Goniec.pl
TRICOLORS/East News

TRICOLORS/East News

Dawid Ozdoba nie żyje. Służby wszczęły śledztwo, by wyjaśnić okoliczności jego tajemniczej śmierci

5 Października 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Dawid Ozdoba nie żyje. Według doniesień jednego z tabloidów odpowiednie służby wszczęły śledztwo w celu wyjaśnienia jego tajemniczego zgonu. Ujawniono, gdzie znaleziono jego ciało. Mężczyzna od lat cierpiał na depresje.

Dawid Ozdoba nie żyje

4 października media poinformowały o śmierci byłego uczestnika reality-show „Amazonki”. Był założycielem grupy tanecznej Bad Boys Polish Chippendales, gdzie pracował jako tancerz erotyczny.

W tragicznym wypadku życie stracił ojciec Dariusza Mioduskiego.

Dawid Ozdoba nie żyje. Tancerz i były partner Edyty Herbuś walczył z depresją. Miał zaledwie 43 lata

CZYTAJ DALEJ

Absolwent Politechniki Szczecińskiej już w czasie studiów trenował różne sporty walki, co w 2013 roku zaowocowało uczestnictwem w gali MMA. Niestety, pierwszą walkę przegrał z Robertem Burneiką. Spełniał się także jako trener personalny.

Mężczyzna nie ukrywał, że od wielu lat cierpiał na depresje. Był związany z tancerką, a aktualnie celebrytką, Edytą Herbuś. Ich wspólne wideo sprzed lat po tym, jak kobieta zdobyła popularność (m.in. udziałem w „Tańcu z gwiazdami” i Eurowizji dla tancerzy), wzbudzało sporo kontrowersji. Prasa brukowa poddawała w wątpliwość ich trzeźwość. Ich wspólny filmik możecie zobaczyć poniżej.

Dawid Ozdoba. Tajemnicze okoliczności śmierci

. Na łamach portalu Plejada jego była partnerka ujawniła, że niedługi czas przed kresem życia Ozdoba napisał do niej i poprosił, by wybaczyła mu wszystkie przewinienia z przeszłości.

Policja nie wyklucza żadnej tezy dotyczącej jego tragicznego i przedwczesnego odejścia. Istnieją trzy możliwości – nieszczęśliwy wypadek, samobójstwo lub udział osób trzecich. Jak donosi „Super Express”, służby cały czas badają okoliczności zdarzenia.

Dziennik dotarł do ponurych wieści, jakoby ciało denata zostało odnalezione w jednym ze stołecznych parków. Tę informację udało mu się potwierdzić w dwóch niezależnych źródłach.

- Ciało Ozdoby zostało znalezione w Parku Picassa na Białołęce – czytamy w tabloidzie.

Będzie nam miło, jeśli jutro rano odwiedzisz naszą stronę główną - Goniec.pl

Metamorfoza domu
(fot. Kala Kielbasińska/Polsat)

Uciekła od uzależnionego od alkoholu męża. Przejmująca historia rodziny i metamorfoza domu w programie "Nasz nowy dom"

W kolejnym odcinku programu "Nasz nowy dom" historia pani Renaty i jej rodziny, z którą mieszka w woj. zachodniopomorskim w miejscowości Hanki-Kolonia. Pani Renata jest mamą Zuzi (9 l.) i Janka (11 l.). Przez lata przechodzili piekło, uzależniony od alkoholu mąż pani Renaty znęcał się nad nią w obecności dzieci. Po śmierci swojego ojca kobieta odziedziczyła pół starego, zrujnowanego domu i postanowiła uciec. Mąż nocami nachodził ich, awanturował się, budził dzieci. W końcu udało się uzyskać sądowy nakaz zbliżania się. - Było tak, że bił mamę, krzyczał, kopał w ściany, przewalał się. Bałam się bardzo, że mamie w końcu stanie się coś poważnego. Raz było tak, że tata przyjechał w nocy i zaczął walić w drzwi, obudziłam się i bardzo się przestraszyłam. Nie chcę, żeby tata tutaj przyjeżdżał. Chcę, żeby nie miał z nami w ogóle kontaktu - mówi ze łzami oczach mała Zuzia. - Mój tata też nadużywał alkoholu, bił nas. Trochę mam żal do siebie, że swoim dzieciom zgotowałam taki sam los, jak ja miałam. Chciałam ratować nasze małżeństwo. Jeździłam z mężem po różnych instytucjach, żeby zaczął się leczyć, ale to nie dawało żadnych skutków. Ciągle ja byłam obwiniana o to, że on pije przeze mnie – dodaje pani Renata. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności pani Renata spotkała po latach swoją szkolną miłość – Pana Tomka. Zamieszkali razem i są teraz szczęśliwą rodziną. Oboje pracują, jednak skromne dochody nie pozwalają na przeprowadzenie gruntownego remontu, ogromnym wysiłkiem finansowym wymienili dach i teraz spłacają zaciągnięty na ten cel kredyt. Katarzynę Dowbor urzekło to love story, więc z największą przyjemnością przekazała rodzinie dobre wieści. Remont zrealizowała ekipa Przemka Oślaka, a projektem zajął się Maciej Pertkiewicz.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:


Źródło: Radio Zet, Goniec

Tagi:

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Martyna z "Rolnik szuka żony" znalazła miłość po programie. Kandydatka Mateusza zdobyła się na szczery wpis.
(fot. instagram.com/wedrujacy_ziemniak)

Gwiazdy

"Rolnik szuka żony". Kolejna kandydatka Mateusza znalazła miłość. Kto pojawił się w życiu Martyny?

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Mundial 2022. Krzysztof Jackowski zabrał głos ws. meczu Polska-Argentyna. Ujawnił, co nas czeka

Czytaj więcej >
Maciej Kurzajewski nie spodziewał się takiego ciosu? Jego syn Franciszek zmienił nazwisko

Gwiazdy

Maciej Kurzajewski nie spodziewał się takiego ciosu. Jego syn Franciszek zmienił nazwisko

Czytaj więcej >
Justyna i Przemek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się, ale wszystko wyszło na jaw dopiero po finale.

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Justyna i Przemek też się rozstali. Wszystko okazało się dopiero po finale

Czytaj więcej >
Paulina Smaszcz reaguje na wieści o zaręczynach Cichopek i Kurzajewskiego. Mówi o "rychłej śmierci"

Gwiazdy

Paulina Smaszcz reaguje na wieści o zaręczynach Cichopek i Kurzajewskiego. Mówi o "rychłej śmierci"

Czytaj więcej >
Krzysztof Krawczyk junior ma problemy finansowe. Zdradzono, ile płaci za mieszkanie

Gwiazdy

Dramatyczne sceny z udziałem Krzysztofa Krawczyka juniora. Syn legendy trafił na SOR

Czytaj więcej >