Goniec.pl
Dagmara Kaźmierska

TRICOLORS/EAST NEWS

Dagmara Kaźmierska z Królowych życia" prosi o pomoc. "Ciężko o pewnych rzeczach mówić"

15 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Sandra Gozdur

Dagmara Kaźmierska dodała na instagramie poruszające nagrania. Celebrytka znana z "Królowych życia" wracając od swojej mamy zobaczyła mężczyznę, który grzebał w śmietniku. Nie potrafiła przejechać obok niego obojętnie, ponieważ - jak wyznała - nie wyglądał na "jakiegoś lumpa". Teraz zwróciła się do swoich obserwatorów ze szczególnym apelem.

Dagmara Kaźmierska dała się poznać Polakom z show "Królowe życia" emitowanego przez stację TTV. Charyzmatyczna i obdarzona niezwykłym poczuciem humoru kobieta, szybko zyskała sympatię ogromnej rzeszy widzów. Trzeba jednak zaznaczyć, że jest to postać, która budzi różne emocje - od tych pozytywnych, po negatywne. Nie każdy popiera jej styl życia. Wszyscy natomiast powinni wziąć z niej przykład, jeśli chodzi o zachowanie wobec starszego pana, którego Kaźmierska spotkała w drodze od mamy.

„Królowe życia” znikają z anteny. TVN ugiął się pod naciskiem opinii publicznej?

„Królowe życia” znikają z anteny. TVN ugiął się pod naciskiem opinii publicznej?

CZYTAJ DALEJ

Dagmara Kaźmierska i poruszające nagrania

Dagmara Kaźmierska dodała na instastories wzruszające nagrania, a dokładniej - opowiedziała o poruszającej sytuacji, która ją spotkała.

- Ciężko o pewnych rzeczach mówić, ale wychodzę teraz od mojej mamy, no i wyjeżdżam i patrzę, że jakiś starszy pan grzebie w śmietniku - zaczęła swoją opowieść gwiazda "Królowych życia".

Jak podkreśliła w nagraniu, nie był to "lump" a "normalny pan", który wyglądał schludnie. To jeszcze bardziej przykuło jej uwagę. Zatrzymała samochód i zapytała, czy czegoś szuka. Wtedy wyraźnie zawstydzony staruszek wyznał, że szuka jedzenia "dla pewnej kobiety", ale to nie przekonało celebrytki. Poczuła, że to tylko wymówka i tak naprawdę szukał go dla siebie. Dagmara Kaźmierska nie przeszła obok tego obojętnie i zdecydowała się pomóc seniorowi. Zabrała mężczyznę za zakupy, za które zapłaciła, ale kobieta ma świadomość, że to jest tylko kropla w morzu potrzeb.

- Kochani, wszyscy jesteśmy skoncentrowani teraz na naszych sąsiadach, na bardzo mocnej pomocy dla nich i to się ceni i wszystko jest super. Ja dlatego wam o tym mówię, żebyście nie zapominali też o starszych ludziach. Oni zostali sami na ich ręcinach, bez pieniędzy, często bez rodziny - tłumaczyła na Instagramie Dagmara Kaźmierska.

Dagmara Kaźmierska z apelem do fanów

Gwiazda "Królowych życia" zwróciła się do swoich obserwatorów z wyjątkowym apelem. Nie tylko zachęcała innych, żeby naśladowali jej postawę, ale również przypominała, by być wrażliwym także na sytuację seniorów.

- Naprawdę jak gdzieś widzicie, zawsze pomóżcie. W sklepie jesteście, nawet widzicie kogoś przed sobą, zapłaćcie te 10, 20 złotych albo nawet wciśnijcie w rękę. Naprawdę nie zapominajmy też o naszych seniorach. Słuchajcie, bo do czego to doszło, żeby ludzie po śmietnikach grzebali. To jest niebywałe, to jest szok, to jest straszne i to jest strasznie przykre i strasznie smutne. Każdy, kto może, niech pomoże - zaapelowała Kaźmierska.

„Królowe życia”. Najbardziej kontrowersyjni bohaterowie show. To przez nich zakończono emisję?

„Królowe życia”. Najbardziej kontrowersyjni bohaterowie show. To przez nich zakończono emisję? [GALERIA]

„Królowe życia” nie będą kontynuowane. Ostatnio informowaliśmy, że w oficjalnym oświadczeniu Biuro Prasowe Grupy TVN podało, że czwartkowy odcinek (2.06) będzie ostatnim przed zawieszeniem emisji. Program nie powróci na jesieni.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Sandra GozdurAutor

Redaktorka portalu Goniec.pl. Absolwentka dziennikarstwa, z mediami związana od 2015 roku. Doświadczenie zdobyła w największym w Polsce wydawnictwie regionalnym. Uwielbia rozmawiać z ludźmi, dlatego najbliższą jej sercu formą tekstu są wywiady. Zafascynowana muzyką, ale nie ogranicza się do jednego gatunku. Miłośniczka rowerowych podróży. 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: sandra.gozdur@goniec.pl

Podobne artykuły

Rafał Brzozowski spełnił dziecięce marzenie. Fot. Instagram @rafal_brzozowski_official

Gwiazdy

Rafał Brzozowski spełnił marzenie z dzieciństwa. Trudno się nie uśmiechnąć

Czytaj więcej >
Największe gwiazdy polskiego show-biznesu żegnają Jana Nowickiego. Fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Jan Nowicki nie żyje. Największe gwiazdy polskiego kina żegnają wielkiego aktora

Czytaj więcej >
Tomasz Lis spotkał się z Łukaszem Szumowskim, doszło do "poważnego sporu"

Gwiazdy

Tomasz Lis spotkał się z Łukaszem Szumowskim. Doszło do "poważnego sporu"

Czytaj więcej >
Maryla Rodowicz nie kryła swojego rozgoryczenia. Fot. Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Maryla Rodowicz wystąpiła na 30-leciu Polsatu i zeszła ze sceny zawiedziona. O wszystkim napisała na Instagramie

Czytaj więcej >
Piotr Gąsowski padł ofiarą kradzieży. Fot. Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Piotr Gąsowski padł ofiarą złodzieja. Akt kradzieży nagrała kamera monitoringu

Czytaj więcej >
Jan Nowicki nie żyje. Fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Jan Nowicki przed śmiercią zmagał się z problemami z pamięcią. Zdobył się na szczere wyznanie

Czytaj więcej >