planie programu. Łukasz Nowicki został uderzony przez kolegę

CZYTAJ DALEJ

Włoszka zdecydowała się na walkę ze stereotypem i wkrótce udowodniła swoim krytykom, jak bardzo się mylili. Dziś prowadzi swój własny program w telewizji DAZN, w którym przeprowadza wywiady ze sportowcami.

Oprócz pracy dziennikarskiej, Diletta Leotta poświęca się również coachingowi - prowadzi spotkania z fanami, które odbywają się nie tylko na terenie Italii, ale również chociażby na Bałkanach.

Oprócz tego, reporterka jest autorką książki, w której opisała swoje poglądy na temat rozwoju osobistego. Dziś uznaje się ją za jedną z najciekawszych postaci medialnych we Włoszech.

Wielu mogło być zdziwionych, dlaczego w związku z taką renomą Leotta postanowiła wziąć udział w jednym z niezbyt górnolotnych programów rozrywkowych. Podczas nagrywania show doszło do wpadki, która z pewnością zostanie jej zapamiętana na długo.

"The Voice of Poland" Michał Kaczmarek, fot. YouTube/The Voice of Poland

"The Voice of Poland". Uczestnik oskarża show o złamanie regulaminu. Teraz wydał specjalne oświadczenie

CZYTAJ DALEJ

Wpadka w programie

Według zasad wspomnianego show, za udzielenie niepoprawnej odpowiedzi uczestnik oblewany jest lepką cieczą przypominającą kisiel. Diletta Leotta była zaskoczona, gdy spotkał ją właśnie taki los.

Natychmiast zerwała się z miejsca i śmiejąc się zaczęła "pryskać" płynem na prowadzących. Chwilę później chciała wrócić na swoje miejsce, jednak nie przewidziała, że posadzka przy jej krześle jest bardzo mokra.

Jakież musiało być zadziwienie widzów, gdy Leotta nieoczekiwanie wywinęła kozła upadając na ziemię. Na szczęście, gwieździe nie stało się nic groźnego. Okazując duży dystans, zaczęła śmiać się sama z siebie.

Nagranie fragmentu programu szybko obiegło sieć i wciąż cieszy się niemałą popularnością, nie tylko wśród fanów dziennikarki. Możecie je obejrzeć poniżej.

Będzie nam miło, jeśli jutro rano odwiedzisz naszą stronę główną - Goniec.pl

fot. Instagram @martamanowska

Tak mieszka Marta Manowska. Porzuciła miasto i pokochała życie na wsi

Marta Manowska jakiś czas temu stanowczo zarzekała się, że życie na wsi nie jest dla niej. Jako prowadząca „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości” odbywała liczne podróże po urokliwych zakątkach Polski, poznawała ludzi z małych miasteczek, odpoczywała w bliskim otoczeniu natury i kosztowała lokalnych, tradycyjnych przysmaków. Gdy po jakimś czasie ponownie porównała swoje przeżycia z prowincji ze zgiełkiem dużego miasta, ciągłym pośpiechem, zanieczyszczonych powietrzem i pustymi relacjami międzyludzkimi – była to już całkowicie inna kalkulacja. Zanim jednak Marta Manowska doceniła uroki życia na wsi, mówiła: – Jestem często pytana, czy mogłabym mieszkać na wsi. I odpowiadając szczerze sobie samej, muszę powiedzieć, że nie na tym etapie życia. Miasto daje mi energię. Jednak w poszukiwaniu drugiego człowieka nie jest istotne, czy pochodzi z miasta, czy ze wsi – wyjaśniała w "Pytaniu na śniadanie". Miejskie poszukiwania miłości życia nie szły prezenterce TVP najlepiej, a przebywając z dala od Warszawy podczas nagrań do „Rolnik szuka żony”, zawiązała nowe przyjaźnie. Dzięki nim poznała posiadaczy rozległych ziem uprawnych nie tylko od strony zawodowej, ale również prywatnej. Pokazali jej uroki wiejskiego, spokojnego życia. Blondwłosa i wiecznie uśmiechnięta dziennikarka postanowiła zmienić zdanie i ostatecznie i spróbować zachwalanego przez uczestników programu życia. Na jej profilu na Instagramie publikuje rozkoszne kadry na tle skromnego domu z czerwonej cegły. Jak można wywnioskować z fotografii, wokół budynku rozpościera się okazały ogród, w którym można oddawać się pełnowartościowemu relaksowi. Zobaczcie, jak teraz wygląda sielskie życie Marty Manowskiej.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Maciej Orłoś ocenia TVP. Foto: kadr z wywiadu dla Świata Gwiazd, Youtube

Gwiazdy

Maciej Orłoś nie widzi w TVP zmian na lepsze. "Już dawno straciłem nadzieję"

Czytaj więcej >
Marina Łuczenko-Szczęsna usłyszała dramatyczną diagnozę - nowotwór. Właśnie przeszła operację

Gwiazdy

Marina Łuczenko nie chce być jak Lewandowska? Żona Wojciecha Szczęsnego podsumowała koleżankę

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wkrótce wezmą ślub? Bukmacherzy zdradzili przewidywaną datę

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli decyzję. Paulina Smaszcz nie będzie zadowolona

Czytaj więcej >
Marcin Meller poprowadzi własny talk-show. Dziennikarz zdradził już szczegóły.
(fot. instagram.com/marcin_meller_arbuz/)

Gwiazdy

Marcin Meller z własnym talk-show. "Narzucam sobie jedno ograniczenie". Jakie?

Czytaj więcej >
Wyciekło zdjęcie syna Megna Markle i księcia Harry'ego. Fot: SplashNews.com/East News

Gwiazdy

Zdjęcie syna Meghan Markle i księcia Harry’ego wyciekło do sieci. "Proszę to skasować"

Czytaj więcej >
"Rolnik szuka żony". Joanna jest w ciąży. Narzeczona Kamila wystosowała apel -"Proszę, nie piszcie gratulacji"

Gwiazdy

"Rolnik szuka żony". Joanna Wielgosz wspomina trudną ciążę. "Jestem w szoku, że udało się dociągnąć"

Czytaj więcej >