Goniec.pl
Cleo Detektyw Bruno

Goniec.pl

"Detektyw Bruno" w kinach od 27 maja. Cleo: Ten film spełnił moje marzenie

27 Maja 2022

Autor tekstu:

Sandra Gozdur

Udostępnij:

"Detektyw Bruno" w kinach. 27 maja (w piątek) do kin trafi nowy film familijny "Detektyw Bruno", w reżyserii Mariusza Paleja i Magdaleny Nieć. Uroczysta premiera odbyła się kilka dni wcześniej w warszawskim Multikinie Złote Tarasy. Na czerwonym dywanie nie zabrakło gwiazd. Wśród nich pojawiła się Cleo, która w rozmowie z nami zdradziła, dlaczego film "Detektyw Bruno" spełnił jej marzenie.

Detektyw Bruno: premiera

Na uroczystej premierze familijnego filmu „Detektyw Bruno” pojawiło się wiele gwiazd. Na ściance zdjęciowej chętnie pozowali m.in. aktorzy, którzy są częścią tej produkcji - Piotr Głowacki, bracia Mroczek, Karolina Gruszka, Edyta Jungowska czy Dorota Kolak. Oprócz nich, na czerwonym dywanie pojawili się także: Cleo, Emilia Dankwa, Marta Gałuszewska, Paulina Koziejowska, Anna Powierza z córką, Magdalena Górska czy Ewa Zawada.

- Cieszę się, że mogłem wystąpić w takim familijnym filmie, ponieważ jak wrócę wspomnieniami do swojego dzieciństwa to zawsze w soboty o tej godzinie okołopołudniowej siadałem i oglądałem te familijne filmy. Po prostu je uwielbiałem i wiem ile one uczą. Cieszę się, że takie filmy powstają - przyznał nam w trakcie premiery Rafał Mroczek.

Zobacz wideo z premiery filmu "Detektyw Bruno"

"Detektyw Bruno" spełnia marzenie Cleo

Cleo na potrzeby "Detektywa Bruno" napisała piosenkę "Mniej znaczy więcej". To pierwszy singiel wokalistki stworzony specjalnie do filmu. Podczas premiery w Multikinie Złote Tarasy artystka przyznała w rozmowie z nami, że tworząc tę piosenkę, spełniła swoje marzenie.

- Zawsze marzyłam, żeby napisać piosenkę do filmu i właściwie moje marzenie się teraz spełniło. Jak byłam dzieciakiem to pamiętam jak na takich wielkich głośnikach rozbrzmiewały hity i tak sobie myślałam, że fajnie byłoby usłyszeć swoją piosenkę w kinie. No i się marzenie spełniło - wyznaje Cleo.

Detektyw Bruno: o czym jest film?

"Detektyw Bruno" to przygodowa i romantyczna komedia familijna o chłopcu, który wkręca swojego ulubionego filmowego gwiazdora we wspólne poszukiwanie skarbu. Dla każdego z nich owym skarbem okaże się coś zupełnie innego. Można powiedzieć, że jest to z pozoru prosta historia relacji ponad podziałami. Z jednej strony mamy młodego chłopca, który chce rozwiązać ostatnią zagadkę pozostawioną mu przez zmarłych rodziców, z drugiej zaś permanentnie poirytowanego gwiazdora, człowieka, który zapomniał, co w życiu jest najbardziej wartościowe. Podczas gdy Oskar uczy się, że w promowanych przez media społecznościowe przekazach jest więcej iluzji i fałszywych obietnic niż prawdziwych emocji, Bruno uświadamia sobie, że wirtualna miłość fanów nie tylko jest niestała, ale też nie daje nic poza ulotnym chwilowym przypływem samozadowolenia. Można pokusić się o stwierdzenie, że im dłużej oglądamy „Detektywa Bruno”, tym więcej zauważamy ważkich refleksji i wartych przemyślenia kontekstów społecznych czy obyczajowych, na które została nałożona warstwa lekkiej i przebojowej rozrywki dla całych rodzin.

- To jest fantastyczny czas na relaks. To jest półtorej godziny, obiecuję, dobrej zabawy. Dobrej i mądrej. To jest film, na który można przyjść z partnerem, z narzeczonym, można przyjść z dzieckiem i można być z dziadkami - zapewnia Magdalena Nieć, reżyserka filmu.

Anna i Robert Lewandowski w Cannes (fot. Photo by LOIC VENANCE / AFP)

Anna i Robert Lewandowscy w Cannes

Anna i Robert Lewandowscy w Cannes pozowali fotoreporterom przed hotelem, a także na premierze filmu "Elvis". Para prezentowała się naprawdę elegancko. Anna postawiła na błyszczące długie suknie, Robert zaś na klasyczną czerń i biel. Lewandowscy na Festiwalu w Cannes mieli okazję spotkać się z ukochaną Cristiano Ronaldo oraz z gwiazdą filmów "365 dni". Zobaczcie, jak Annę i Roberta Lewandowskich w Cannes.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: mat. prasowe Monolith/Goniec.pl

Sandra GozdurAutor

Redaktorka portalu Goniec.pl. Absolwentka dziennikarstwa, z mediami związana od 2015 roku. Doświadczenie zdobyła w największym w Polsce wydawnictwie regionalnym. Uwielbia rozmawiać z ludźmi, dlatego najbliższą jej sercu formą tekstu są wywiady. Zafascynowana muzyką, ale nie ogranicza się do jednego gatunku. Miłośniczka rowerowych podróży. 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: sandra.gozdur@goniec.pl

Podobne artykuły

Goniec

Gwiazdy

Robyn Griggs nie żyje. Marzyła o wielkiej sławie, lecz śmiertelna choroba przerwała jej karierę

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Piotr Gąsowski drwi z TVP i Tomasza Kammela. Komu jeszcze się oberwało?

Czytaj więcej >
Agnieszka Kotlarska - Miss Polski 1991, która została brutalnie zamordowana na oczach 2,5-letniej córki i męża.
(screen z youtube.com/Archiwum Miss)

Gwiazdy

Agnieszka Kotlarska skończyłaby dziś 50 lat. Miss Polski została zamordowana na oczach 2,5-letniej córki i męża

Czytaj więcej >
Andrzej Iwanczuk/Reporter/East News

Gwiazdy

Jacek Kurski za pieniądze podatników buduje arcydrogie muzeum. Statek kosmiczny wyląduje przy siedzibie TVP?

Czytaj więcej >
Michał Wiśniewski

Gwiazdy

Michał Wiśniewski ujawnił, dlaczego Ich Troje tak często zmieniało wokalistki. Maski opadły, wszystko jest jasne

Czytaj więcej >
Paulina Holtz

Gwiazdy

Paulina Holtz pokazała piersi w słusznej sprawie. Zamieściła w sieci ważny apel

Czytaj więcej >