Goniec.pl
Dagmara Kaźmierska

TRICOLORS/EAST NEWS

Dagmara Kaźmierska z Królowych życia" prosi o pomoc. "Ciężko o pewnych rzeczach mówić"

15 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Sandra Gozdur

Udostępnij:

Dagmara Kaźmierska dodała na instagramie poruszające nagrania. Celebrytka znana z "Królowych życia" wracając od swojej mamy zobaczyła mężczyznę, który grzebał w śmietniku. Nie potrafiła przejechać obok niego obojętnie, ponieważ - jak wyznała - nie wyglądał na "jakiegoś lumpa". Teraz zwróciła się do swoich obserwatorów ze szczególnym apelem.

Dagmara Kaźmierska dała się poznać Polakom z show "Królowe życia" emitowanego przez stację TTV. Charyzmatyczna i obdarzona niezwykłym poczuciem humoru kobieta, szybko zyskała sympatię ogromnej rzeszy widzów. Trzeba jednak zaznaczyć, że jest to postać, która budzi różne emocje - od tych pozytywnych, po negatywne. Nie każdy popiera jej styl życia. Wszyscy natomiast powinni wziąć z niej przykład, jeśli chodzi o zachowanie wobec starszego pana, którego Kaźmierska spotkała w drodze od mamy.

„Królowe życia” znikają z anteny. TVN ugiął się pod naciskiem opinii publicznej?

„Królowe życia” znikają z anteny. TVN ugiął się pod naciskiem opinii publicznej?

CZYTAJ DALEJ

Dagmara Kaźmierska i poruszające nagrania

Dagmara Kaźmierska dodała na instastories wzruszające nagrania, a dokładniej - opowiedziała o poruszającej sytuacji, która ją spotkała.

- Ciężko o pewnych rzeczach mówić, ale wychodzę teraz od mojej mamy, no i wyjeżdżam i patrzę, że jakiś starszy pan grzebie w śmietniku - zaczęła swoją opowieść gwiazda "Królowych życia".

Jak podkreśliła w nagraniu, nie był to "lump" a "normalny pan", który wyglądał schludnie. To jeszcze bardziej przykuło jej uwagę. Zatrzymała samochód i zapytała, czy czegoś szuka. Wtedy wyraźnie zawstydzony staruszek wyznał, że szuka jedzenia "dla pewnej kobiety", ale to nie przekonało celebrytki. Poczuła, że to tylko wymówka i tak naprawdę szukał go dla siebie. Dagmara Kaźmierska nie przeszła obok tego obojętnie i zdecydowała się pomóc seniorowi. Zabrała mężczyznę za zakupy, za które zapłaciła, ale kobieta ma świadomość, że to jest tylko kropla w morzu potrzeb.

- Kochani, wszyscy jesteśmy skoncentrowani teraz na naszych sąsiadach, na bardzo mocnej pomocy dla nich i to się ceni i wszystko jest super. Ja dlatego wam o tym mówię, żebyście nie zapominali też o starszych ludziach. Oni zostali sami na ich ręcinach, bez pieniędzy, często bez rodziny - tłumaczyła na Instagramie Dagmara Kaźmierska.

Dagmara Kaźmierska z apelem do fanów

Gwiazda "Królowych życia" zwróciła się do swoich obserwatorów z wyjątkowym apelem. Nie tylko zachęcała innych, żeby naśladowali jej postawę, ale również przypominała, by być wrażliwym także na sytuację seniorów.

- Naprawdę jak gdzieś widzicie, zawsze pomóżcie. W sklepie jesteście, nawet widzicie kogoś przed sobą, zapłaćcie te 10, 20 złotych albo nawet wciśnijcie w rękę. Naprawdę nie zapominajmy też o naszych seniorach. Słuchajcie, bo do czego to doszło, żeby ludzie po śmietnikach grzebali. To jest niebywałe, to jest szok, to jest straszne i to jest strasznie przykre i strasznie smutne. Każdy, kto może, niech pomoże - zaapelowała Kaźmierska.

„Królowe życia”. Najbardziej kontrowersyjni bohaterowie show. To przez nich zakończono emisję?

„Królowe życia”. Najbardziej kontrowersyjni bohaterowie show. To przez nich zakończono emisję? [GALERIA]

„Królowe życia” nie będą kontynuowane. Ostatnio informowaliśmy, że w oficjalnym oświadczeniu Biuro Prasowe Grupy TVN podało, że czwartkowy odcinek (2.06) będzie ostatnim przed zawieszeniem emisji. Program nie powróci na jesieni.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Sandra GozdurAutor

Redaktorka portalu Goniec.pl. Absolwentka dziennikarstwa, z mediami związana od 2015 roku. Doświadczenie zdobyła w największym w Polsce wydawnictwie regionalnym. Uwielbia rozmawiać z ludźmi, dlatego najbliższą jej sercu formą tekstu są wywiady. Zafascynowana muzyką, ale nie ogranicza się do jednego gatunku. Miłośniczka rowerowych podróży. 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: sandra.gozdur@goniec.pl

Podobne artykuły

By Mingle Media TV - https://www.flickr.com/photos/minglemediatv/14674159662, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=34150039

Gwiazdy

Anne Heche nie żyje. Gwiazda "Donnie Brasco" i "Sześciu dni, siedmiu nocy" kilka dni temu miała wypadek

Czytaj więcej >
Ivan Komarenko

Gwiazdy

Ivan Komarenko niedawno odwiedził Rosję, dziś korzysta z uroków Polski: "Uciekłem z Warszawy"

Czytaj więcej >
Pytanie na śniadanie

Gwiazdy

"Pytanie na śniadanie". Wpadka podczas programu. Prowadzący nie wytrzymali, ich miny mówiły wszystko

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News/Facebook/Lech Wałęsa

Gwiazdy

Michał Żebrowski wspiera Lecha Wałęsę. Opublikował emocjonalny wpis

Czytaj więcej >
Małgorzata Rozenek poprowadzi "Dzień Dobry TVN". Wiadomo, kto będzie jej partnerem
(fot. TRICOLORS/East News)

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek w "Dzień Dobry TVN". Już wiadomo, kto będzie jej partnerem

Czytaj więcej >
Goniec.pl

Gwiazdy

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś pokazała zdjęcie z siłowni. Internauci nie kryją zachwytu

Czytaj więcej >